Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Українська музика від Української Шари - Випуск 2, Dark scene. Темна сцена.

trovich
post Sat 13-Jan 07, 14:41
Пост #1

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Севастополь
Пірат №: 2.222

user posted image
Українська музика від Української Шари - Випуск 2

Якість: MP3, 128~320kbps
Тривалість: 3:53:59 хв.
Розмір: 290 Mб.

Ну що, малята, тримайтеся за стільці, бо до вашої уваги другий випуск серії smile.gif

Другу збірку я вирішив присвятити вітчизняній "темній" сцені. Під такою назвою приховується найбільш неформатний пласт нашої музики, водночас найбільш "важкий", а також багато в чому найбільш прекрасний для мене особисто. Останнє здебільшого завдяки поєднанню найтяжчого звучання із прекрасним жіночим вокалом. Звісно, ґроул я теж люблю і поважаю. Але моя слабкість до важкої музики з жіночим вокалом дається взнаки... Отже, на цей раз слухаємо стилі gothic-rock, gothic-metal, death, grindcore і подібні, а також у якості бонуса - art-rock, melodic goth та gothic synth.
Одразу хочу зауважити, що я не є великим знавцем цього сегменту музики загалом, тому можу помилятися у визначенні стилів і критеріях відбору. Роблю в міру своїх знань, і вивчаю далі паралельно. Тому виправлення та зауваження будуть тільки на користь.
І останнє. Формат подачі матеріалу відрізняється від першої збірки, колективи згруповано за стилями. Це зроблено у якості спроби більш цілісно подати інформацію для її кращого сприйняття.
Окрім того, огляд вийшов доволі емоційний та суб'єктивний. Сподіваюсь це йому не зашкодило smile.gif
Примітка: малюнок узято з порталу gothic.com.ua

До збірки увійшли (за абеткою):
  • Ambivalence - De Profundum
  • Ambivalence - Deadlock
  • Ambivalence - The Splinters
  • Audi Sile - Tak
  • Audi Sile - Геть з моєї землi
  • Audi sile - Стелс
  • CRASHER - Liar
  • CRASHER - The Human Killing
  • Dust Heaven - Красный Чай
  • Dust Heaven - Невидимки
  • Eudaimonia - Холодним Дощем
  • Eudaimonia - Чорно-Білі Пейзажі
  • Inferno - Дыхание
  • Inferno - Мои мысли
  • Inferno - Не Ангелы
  • Inferno - Останься со мной (Bonus 2002)
  • Inferno - Печальный демон тишины
  • Platinum - Прокляття Індiго
  • SCORN AGE - Scorn Age
  • Te Deum - На Грани Безумия
  • Te Deum - Тлеющий Мир
  • Vinky - Kryvyj tanez
  • Vinky - Mamko
  • Vinky - Ruta-m'yata
  • Vinky - Стій
  • Vinky - Щедрик
  • Вій - Очi вiдьми
  • Вій - Серед тiней
  • Вій - Туман
  • Ірій - Ірій
  • Ірій - Легенда
  • Кому вниz - Кленовий вогонь
  • Кому Вниz - Мамай
  • Кому Вниz - Серед Тіней
  • Кому вниz - Суботiв
  • Кому вниз - Ліра
  • Полинове Поле - Відьма
  • Полинове Поле - Полинове Поле (live)
  • Полинове Поле - Чорна рілля
  • Полинове Поле - Щедрий вечір
  • Полинове Поле та Замкова Тінь - Туман
  • Хвилини Тисячi Мiльйонiв - Метаморфоза
  • Хвилини Тисячi Мiльйонiв - Проекцiя Вiвцi
  • Хвилини Тисячі Мільйонів - Піснь
  • Хвилини Тисячі Мільйонів - Поліпи
  • Холодне Сонце - Забери мене
  • Холодне Сонце - При заході (Koobick remix)
  • Холодне сонце - Тінь кохання
  • Штат - Знайди свiй рай
лінки відсутні
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(15 - 29)
trovich
post Fri 9-Feb 07, 23:24
Пост #16

Advanced Member

А англомовні чому ніхто не запропонував видалити? У цьому напрямкові це не дивина. Як хто не знав, то перший альбом Кому ВниZ - російською. Їх також тойво? Я не робитиму подібної фільтрації, коли музика дійсно достойна.
+Quote Post
bozhidar
post Sat 10-Feb 07, 21:43
Пост #17

