Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Бойовий гопак (2004) DVDRip, КОЗАЦЬКОМУ РОДУ - НЕМА ПЕРЕВОДУ!

Klapal
post Wed 7-Feb 07, 3:29
Пост #1

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Тернопіль
Пірат №: 5.438

user posted image
Бойовий гопак (2004)

Жанр: Документальне кіно
Режисер: Тарас Кляндрук

Документальний фільм про українське бойове мистецтво – бойовий гопак. На прикладі сучасної школи українського бойового гопаку – школи Пилата, у фільмі розповідається про зародження та становлення, а також сучасний стан цього виду бойового мистецтва. Поряд із кадрами із бойовими прийомами, у фільмі є коментарі істориків про історію бойового гопаку.

Якість: DVDRip
Тривалість: 17хв. 35с.
Відео: XviD; 720x480; 1496 Kbps
Аудіо: MP3; 128kbps; 44100 Hz; 2 канали
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(165 - 179)
kozakstalker
post Fri 18-Sep 09, 15:22
Пост #166

Member
**

Група: Учасники
Пірат №: 33.939

Ще одне. Не шукайте на you tube щось просте, а знайдіть фільм "Шлях воїна" і "Зірка алатир" (всі частини) та додивіться їх докінця. А вчіння історії по старим радянським підручникам і працям істориків зовсім не рекомендую, бо половину з того всього, що вони знаходили їм публікувати не дозволялося, щоб українці не знали про себе майже нічого, а були безбатченками, яким можна сказати, що в них нічого немає і їхнє-це щосьне таке..., ну не таке. І те, що виїзд за кордон був дуже проблематичним в ті часи ще раз підтверджує те, що росія не хотіла, щоб українці заглядали по різних закордонних джерелах, в яких купа такого, чого просто не знайти в радянських. Росія все перекручувала на свій лад, на приклад: Билини завжди називалися старинами, які росія потім перейменувала. В старинах був Ілля МОРОВЕЦЬ А НЕ МУРОМЕЦЬ! Він був з села Моровськ. В старинах його часто називають старим отаманом застави козацької!!!!!!!!! Все це дають закордонні джерела і ті які збереглися в СССР, але були строго засекречені... З того, що сказано в старинах, і копаючи далі, ніж радянські джерела знаходимо факт, що Запорізька Січ була не одна, а Січей на Україні було ЗАВЖДИ кілька(Галицька, Київська...), тобто козаки були завжди як прикордонна служба(а не так, як росія описала, що козаки-це пияцюги і ледарі, що не хотіли працювати і збіглися на СІЧ), це були елітні війська у яких просто не могло не бути своєї бойової системи і дуже потужної. Якщо копати далі, то знаходимо, що ще на Русі були воїни з чубами(оселедцями), чому реконструкція обличчя князя Святослава видала його портрет з чубом на голові, і в закордонних джерелах також знаходимо такий опис Святослава, а не бородатим і патлатим, яким його і всіх наших князів зображували росіяни, запозичивши ці "зачіски" у північних культур, щоб знову таки відібрати в нас свою ВЕЛИЧНУ історію. Якщо копати далі, то можна дійти так аж до Арійських коренів, де також є затуманені згадки про воїнів зі східної Європи, щоволоділи магією, та бойовими навичками, що наштовхує на думку про козаків-характерників...
Це був короткий екскурс в справжню історію України і Бойового Гопака з закордонних історичних джерел, а не з перекручених росією радянських і наших!!!!!!!!!
І ще я таки раджу всім придбати книжку "Таємниці бойових мистецтв України". Там ви знайдете стільки такого мотеріалу(з посиланнями на джерела витягу), що ви подивитесь на Україну та на Бойовий Гопак іншам поглядом... ПРАВДИВИМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+Quote Post
Smoke
post Mon 21-Sep 09, 7:42
Пост #167

Advanced Member

З: Бердичів
Пірат №: 4.288

мені дуже подобаються спроби пояснити тим хто вашого бойового гопака ніколи не побачив (і ніколи не побачить, швидше за все... через особливості організації) якісь моменти своєю власною термінологією... без розшифровок. biggrin.gif
+Quote Post
kozakstalker
post Mon 21-Sep 09, 14:12
Пост #168

Member
**

Пишіть що не зрозуміло, і я все розшифрую і поясню, а краще пошукати ті матеріали, що я порекомендував вище.
+Quote Post
Smoke
post Mon 21-Sep 09, 15:38
Пост #169

Advanced Member

З: Бердичів
Пірат №: 4.288

Ну хоч би й що таке: "бічні кроки" чи "гойдок"?

