Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow «Зцілення коханням» – з любов’ю від «Інтера»
«Зцілення коханням» – з любов’ю від «Інтера»
Кохання - велике почуття. Видатні поети, письменники, музиканти, художники, скульптори всіх часів намагалися відчути його суть, підносили до небес, оспівуючи у безсмертних творах.

Наші сучасники продовжують їхню справу. Доказ того - поява на вітчизняному кінопросторі 105-серійної кінострічки “Зцілення коханням” виробництва телеканалу “Інтер”.

Потрібно визнати, сьогодні не кожному під силу відчути це почуття. Сіра буденність нещадно підкорює, “обеззброює” одноманітністю побуту, викорінює здатність відчувати, перетворюючи серця у... шматки льоду. Лише дехто виривається з цього полону для того, щоб напитися з невичерпного любовного джерела. Шлях до нього завжди тернистий, повний небезпек, нездоланних перешкод і несподіванок, а тому, у підсумку, тільки найстійкіші і цілеспрямовані переживають заповітні миті щастя. На жаль, не всі цінують свою знахідку. Через це ріка кохання перетворюється на смердюче болото, життя втрачає барви і стає справжнім кошмаром... Як цього уникнути? Відповідь на запитання намагаються знайти творці серіалу “Зцілення коханням” - телекниги, присвяченої великому почуттю.

Глядачі вже не раз могли переконатися, що сюжет рекордної за масштабом для вітчизняного фільмовиробництва картини не простий. Він вимагає ретельного “всмоктування”, а розвиток подій іноді стає причиною максимальної емоційної напруги. А синемамейкери, очолювані режисером-постановником Батою Недічем і оператором-постановником Валерієм Рожком, мужньо переносять сценарні бурі на знімальному майданчику. У них є спеціальний “рецепт бадьорості”...

“Приготувалися! Мотор!.. Стоп!!!” - перервав себе на півслові здивований Бата. Причина незапланованої паузи - “підступний” мобільник, що подав ознаки життя в момент початку зйомки. “Чий телефон?!” - намагався з’ясувати режисер, який вимагав вимкнути всі засоби мобільного зв’язку. Не почувши однозначної відповіді, Недіч вирішив по-своєму “покарати” безвідповідального порушника тиші і звернувся до звукорежисера: “Вбий його”. Звичайно, ніхто не потерпів, але винахідливість Бати відразу ж знайшла господаря “вередливого” телефону. Керівник зйомки зробив останнє попередження: “Якщо хто-небудь ворухнеться чи я ще раз, не дай Боже, почую мобільний, буде таке, що мені самому страшно уявити”. Таке “промивання мізків” миттєво мобілізувало кінокоманду. Так, і в зйомці без дисципліни далеко не зайдеш, отож, знаючи сильний характер режисера, усі поспішили організувати на майданчику ідеальні умови для роботи. Це погасило полум’я обурення Недіча, і через мить він, широко усміхаючись, цікавився у звукооператора: “А навіщо ти мікрофон “роздягнув”? Йому що, холодно?”. Той тримав у руках помітно “схудле” знаряддя праці, позбавлене м’якого фільтруючого ковпака. Гумор відразу ж зняв напругу, змусив усіх забути про неприємність з мобільником, і почався процес... Підсумки роботи - у будні вечори на “Інтері”.


Дмитро Норов. "Високий Замок" 24.03.2005 №53(2985)

На фото: Бата Недіч, Олег Масленников і Джульєтта Кальченко у перерві між зйомками.

Фото Анатолія Федорціва, ММП©
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top