Advanced Member

Група: Validating
Пірат №: 522

QUOTE(trovich @ Fri 9-Feb 07, 21:24)
А англомовні чому ніхто не запропонував видалити?...... Я не робитиму подібної фільтрації, коли музика дійсно достойна.
*

Англомовну я вже не стал чіпати (до речі її теж не тримаю за Українську) бо ані английці, ані американці не знищували, та не знищують української, як це робили та роблять кац.апи... Звичайно ж у тебе у Севастополі свій погляд, як і у мене у Фрайбурзі.... як на мене роби свої збірки хоч із татарськими гуртами, або угорськими тощо, тільки не вішай ярлика "українська музика"
ps.gif
щодо "Кому Вниз", то скільки тобі років було, коли вони російскою співали та що це за держава була? hi.gif
+Quote Post
trovich
post Sat 10-Feb 07, 22:11
Пост #18

Advanced Member

smile.gif Звична емігрантська полеміка, нічого нового, не сприйміть за образу. Місцева реальність трохи відрізняється від ваших уявлень, ігнорувати її не вийде, та й не потрібно.
+Quote Post
Admin
post Sun 11-Feb 07, 1:39
Пост #19

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

QUOTE(trovich @ Sat 10-Feb 07, 13:11)
smile.gif Звична емігрантська полеміка, нічого нового, не сприйміть за образу. Місцева реальність трохи відрізняється від ваших уявлень, ігнорувати її не вийде, та й не потрібно.
*

чия місцевість відрізняється? Львова чи Сімферополя? чи може вони однакові?

у нас тут(на форумі) дуже чудово виходить саме ігнорувати
+Quote Post
trovich
post Sun 11-Feb 07, 9:50
Пост #20

Advanced Member

QUOTE(Admin @ Sun 11-Feb 07, 0:39)
чия місцевість відрізняється?
*

Сприйняттям того, що чимало іншомовних українців більші українці, ніж чимало україномовних. Це доконаний факт. Відповідно, несприйняттям поділу за мовною ознакою. Вибачте, але я не хочу більше продовжувати цю розмову, і правил добору не зміню.
+Quote Post
Deather
post Sun 11-Feb 07, 10:42
Пост #21

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

QUOTE(trovich @ Sun 11-Feb 07, 9:50)
Сприйняттям того, що чимало іншомовних українців більші українці, ніж чимало україномовних. Це доконаний факт.
*

Згоден, є й україномовні тупі люди (у парламенті особливо). Тобто, україномовність - абсолютно необхідний, але не достатній факт для того, щоб називати себе українцем.
QUOTE(trovich @ Sun 11-Feb 07, 9:50)
... і правил добору не зміню.
*

Тоді не трудися релізи з російськомовними піснями на трекер викладати, все одно зітру.

--------------------
Барук хазад! Хазад ай-мену!
+Quote Post
didayo
post Sun 11-Feb 07, 13:10
Пост #22

Unregistered

Ви що подуріли всі?
Українська музика - це не обов’язково україномовна музика! Як і україномовна музика - не завжди українська!!!

Мудаки не розрізняються за мовою, статтю чи кольором волосся. Мудаки бувають і російськомовні, й українськомовні, й англомовні. І казати, що українськомовні мудаки чимось краще за російськомовних - це бути українськомовним мудаком.

Заява "Тобто, україномовність - абсолютно необхідний, але не достатній факт для того, щоб називати себе українцем" - вершина шовінізму! Українець, пане Deather, це громадянин України, якщо Ви не знали.

Я категорично проти шовінізму і якщо це є "генеральна лінія адміністрації", прошу видалити мій рахунок.
+Quote Post
trovich
post Sun 11-Feb 07, 14:46
Пост #23

Advanced Member

Добре. Значить продовження серії не буде. Самі скажете про це сотні людей, котрі з якогось переляку скачали перші дві частини. Бувайте здорові.
+Quote Post
Deather
post Sun 11-Feb 07, 15:06
Пост #24

Advanced Member

Група: Модератор
З: м. Рівне
Пірат №: 3.280

QUOTE(didaio @ Sun 11-Feb 07, 13:10)
Українець, пане Deather, це громадянин України, якщо Ви не знали.
*

А Українець - громадянин України, який розмовляє українською (або ж співає).
Шовіністом називати мене не варто, я скоріше космополіт, але правила одні для всіх - з трекеру видаляються російськомовні релізи, щоб знизити його засміченість.
Хочте сказати, що недостатьно україномовних композицій для релізів? Неправда.

