Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> ВОАНЕРГЕС - Злата Врата (2006), християнський неофольк з Києва

bozhidar
post Sat 2-Dec 06, 16:13
Пост #1

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

user posted image
ВОАНЕРГЕС - Злата Врата (2006)

Якість: APE/EAC + covers
Тривалість: ХХ:ХХ хв.
Розмір: 417 Мб.

Ось тобі шановна шаро-громадо, третє кружальце київського гурта ВОАНЕРГЕС, як на мене, то це один з найкращих музичних альбомів України цього року. Хлопці не тільки вміють грати але ще й грають та й співають залюбки, і кожній хто послухає „Злата Врата” може сам переконатися що це так. До речі, другий трек з цього кружальца "Гоп!" ви вже чули на збірці "Слухай Своє! Vol.5 Осінь 2006". Звичайно прослуховування альбому цілком вимагає певного настрою, бо пісні не про дівчат не про танці чи ще якісь форматні та модні "бумбоксні" речі. Ми маємо першій приклад православного, або христіянського року в Україні. Думаю що ви погодитесь, що торкатися цієї теми у наші „веселі часи” вимагає від музик чималої сміливості, це не свічку перед телебачінням тримати на Великдень...
Ось що ВОАНЕРГЕС сами пишуть про себе на свойому сайті:
"Ми – неофольк-гурт «Воанергес». НЕОФОЛЬК = ГОСПЕЛ + WORLD + ЕТНО + РОК + ФАНК + РЕП + ГЕП + ГОП! А якщо по-українськи, то ми – музиканти, які люблять Бога, Україну та українців. Тому наша музика українська й духовна. А зібрались ми ще у 1998 році у м. Києві і з того часу відроджуємо дух старовинного кобзарсько-лірницького та театрально-вертепного мистецтва сучасними засобами, а також пробуємо відтворити уявну музичну атмосферу трипільської, скіфської та праслов'янської епох. Якби тоді був рок, то він мав би бути схожим на наш..."
ps.gif
Слухайте, та не забувайте, що Українська мережа ословодів, не така ж велика, підтримувайте українськи релізи, аби щось мати, треба щось і іншим дати. Якщо вам цій реліз сподобався, то й напишіть це у темі, якщо ж ні, то теж напишіть. Я буду вдячний. Пам'ятайте, що форум живе своїми повідомленнями, а не лише "Дайте, дайте мені, прошу дайте...."

ТРЕКЛІСТ
  • 1. За Русь-Україну! (3:36)
  • 2. Гоп! (4:02)
  • 3. Маранафа (5:11)
  • 4. Києве мій! (3:38)
  • 5. Злата Врата (3:16)
  • 6. Різдвяна (3:44)
  • 7. Три брати (5:40)
  • 8. Серце (5:14)
  • 9. Йо! (5:11)
  • 10. Посівна (5:12)
  • 11. SOS (4:08)
  • 12. Блудний син (2:16)
  • 13. Вірую (4:35)
  • 14. Чумацька (Додому) (3:49)
шара закінчилася, тепер тільки трекер:
> Альтернативний лінк <
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 9)
Anatoliy Argentina
post Sat 2-Dec 06, 23:18
Пост #2

Unregistered

bozhidar,Те що пишуть: " Ми маємо першій приклад православного, або християнського року в Україні. Думаю що ви погодитесь, що торкатися цієї теми у наші „веселі часи” вимагає від музик чималої сміливості, це не свічку перед телебаченням тримати на Великдень...
А якщо по-українські, то ми – музиканти, які люблять Бога, Україну та українців. Тому наша музика українська й духовна."
Дуже цікаво, православний, або християнський рок, буду слухати, одне діло, негритянський джаз, або церковній сонг, але християнський рок та ще й український! Дуже, дуже цікаво. До речі як воно, з Firfox і отими спробами бахати музику, працює? Перевстановив систему, й не пам'ятаю, ні який плагін ставив, не записав, якщо Ви продовжуєте, то можу знову приєднатися. Дякую, Анатолій.
+Quote Post
bozhidar
post Sun 3-Dec 06, 18:14
Пост #3

Advanced Member

Пірат №: 522

QUOTE(Anatoliy Argentina @ Sat 2-Dec 06, 21:18)
До речі як воно, з Firfox  і отими спробами бахати музику, працює? Перевстановив систему, й не пам'ятаю, ні який плагін ставив, не записав, якщо Ви продовжуєте, то можу знову приєднатися.
*

маєте на увазі AllPeers? думаю що після відкриття укр.трекера Horilka пішов туди...
+Quote Post
Anatoliy Argentina
post Wed 6-Dec 06, 22:23
Пост #4

Unregistered

QUOTE(bozhidar @ Sun 3-Dec 06, 12:14)
маєте на увазі AllPeers? думаю що після відкриття укр.трекера Horilka пішов туди...
*

Значить, то на ньому, трималася ідея, бо наче й цікаво було навчитися, і працювало непогано, але як нове шукати, чи як своє розповсюдити, дуже не зрозуміло було... то я й думав, може вже поліпшили, та використовують, бо щось не чутно на форумі про це, отож спитав у Вас, пробачте.
Анатолій
+Quote Post
Admin
post Wed 14-Feb 07, 5:45
Пост #5

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

додано лінк з сервера
+Quote Post
kolomyika
post Tue 8-Jan 08, 2:38
Пост #6

Unregistered

Воанергес рулить, поки що більш глибокого рокфольку не зустрічала, все якесь крикливе й панківське, а тут - професіонали. Знімаю капелюха! hi.gif
+Quote Post
Boghan.Uz
post Fri 5-Sep 08, 8:23
Пост #7

новенький
*

Група: Учасники
Пірат №: 15.907

Ніхто не роздає на осликуsad.gif
Я бідний студент.. на преміум не заробивsmile.gif..
Порадьте де скачати! Ну хочаб пісню "Києве мій"!
+Quote Post
Skiff
post Fri 24-Oct 08, 11:10
Пост #8

Unregistered

Величезна подяка панові bozhidar-ові. я особисто для себе відкрив для себе нову християнську музику. hi.gif
+Quote Post
Andrij123
post Wed 29-Oct 08, 2:39
Пост #9

Advanced Member

З: Львів
Пірат №: 8.931

QUOTE(Boghan.Uz @ Thu 4-Sep 08, 18:23)
Ніхто не роздає на осликуsad.gif
Я бідний студент.. на преміум не заробивsmile.gif..
Порадьте де скачати! Ну хочаб пісню "Києве мій"!
*

альтернативна лінія hi.gif
+Quote Post
shrewd
post Mon 3-Nov 08, 8:27
Пост #10

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
Пірат №: 7

Ще коли скачав, а тільки зараз послухав.
Оригінально і якісно.
Дуже раджу цей альбом.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 19.10.19, 5:59
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.