Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Таліта Кум - "Іноземці" (2002), mp3 (256 kbps) + covers

Deather
post Mon 4-Dec 06, 14:21
Пост #1

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

user posted image
Таліта Кум - "Іноземці" (2002)

Якість: mp3 (256 kbps) + covers
Тривалість: 62 хв.
Розмір: 102 Мб.

Література. Як не дивно, коли починаєш слухати цей альбом , відчуття таке, ніби відкриваєш книгу у глянцевій обкладинці. До речі, альбом дебютний (як і "Там, де нас нема" Океану Ельзи, але на цьому паралель, мабуть, закінчується). Але цю музику грають не новачки-аматори, і це видко хоча б з того, що музика пісень різноманітна, і досить насичена. Порівняйте "7я", "Вічна історія" та "Скажи мені, скажи" - то буде подорож від жарту до нічних проваль міста, а звідти прямо до про-латиноської жаги та жару. І у зв’язку з цим хочеться відзначити пластичність вокалу Юлі Міщенко - вона впевнено й точно передає настрої. Така собі родзинка міститься у тому, що при цьому вона залишається дещо відстороненою, ніби дивиться на все це з-за скла. Можливо, на це впливає ледь помітний акцент, манера вимовляння слів - чітка й пом’якшена разом. Ну ось ми й повернулись до присмаку літератури у сенсі звучання мови. Та й музика - дуже мелодійна, співуча, м’яка, але прохолодна, за нею відчутна тверда рука, тому й тече вона легко, наче струмок. Не гуаш, але акварелі, пастельні тони, прозорі краєвиди. Не літо, але бабине літо, дещо сонця в холодній воді, як писала Франсуаза Саган. © UMKA
P.S.: Це не зовсім те видання, що на UMKA, воно включає ще й додаткові пісні, які йдуть як бонус.

Треклист:
  • 1. Як на хмарах
  • 2. Без слів
  • 3. Іноземці
  • 4. 7я
  • 5. Знаю
  • 6. Вічна історія
  • 7. Скажи мені, скажи
  • 8. Почуття
  • 9. Ба-ба-ба
  • 10. Я би хотіла
  • 11. Ті, хто після нас
Бонус:
  • 12. Без слів (radio mix)
  • 13. Знаю (radio mix)
  • 14. 7я (radio mix)
  • 15. Диско(radio mix)
  • 16. Я би хотіла (radio mix)
Лінк: торент

Дзеркало на rapidshare.com від Graftok.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
didayo
post Mon 4-Dec 06, 14:32
Пост #2

Unregistered

Deather, а чому б на торрент не викладати папку з альбомом, а не архів? Викладання папки має два +:
1. Дозволяє людині обрати необхідні треки, а не качати весь альбом (чи не качати обкладинку).
2. Дозволяє приєднатися до роздачі всім, хто вже має такий альбом.
+Quote Post
distributor
post Mon 4-Dec 06, 15:17
Пост #3

Unregistered

QUOTE(didaio @ Mon 4-Dec 06, 14:32)
Deather, а чому б на торрент не викладати папку з альбомом, а не архів? Викладання папки має два +:
1. Дозволяє людині обрати необхідні треки, а не качати весь альбом (чи не качати обкладинку).
*

Згідний з +ами, але...
Займе в 2 рази більше місця, архів+папка
+Quote Post
Deather
post Mon 4-Dec 06, 15:41
Пост #4

Advanced Member

QUOTE(didaio @ Mon 4-Dec 06, 14:32)
*

Заглянь на трекер, продивись кількість тем, у яких я роздаю крім торента ще й віслюком, а тоді прикинь, скільки мені треба місця, а скільки вам часу - щоб стягнути з мене нестиснений альбом при моїй середній швидкості віддачі 88 кбіт/с.

--------------------
Барук хазад! Хазад ай-мену!
+Quote Post
didayo
post Mon 4-Dec 06, 16:39
Пост #5

Unregistered

distributor, так я ж і питаю - навіщо архів?
Deather, ти жартуєш? мп3 вже компресований, тому архівування майже не зменшує обсяг файлу. Без образ, але качати з тебе навіть архів - ще те задоволення. Тому я і запропонував шлях, який може пришвидшити твої роздачі.
Я незнайомий з технологією віслюка, але невже він дозволяє роздавати лише архіви? Все що треба, це роздавати папку замість архіву. Тому місця тобі треба стільки ж, скільки і зараз.
+Quote Post
distributor
post Mon 4-Dec 06, 17:27
Пост #6

Unregistered

QUOTE(didaio @ Mon 4-Dec 06, 16:39)
distributor, так я ж і питаю - навіщо архів?
Deather, ти жартуєш? мп3 вже компресований, тому архівування майже не зменшує обсяг файлу. Без образ, але качати з тебе навіть архів - ще те задоволення. Тому я і запропонував шлях, який може пришвидшити твої роздачі.
Я незнайомий з технологією віслюка, але невже він дозволяє роздавати лише архіви? Все що треба, це роздавати папку замість архіву. Тому місця тобі треба стільки ж, скільки і зараз.
*

Архів якраз для віслюка і потрібен.
Віслюк більше розрахований для великих файлів, і рекомендується велику кількість файлів запаковувати в архів і роздавати, тому що так йде менша нагрузка на сервер.
Тобто архів не для того щоб компресувати, а для того щоб все було "під одною кришою".
А хто як роздає це вже його справа. Я за архів.
+Quote Post
didayo
post Mon 4-Dec 06, 17:38
Пост #7

Unregistered

distributor, ясно. Тоді дійсно нічого не вдієш sad.gif

P.S. Ось і ще один аргумент, чому віслюк - жах wink.gif
+Quote Post
Deather
post Mon 4-Dec 06, 18:20
Пост #8

Advanced Member

QUOTE(didaio @ Mon 4-Dec 06, 16:39)
Без образ, але качати з тебе навіть архів - ще те задоволення.
*

Я знаю sad.gif , інколи аж жаль бере - матеріалів для релізів у мене дуже багато, плюс постійно з'являються нові, а от віддавати швидко змоги не маю, тому й роблю варіанти: і торент, і віслюк, дещо на рапіду пхну, дещо - на ftp.