--------------------
Барук хазад! Хазад ай-мену!
+Quote Post
YuraH
post Sun 11-Feb 07, 16:56
Пост #25

Advanced Member

Пірат №: 2.209

Підтримую didaio. Шиза косить наші ряди. Українець - це громадянин України, котрий любить свою країну і працює на її розвиток. Незалежно від мови. Є в мене пару друзів, для яких російська є рідною мовою і яких я вважаю "кращими" українцями, ніж добру частку так званих "щирих українців", які тільки і можуть, що кричати "кляті м-і і ж-и" і "Україна для українців".
+Quote Post
Admin
post Sun 11-Feb 07, 18:10
Пост #26

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

починається улюблена тема для дискусій українців
+Quote Post
bozhidar
post Sun 11-Feb 07, 18:35
Пост #27

Advanced Member

QUOTE(YuraH @ Sun 11-Feb 07, 14:56)
Українець - це громадянин України, котрий любить свою країну і працює на її розвиток. Незалежно від мови.
*

Не згоден! Українець та громадянин України на мій погляд це різні речі. Запитай Ахметова або Табачника чи вони себе українцями вважають, а якогось угорця із Закарпаття, або румуна з Буковини, а татарина з Криму... я вже не кажу про такого "видатного сина України" як Кушнарьов. biggrin.gif
Українці - це етнос, громадянство - лише шматок папера. ІМГО.
Наприклад я люблю читати Андрея Куркова, його "Пікнік на льду" на мою думку це одна з найкращих книжок що були написани в Україні у 90е роки, але.... чи можна вважати книжки Куркова українською літературою? Ні! Не можна, так само як і німецькомовні автори (напр. Пауль Целан) з Буковини ніколи не були українською літературою, а ось Ольга Кобилянська була і залишиться Українською пісменницею і без громадянства!
Тож, якщо б збірка мала назву як то "Музика що зроблена в Україні" а не "Українська музика" тоді б і діскусії не було б!
Українські пісні - пісні українською мовою!
Українська література - література українською мовою!
Українська книжка - книжка українською мовою!
Український фільм - фільм українською мовою!
Український переклад - переклад українською мовою!
hi.gif
+Quote Post
trovich
post Sun 11-Feb 07, 19:07
Пост #28

Advanced Member

QUOTE(bozhidar @ Sun 11-Feb 07, 17:35)
Тож, якщо б збірка мала назву як то "Музика що зроблена в Україні" а не "Українська музика" тоді б і діскусії не було б!
*

... збірна футболістів, народжених в Україні, вийшла до 1/4 чемпіонату світу... сталь, виплавлена на території України, користується попитом на світових ринках... місто Алупка, що розташоване в південній частині України, дуже популярне місце відпочинку...
+Quote Post
bozhidar
post Sun 11-Feb 07, 19:38
Пост #29

Advanced Member

QUOTE(trovich @ Sun 11-Feb 07, 17:07)
... збірна футболістів, народжених в Україні, вийшла до 1/4 чемпіонату світу... сталь, виплавлена на території України, користується попитом на світових ринках... місто Алупка, що розташоване в південній частині України, дуже популярне місце відпочинку...
*

нема аргументів, та й пишешь дурницю, і сам це знаєш... с тим же успіхом можеш заспівати українську народну пісню "Ой, мароз, мароз", а потім ще й спитати мешканців Алупки, чи вони вважають себе українцями...
Щодо реалітету, що ти писав раніше, то мого ти знати не можеш, а ось мені дуже добре відом севастопольский, де на кожному стовпі висять російски прапори, по вулицях ходять російскі військові патрулі, а коли запитаєш щось у крамниці українською, то почуєш у відповідь "Гаваріте па чілавечіскі", а на вулиці ще й огребеш по шиї від "рускіх патріотов"... як там пишуть "Севастополь - Крим - Росія"... надо пошукати у себе та викласти відео як "українці" Севастополя трощать у центрі міста на майдані Нахімова машіну з помаранчової стрічкою у грудні 2004, та що вони там гукають.... Такий реалітет Україні не потрібен, але нажаль він існує... і ти його, чомусь ще й підтримуєш
+Quote Post
YuraH
post Sun 11-Feb 07, 20:25
Пост #30

Advanced Member

Пірат №: 2.209

Не згоден! Українець та громадянин України на мій погляд це різні речі.
Ну гаразд, розширю на "людина, яка вважає своєю батьківщиною Україну".
Це приклад не українського, а україномовного. "Український" означає належність Україні. Якщо хочете саме україномовну музику, то хай Admin напише у правилах - "релізи україномовної музики".
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 26.02.21, 18:40
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2021  IPS, Inc.