Але що мене дико зацікавило це "тиньки" як кардинально інший удар ногою... я вже просто не можу собі уявити ніяких інших ударів ногою крім: рубального, східного, топтуна та лоукіка (швидкого і повільного) smile.gif Ну ше коліном... хіба шо.
PS: ви взагалі бачили бойове карате, шо кажете, що в них рухи прямолінійні? smile.gif Японську зарядку з елементами ударів каратем можете не вважати )))
PSS: де можна побачити Бойовий розділ Бойового гопака?
+Quote Post
Mrazin
post Tue 22-Sep 09, 10:31
Пост #170

Advanced Member

Пірат №: 25.468

kozakstalker шановний, якщо "таємниці бойових мистецтв України" це Каляндрук то він узагалі незрозуміло звідки посилання бере, кожний історик який пише історичний труд він біля кожної фрази пише звідки він її узяв.
І доречі, той хто погано вчив фізику у школі той може написати що удар кулаком у гопаку кардинально відрізняється від ударів інших бойових мистецтв.
А те що людина яка займається відновленням одностроів УПА не вірить в Україну це вже смішно, бойовий гопак ще молоде бойове мистецтво якому ще треба набути своїх прихильників, майстрів і статусу серед інших бойових мистецтв.
А те що японцям не потрібно було битися з десятьма, де ви таке узяли? І те що козаки усіх перемагали маячня повна, якби так було то у козаків булаб одна Січ на віки і Хмельницький не був би змушений заручитися підтримкою турків.
І узага Грім лише мав на увазі що не ходили укри попід небесами і не розкидував один козак ціле військо, гопак має право на існування, більше того я так розумію що Грім не проти такого мистецтва, просто реальніше дивіться на історію і думайте голдовою коли читаете художньо-історичну літературу
+Quote Post
kozakstalker
post Tue 22-Sep 09, 19:34
Пост #171

Member
**

Взагалі пояснити що таке тинок на словах дуже важко, але спробую. Під час бічного удару ногою(тинку) нога спочатку виноситься в коліні вбік(або трішки вперед, залежно від того звідки атакують і куди бити), потім стегно несетіся в напрямку до іншої ноги(в піднятому стані), а в цей час нога в коліні крутиться швидше, ніж стегно і відбувається удар. При всьому цьому ступня тримається догори пальцями, таким чином удар бється внутрішньою частиною ступні(пяти) На приклад, якщо вас бють збоку, то ви таким чином закриваєтесь(руки постійно біля голови), в тому числі і пах, а після цьогго лупаєте переднього суперника, стаючи в одну стійку(спас), з якої можна вдарити того бічного суперника з розвороту(лошак, або вихор(це назви ударів з розвороту)) Плюс в БГ всі удари ногами здійснюються пятою, а не подушечкою, як в східних єдиноборствах(та практично і в усіх, бо практично всі сучасні складені з різних стилів(переважно східних)).
+Quote Post
kozakstalker
post Tue 22-Sep 09, 19:47
Пост #172

Member
**

Ну по перше в Таємницях бойових мистецтв України Каляндрука біля кожної фрази є посилання на джерело, а в кінці книжки повний список використаних матеріалів! Про удари можу сказати, що в усі БМ вони схожі, відрізняються лише деталі виконання(вкручування, шлях повернення руки), але в БГ є кілька таких ударів, аналогів яких немає ніде, і тут все по фізиці, немає всілякої фантастики, а є реально бойові рухи і удари, які діють. А грі , я ще раз повторюсь, на вряд вчив історію то закордонних джерелах, а по наших-старих, тому він і не може собі уявити що це таке. А про художньо-історичну літературу, то я її взагалі не читаю, а тільки суто історичну, або художню!!!!!!! mad.gif
+Quote Post
kozakstalker
post Tue 22-Sep 09, 19:53
Пост #173