--------------------
+Quote Post
didayo
post Mon 4-Dec 06, 19:12
Пост #9

Unregistered

А може краще зупинитися на якомусь одному виді розшарювання? А вже той, хто скачає, викладе в іншому місці.
І роздавати одночасно лише один реліз, а коли його Я скачає - робити новий.

Не сприйми за повчання, це лише мої думки wink.gif
+Quote Post
didayo
post Mon 4-Dec 06, 19:35
Пост #10

Unregistered

+Quote Post
Deather
post Tue 5-Dec 06, 10:04
Пост #11

Advanced Member

QUOTE(didaio @ Mon 4-Dec 06, 19:12)
А може краще зупинитися на якомусь одному виді розшарювання? А вже той, хто скачає, викладе в іншому місці.
І роздавати одночасно лише один реліз, а коли його Я скачає - робити новий.
*

Я вже так пробував - так нецікаво виходить biggrin.gif . Я чекав, поки Я стягне реліз (2-3 людей), а тоді у себе витирав. Хотів як краще, а вийшло - як завжди: ті, хто скачав з віслюка, за рідкими винятками (bozhidar і ще дехто, не ображайтесь, ніків не пам'ятаю, але маю записані, просто вдома) одразу файлик з розшарки знімають yess.gif .
У найкращому випадку Я заливає на файлообмінник або Admin на сервер, але то, як на мене, не панацея, адже слід підтримувати саме p2p релізи rock.gif , оскільки для мене, наприклад, мало різниці, що качати з віслюка, що з торенту, що прямим лінком, все одно гранична швидкість не перевищує 16 кбіт.
А роздавати лише один реліз я вже пробував - знов-таки багато хитрих - скачав і злиняв yess.gif . Мені ніби й не шкода, але тоді, перш ніж викласти новий, доводиться знову чекати, поки Я порядний скачає. hi.gif

--------------------
+Quote Post
didayo
post Tue 5-Dec 06, 12:36
Пост #12

Unregistered

А роздавати лише один реліз я вже пробував - знов-таки багато хитрих - скачав і злиняв. Мені ніби й не шкода, але тоді, перш ніж викласти новий, доводиться знову чекати, поки Я порядний скачає.

Якщо у цьому випадку швидкість скачування з тебе вища, то треба зупинятися на ньому.
Бо:
- у правилах трекеру чітко написано, що не треба відразу знімати скачаний файл з розшарки; отже, якщо людина неодноразово так себе поводить, на неї треба поскаржитися (або написати приватне повідомлення);
- якщо ти будеш викладати один реліз раз на два дні (а не раз на один), я гадаю, ніхто не образиться.

Я на цьому роблю акцент, бо з цієї ситуації треба шукати вихід. Від тебе я скачав Казки лірника Сашка і Зсуф. Обидва альбоми й досі розшарені. І нові піри качають їх дуже швидко. Але бути першим на твоїй роздачі....
+Quote Post
Deather
post Tue 5-Dec 06, 15:28
Пост #13

Advanced Member

Я ж не буду слідкувати щоразу на трекері, хто так зробив, ніякого часу не вистачить. А у клієнті у мене ніки не відображаються, лише ІР. Так що поки-що роздаватиму як є.

--------------------
+Quote Post
windshield
post Mon 29-Jan 07, 1:46
Пост #14

Unregistered

QUOTE(Deather @ Tue 5-Dec 06, 8:28)
Я ж не буду слідкувати щоразу на трекері, хто так зробив, ніякого часу не вистачить. А у клієнті у мене ніки не відображаються, лише ІР. Так що поки-що роздаватиму як є.
*

Вже не перший раз хотів мати якусь користь від цієї "шари". Для цього я запровадив і LimeWire i FrostWire i Віслюка. Навіть переслав пару зелених для потреб "шари". Все з однією метою - мати музику, фільми...з України. Не виходить ніц. Віслюк, недарма так називається, ладував руский місяць кіно про голодомор, цитрина качає файли які завгодно, тільки не з "шари". Фрост не тягне файли з "шари" взагалі. Відпадає охота пхатися до "шари", ні з грішми, ні з запитами.
+Quote Post
Admin
post Mon 29-Jan 07, 2:17
Пост #15

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

QUOTE(windshield @ Sun 28-Jan 07, 16:46)
Відпадає охота пхатися до "шари", ні з грішми, ні з запитами.
*

що і з сервера файли не завантажуються?

у свіх качається, а у Вас "нема користі" то може треба задуматись, що не у шарі проблема? як руки криві то і гроші не допоможуть

вибачте за грубість але ламерство мене вбиває

hi.gif
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 21.10.19, 20:23
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.