Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Серіал ”Чотири танкісти і пес” заборонили

Admin
post Tue 8-Aug 06, 20:54
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

Відтепер на польському телебаченні не показуватимуть серіал ”Чотири танкісти і пес”.

Спілка ветеранських і незалежницьких організацій довго домагалася заборони на його показ, і таки досягла свого. Тепер знаменитий серіал поляки зможуть подивитися лише на дисках.

— Це скандал, що найбільший представник ЗМІ незалежної Польщі постійно мусолить брехливу версію подій Другої світової, яку дістали з-під хвоста пса Шарика, — писали члени організації у своєму листі на адресу керівництва першого телеканалу.

21-серійний чорно-білий фільм ”Чотири танкісти і пес” на основі роману Януша Пшимановського зняли у 1966–1970 роках. Він розповідає про пригоди чотирьох танкістів і німецької вівчарки Шарика з танку номер 102 під назвою ”Рудий” в останній період Другої світової війни.

Серіал набув великої популярності спочатку в Польщі, а згодом і в Радянському Союзі. До 1989 року в циклі передач для дітей та молоді польське телебачення транслювало його щороку. Пізніше серіал показували на початку осені, відзначаючи у такий спосіб початок і закінчення війни.

Речник спілки Єжи Буковський пояснює, що організація прагнула усунути неправдивий фільм з телеекранів.

— Уся ця польсько-радянська дружба — це ж скандал, — переконує Буковський. — Цей серіал перебріхував історію, це суцільна пропаганда. А його ж дивилася молодь.

Олексій МИКУЛЬСЬКИЙ http://gpu-ua.info/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 13)
dmtz
post Wed 9-Aug 06, 1:26
Пост #2

Unregistered

Правильно зробили. Хоч я цю стрічку чудово пам'ятаю, і спогади не погані, але з точки зору пропаганди то - бомба. Саме тому бомба, що добре знято і сюжет захопливий.

«Добре володіти гарматами та багнетами, але набагато важливіше володіти серцями нації»
+Quote Post
graftok
post Wed 9-Aug 06, 17:57
Пост #3

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 2.972

ну от і Шарику дісталося... biggrin.gif
+Quote Post
voodoos
post Sun 13-Aug 06, 1:07
Пост #4

Advanced Member

З: Кам’янське (тмч.ок. Днєпрадзєржінск)
Пірат №: 2.515

QUOTE(graftok @ Wed 9-Aug 06, 17:57)
ну от і Шарику дісталося...  biggrin.gif
*

biggrin.gif

Заробив собацюро! smile.gif

--------------------
Свобода — це вам не щі лаптєм хлєбать.
http://tiahnybok.info
+Quote Post
mickron
post Tue 5-Sep 06, 15:05
Пост #5

Unregistered

Після такого точно слід би його подивитися!
+Quote Post
Betainer
post Sun 10-Sep 06, 19:13
Пост #6

новенький
*

Група: Учасники
Пірат №: 2.332

Вважаю, що Польща від цього багато не втратила. Можливо українським телевізійникам іноді теж варто звертати більше уваги на те, що вони транслюють? Ukraine.gif
+Quote Post
igordrav2006
post Thu 28-Sep 06, 0:05
Пост #7

Advanced Member

З: canada
Пірат №: 3.455

шо правда то правда Ukraine.gif hi.gif
+Quote Post
Sonicheroes
post Fri 9-Feb 07, 20:11
Пост #8

Advanced Member

З: Кіровоградщина
Пірат №: 5.746

QUOTE(Admin @ Tue 8-Aug 06, 20:54)
Відтепер на польському телебаченні не показуватимуть серіал ”Чотири танкісти і пес”.

Спілка ветеранських і незалежницьких організацій довго домагалася заборони на його показ, і таки досягла свого. Тепер знаменитий серіал поляки зможуть подивитися лише на дисках.

— Це скандал, що найбільший представник ЗМІ незалежної Польщі постійно мусолить брехливу версію подій Другої світової, яку дістали з-під хвоста пса Шарика, — писали члени організації у своєму листі на адресу керівництва першого телеканалу.

21-серійний чорно-білий фільм ”Чотири танкісти і пес” на основі роману Януша Пшимановського зняли у 1966–1970 роках. Він розповідає про пригоди чотирьох танкістів і німецької вівчарки Шарика з танку номер 102 під назвою ”Рудий” в останній період Другої світової війни.

Серіал набув великої популярності спочатку в Польщі, а згодом і в Радянському Союзі. До 1989 року в циклі передач для дітей та молоді польське телебачення транслювало його щороку. Пізніше серіал показували на початку осені, відзначаючи у такий спосіб початок і закінчення війни.

Речник спілки Єжи Буковський пояснює, що організація прагнула усунути неправдивий фільм з телеекранів.

— Уся ця польсько-радянська дружба — це ж скандал, — переконує Буковський. — Цей серіал перебріхував історію, це суцільна пропаганда. А його ж дивилася молодь.

