Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> БУРДОН - Re: Карпатія (2006), етно-фольк зі Львова навкруги Карпат

bozhidar
post Tue 28-Nov 06, 12:49
Пост #1

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

user posted image
БУРДОН - Re: Карпатія (2006)

Якість: APE/EAC + covers
Тривалість: 59:08 хв.
Розмір: 359 Мб.

Мало хто знає, що термiн «бурдон» означає постiйний звуковий тон на фонi мелодiї, частiше в давнiй фольковiй музицi або в будовi народних iнструментiв (дуда, лiра колісна, дримба etc.), натомість впевнена, що тепер прихильники етнічної музики (і не тільки вони) при згадуванні цього слова не зможуть втриматись від бурхливих овацій на честь найкращого в Україні фольк-бенду.
Дебютний альбом «Бурдону», створеного у Львові в 2002 році, побачив світ влітку 2006-го року. Не можна сказати, що він став сенсацією – його очікували, так, як очікують дива чи казки. Численні прихильники з’явились у «Бурдону» ще з часів їх приголомшливих виступів на таких фестивалях, як: «Флюгери Львову» (2003 рік), «Світ традицій» (2003 рік), «Європа-Центр» (2005 рік), «Шешори» (2004, 2005, 2006 років), а також кількох білоруських та польських фестивалях. Велику популярність гурту засвідчив їх яскравий виступ на цьогорічному Дні Львова і те, який фурор вони викликали серед львів’ян та гостей міста, які завбачливо віддали перевагу цим фантастичним музикам над сербом Гораном Бреговичем.
Зразу і не скажеш, музику якого народу вони грають – українські, польські, балканські, мадярські, східні і навіть скандинавські кольори переплелись у радісній і світлій етнічній веселці. Дивовижної сили енергетика – ось що відрізняє «Бурдон» з-поміж армії етнічних колективів України і не тільки. Як каже одна з учасниць бенду, Олена Єременко, «Музицi корiння, тобто фольку, притаманна магiчна сила притягання. Вона дивним чином зачаровує, i якщо ти хоч раз почув щось по-справжньому шаманське, тобi вже нiколи не бути таким, як ранiше...» Ось вам, дика енергія (прости, Руслано!)...
Серце «Бурдону» – це талановиті і молоді музиканти – Олена Єременко (скрипка, спів, дзвіночки), Оксана Гринько (спів), Любомир Іщук (таіко, перкусія, спів), Ростислав Татомир (бузукі, спів, ліра колісна), Іван Огар (контрабас), які поряд з традиційними використовують і доволі незвичні інструменти, такі як давня фiделя, балканська бузукi і тапан, українська ліра колісна, схiдна дарабука тощо. Але разом з тим звучання дуже свіже, яскраве.
Для мене «Re: Карпатія» це повернення в Карпатію, якої у мене ніколи не було, але яка назавжди залишиться в серці...Завдяки полум’яним ритмам і ліричній душі...А особисто я кожного разу, коли чую слово «бурдон»,починаю жалкувати, що так і не навчилась грати на скрипці...Але все в цім світі можливо... smile.gif
рецензія:Марина Оксенич,www.sumno.com

ТРЕКЛІСТ:
  • 1. Gergelytanc/Sirba (Сango/Transylvanian)
  • 2. Kadynia (Moldavian)
  • 3. Ружа (Lemko)
  • 4. Polsko-Magyar Set (Polish-Hungarian)
  • 5. Чорна Кура (Transkarpatian)
  • 6. Labos Magyaros/Hojna (Hungarian/Csango)
  • 7. Душко моя (Lemko-Rusyn)
  • 8. Коломийка (Hutsul/Boiko/Hungarian)
  • 9. Segoiner Polka (Gypsy)
  • 10. Млинок (Ukrainian)
  • 11. Eddig Vendeg (Hungarian)
  • 12. Русалоньки (Ukrainian)
  • 13. Hora (Transylvanian)
  • 14. Kecskes (Romanian)
  • 15. Коляда (Ukrainian)
шара закінчилася, тепер тільки трекер:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 8)
Anatoliy Argentina
post Tue 28-Nov 06, 17:54
Пост #2

Unregistered

Дякую пане bozhidar, ніколи не думав, що буду у захваті, від того, що можна віслюком качати, я після релізив з торрентом, маю за щастя, що це віслюк, чогось воно мені, ну ніяк ті торренти працювати не хочуть, все якось не по людськи.
З повагою Анатолій.
+Quote Post
jaral
post Wed 29-Nov 06, 22:12
Пост #3

Advanced Member

Група: Учасники
Пірат №: 4.885

Дякую також, ,,Карпатія й Карпати нехай пісень буде поміж нас...,, Спасибі

--------------------
Якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне від вас ворогів ваших, і будете мирно жити. Та коли в ненависті будете жити, в сварках і міжусобицях, то самі загинете, і землю батьків, і дідів своїх погубите, яку здобули трудом великим. «Повість давніх літ»
+Quote Post
bozhidar
post Fri 1-Dec 06, 19:26
Пост #4

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

QUOTE(Anatoliy Argentina @ Tue 28-Nov 06, 15:54)
...ніколи не думав, що буду у захваті, від того, що можна віслюком качати....
*

Був ще вчора-позавчора такий Anat_Ukr, або щось подібне, який швиденько стягнув собі дружнім аплоудом, подякував російскою, пообіцяв, російскою ж, підтримати реліз та й пішов собі, а я роздаю один як і завжди... це не Ви були, гаучо? unknw.gif
+Quote Post
Admin
post Tue 2-Jan 07, 1:14
Пост #5

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

додано лінк з сервера
+Quote Post
MisterR
post Thu 4-Jan 07, 18:58
Пост #6

Advanced Member

Група: Модератор
З: Львів
Пірат №: 1.270

Альтернативні посилання на архів з форматом файлів mp3

Якість: MP3 320 kbps VBR
Тривалість: 59:08 хв.
Розмір: 94,8 Мб.

rapidshare.com
+Quote Post
chaika
post Sat 9-Feb 08, 23:20
Пост #7

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Сanada
Пірат №: 10.230

Просто несамовиті враження від цієї музики..
Щойно повернулася з живого концерту (занесло цих малят у канадійські прерії).. то уся вінніпезька українська громада - чи то старожили, чи то новосели - буквально пищали від захоплення clapping19.gif
+Quote Post
katolik
post Fri 29-Feb 08, 21:06
Пост #8

Advanced Member

Пірат №: 4.316

Слава Ісусу Христу!
Щиро дякую за прекрасні пісні, які збагачують людську душу корисними емоціями і лікують її, зранену злом і беззаконням.
З повагою і благословенням р. Б. Андрій.

--------------------
Наша основна мета - наближення до Бога!
(Степан Бандера)
+Quote Post
knedlyk
post Sun 19-Oct 08, 8:19
Пост #9

Advanced Member

З: Київ-Львів-Краків
Пірат №: 658

Яка шикарна музика! Перший раз я почув їх на першому міському фестивалі пива 5 жовтня цього року у Львові! Дякую за реліз!
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 19.10.19, 4:56
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.