Олексій МИКУЛЬСЬКИЙ http://gpu-ua.info/
*

Подібних стрічок в Радянському Союзі було багато, зараз є немало тих хто розказує про те яке було чудове радянське кіно, що воно пропагувало дружбу народів і т.д.І які погані американські фільми.Проте хто вдумується той розуміє, що то була суцільна пропаганда, часто робилося навпаки але придратися важко....

--------------------
Характер людини творить її долю.
(Гераскінт)
+Quote Post
Deather
post Sat 10-Feb 07, 9:58
Пост #9

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

А ви всі, бачу, вважаєте, що сучасні серіали кращі?!
Я дружину ледь упевнив, що то все брехня і паскудство - "5 хвилин до метро", "Янгол-охоронець" і т. д. Хай краще "4 танкісти" дивиться.

--------------------
Барук хазад! Хазад ай-мену!
+Quote Post
Sonicheroes
post Sat 10-Feb 07, 15:55
Пост #10

Advanced Member

QUOTE(Deather @ Sat 10-Feb 07, 9:58)
А ви всі, бачу, вважаєте, що сучасні серіали кращі?!
Я дружину ледь упевнив, що то все брехня і паскудство - "5 хвилин до метро", "Янгол-охоронець" і т. д. Хай краще "4 танкісти" дивиться.
*

Для сучасних серіалів придумано окрему назву "мильні опери", в них взагалі немає ніякого змістового навантаження.Я інколи їх дивлюсь але теж невисокої думки про них.Кіноіндустрія взагалі йде далеко по переду від сценаріїв, тому багато сучасних фільмів просто надумані, часто їх герої чинять так, як в житті ніколи ніхто неробить, крім дурнів.Радянські фільми були змістовнішими але їх великий недолік те, що переважна кількість фільмів були як не про війну так про революцію, а там звичайно події висвітлювались однобоко, а тому часто неправдиво.В час коли в Україні був величезний штучний голод знімалися фільми типу "Свинарка і пастух".

--------------------
(Гераскінт)
+Quote Post
lenka3003
post Sun 18-Feb 07, 3:40
Пост #11

Unregistered

Не хочеться мені залізати до подібних політицьких дискусій,тому що вони нікуди не ведуть.Але все таки вмішаюсь.Ніколи не думала,що украінці такий сварливий народ.Робить,то Я із гора,кому потрібно,щоб ми побилися взаімно?Що Украіна стала незалежна,так тільки ділимось,обзиваэмось,бэмось.З всього обвинюэмо ”***ів”,”комуністів„ але в ці часи практично кожен був в партіі,не що там хотів,але мусів.А за вільноі Украіни хто порозкрадав,то що осталось?Тамтих вже не було..
Читала я цю ”славну” статтю :Що може бути страшнішим українського націоналізму?Повчіться з чужих помилок,не що завтра забороните якісь фільми і у нас.
Одного разу пишете,що не будете толеровати ”московський імпералізм,брехню і так далше...а потім дивуэтесь,що заборонюють подібні фільми.А не виноваті ані ***і ані комуністи але ми самі.
Це перевершаэ всі границі,що заборонять завтра?Думаю,що цей заказ э більшим скандалом і позором,як та польсько-радянська дружба..А хто в Польші заборонив цей фільм,хто про це голосував?На місті поляків я б учинила демонстрацію,чи протест...Стидаються за минулість??Чого?Чому не стидаються словаки,які споілись з німцями (також боювали при цьому за ”незалежність”) і пішли разом з німцями на Польшу,Украіну..Чому не стидаэться прибалтика,яка ще славить нацистські свята(так берете з них приклад!).А ніяка націоналістицька свиня мені небуде говорити,що маю роботи а що ні!То э як за сталіна!
історія мусить залишитись такою,як э,любиться нам то,чи ні..Ніхто не маэ права переписувати іі як захочеться і перемальовувати все на жовто-блакитний колір.А чому не можна,щоб наші діти могли посудити обэктивно історію.Деж э та ваша демократія???Не може бути все украінське тільки добре а інше погане.А не було все ”червоне” погане.Стаэмо гірші,як нацисті!Хотіла би знати,що за ”швондер” переіменовал вулицю А.С.Пушкина у Львові.Що цім чином хотів показати,чи доказати?Свою необразованність,посіяти сварки між люди,чи опозорити нас??
Не патріоти,християни,націоналісти ми але нацисті..Робиться погано від того украінського націоналізму..
То що сталось в Польщі..э в наш час не припустиме,страшне ..історія повторяэться?

„Чужому навчайся, свого не цурайся” Тарас Шевченко

Для всіх хто може і хоте стягнути цей фільм прямо,але йде то тільки в ночі а допоручу програму Download Manager

http://filmiki.arjlover.net/filmiki/

Дивіться на здоровя
+Quote Post
Sonicheroes
post Sun 18-Feb 07, 11:46
Пост #12

Advanced Member

QUOTE(lenka3003 @ Sun 18-Feb 07, 3:40)
Не хочеться мені залізати до подібних політицьких дискусій,тому що вони нікуди не ведуть.Але все таки вмішаюсь.Ніколи не думала,що украінці такий сварливий народ.Робить,то Я із гора,кому потрібно,щоб ми побилися взаімно?Що Украіна стала незалежна,так тільки ділимось,обзиваэмось,бэмось.З всього обвинюэмо ”***ів”,”комуністів„ але в ці часи практично кожен був в партіі,не що там хотів,але мусів.А за вільноі Украіни хто порозкрадав,то що осталось?Тамтих вже не було..
Читала я цю ”славну” статтю :Що може бути страшнішим українського націоналізму?Повчіться з чужих помилок,не що завтра забороните якісь фільми і у нас.
Одного разу пишете,що не будете толеровати ”московський імпералізм,брехню і так далше...а потім дивуэтесь,що заборонюють подібні фільми.А не виноваті ані ***і ані комуністи але ми самі.
Це перевершаэ всі границі,що заборонять завтра?Думаю,що цей заказ э більшим скандалом і позором,як та польсько-радянська дружба..А хто в Польші заборонив цей фільм,хто про це голосував?На місті поляків я б учинила демонстрацію,чи протест...Стидаються за минулість??Чого?Чому не стидаються словаки,які споілись з німцями (також боювали при цьому за ”незалежність”) і пішли разом з німцями на Польшу,Украіну..Чому не стидаэться прибалтика,яка ще славить нацистські свята(так берете з них приклад!).А ніяка націоналістицька свиня мені небуде говорити,що маю роботи а що ні!То э як за сталіна!
історія мусить залишитись такою,як э,любиться нам то,чи ні..Ніхто не маэ права переписувати іі як захочеться і перемальовувати все на жовто-блакитний колір.А чому не можна,щоб наші діти могли посудити обэктивно історію.Деж э та ваша демократія???Не може бути все украінське тільки добре а інше погане.А не було все ”червоне” погане.Стаэмо гірші,як нацисті!Хотіла би знати,що за ”швондер” переіменовал вулицю А.С.Пушкина у Львові.Що цім чином хотів показати,чи доказати?Свою необразованність,посіяти сварки між люди,чи опозорити нас??
Не патріоти,християни,націоналісти ми але нацисті..Робиться погано від того украінського націоналізму..
То що сталось в Польщі..э в наш час не припустиме,страшне  ..історія повторяэться?

„Чужому навчайся, свого не цурайся” Тарас Шевченко

Для всіх хто може і хоте стягнути цей фільм прямо,але йде то тільки в ночі а допоручу програму Download Manager

http://filmiki.arjlover.net/filmiki/

Дивіться на здоровя
*

Так імперіалісти виявляється ні в чому не винні?Не українські патріоти лізли на чужі землі, а було якраз навпаки.Неговоріть будь-ласка за поляків, поляки знали що, робити тому ніяких демонстрацій невлаштовували.Чи ви хочете щоб різноманітним велікодєржавнікам і досі всі зади лизали?У тоталітаристів демократії не вчаться, відмовтеся від застарілих брехливих імперіалістичних штампів, тоді все зрозумієте.

--------------------
(Гераскінт)
+Quote Post
zazai
post Sun 18-Feb 07, 13:07
Пост #13

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
З: Дальне зарубіжжя
Пірат №: 56

А ніяка націоналістицька свиня мені небуде говорити,що маю роботи а що ні!

Ну то нехай тобі якась інша свиня насре, а ти сожреш...

Більш за все мене бісять ці демократи, антіфашсти та якби вони себе ще не називали, що ратують з одного боку за толерантність, рівноправність чи ще щось таке, а з іншого боку так зневажливо "клеймят позором" (як казали за радянщину) своїх ідейних супротивників...

Ніхто нікого сілком не заставляє бути націоналистом, патріотом чи ще щось й навіть не нав_язує... Сітуація зараз навіть протилежна - бути націоналистом зараз навіть важче, ніж за тиєїж радянщини..

--------------------
Аби здолати Дракона, мусиш сам обернутись на Дракона
+Quote Post
Sonicheroes
post Sun 18-Feb 07, 13:49
Пост #14

Advanced Member

QUOTE(zazai @ Sun 18-Feb 07, 13:07)
Більш за все мене бісять ці демократи, антіфашсти та якби вони себе ще не називали, що ратують з одного боку за толерантність, рівноправність чи ще щось таке, а з іншого боку так зневажливо "клеймят позором" (як казали за радянщину) своїх ідейних супротивників...
*

То вони себе самі так називають, до демократів їм так само далеко як до Києва на ногах та руках разом, тобто в недуже пристойній позі.Можу з впевненністю сказати що, 90 відсотків поляків схвально віднеслися до наведенного факту, бо соціалістичний режим вважали нав'язаним з зовні.В ті часи в Польщі так як в Німеччині, Угорщині, Чехословаччині і т.д. стояли радянські війська і серіал про танкістів був популярний не стільки в Польщі як в СРСР.

--------------------
(Гераскінт)
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 23.10.14, 11:20
TOP.TOPUA.NET Балачка
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2014  IPS, Inc.