Member
**

Ще про гойдки. Це зміщення корпусу і голови з лінії атаки під час удару рукою, при цьому дуже сильно працюють ноги, кожна з яких прокручується на місці на 90 градусів вбік, тобто відбувається просте переміщення центру ваги при ударі разом з тілом, що йому допомагає в цьому, і знову ж таки все дуже зручно і фізіологічно правильно, тобто проста фізика.
+Quote Post
Грiм
post Mon 16-Nov 09, 18:57
Пост #174

Advanced Member

Пірат №: 2.549

QUOTE(kozakstalker @ Tue 22-Sep 09, 20:47)
А грі , я ще раз повторюсь, на вряд вчив історію то закордонних джерелах, а по наших-старих, тому він і не може собі уявити що це таке. А про художньо-історичну літературу, то я її взагалі не читаю, а тільки суто історичну, або художню!!!!!!! mad.gif
*

цікаве скорочення мого ніку, та ще й з малої літери....

про Каляндрука я зрозумів, але вибачте, я навряд чи читатиму щось з його робіт. однієї вистачило.
а розкажіть-но які це такі закордонні джерела Ви вивчали?

розкажіть яким саме чином за черепом Сятослава можна було з"ясувати яку зачіску і бороду-вуса він носив? я наприклад у 16 носив полубокс, у 18 до плеч, потім - кок(аля-Преслі), а зараз - як більярдна куля. то якщо взяти мій череп для відновлення мого образу, яку зачіску він покаже? все грунтується на описі візантійського імператора Лева Диякона. доречі щодо "оселедця" Святослава не все так однозначно. якщо ретельно вчитатися і перекласти з грецької то вийде що не одне пасмо, а два.

Галицька і Київська Січі???? це нове слово в історії нашого краю. прикордонна служба в Галицькій січі??? так Галичина це не зовсім кордон Речі Посполитої. навіть зовсім не кордон.

дуже сподобався пасаж про всеперемагаючих козаків ))) браво. почитайте про козацькі війни 16ст. про війну Хмельницького. Хмельницький перемагав не завдяки невимовній вприавності козаків, а завдяки декільком факторам: хист Хмеля, погана організація війська Речі Посполитої, широка підтримка селян, і не останній за значенням фактор - підтримка татарів.
а практично всі повстання козаків: і реєстрових, і запорожців, проти Речі Посполитої у 16ст закінчувалися поразкою козаків. чому ж так, якщо вони такі неперевершені вояки??? може досить вигадувати міфи???
наша історія, в тому числі і історія козацтва повниться славними сторінками і без міфів і перебільшень... пишайтеся тим що було, а не тим що самі собі понавигадували.
+Quote Post
kozakstalker
post Thu 3-Dec 09, 21:25
Пост #175

Member
**

За скорочення ніку вибачаюсь. Ще раз повторюсь в кінці книги Каляндрука Таємниці бойових мистецтв України є посилання на всі використані джерела(їх там дуже багато, тому всі їх писати дуже важко, та дістати хоч якісь з них дуже важко). Про те, як реконструюють зовнішність померлих людей за кістками я бачив цілу передачу і це я скажу не фігня, а реальний дієвий метод(поцікався). Січі були, але це ще не всі які були, вони не в буквальному розумінні були прикордонниками, але в разі чого збиралися на оборону, і це факт, що було вигідно замовчувати. Так козаки не були всеперемагаючими, бо й тоді існували зрадники та міжусобиці, але купа ж є фактів, коли малі за кількістю загони козаків перемагали на багато більш чисельні війська.
Це не міфи-цереальність.
І як ви реагуєтте на той факт, що козаки служили в охороні при дворі Японського та Китайського імператорів?
До речі цікавий випадок в історичному музеї волині:
"Туристи-японці, серед яких був кіноактор Масахіко Танака, триразовий чемпіон світу із Шотокан-карате, володар восьмого дану, вклонилися зображеному на картині козаку. "Ми шануємо великих воїнів!" - пояснили враженому екскурсоводу. Якщо порівняти історію XVII ст. України і, наприклад, Японії, можна зробити цікаві висновки. В обох країнах був клас воїнів. У нас - козаки, у них - самураї. Японці воювали в основному між собою, іноді з китайцями, корейцями, чи монголами. Козаки ж устигли задати прочухана туркам, татарам, полякам, молдаванам, московитам, шведам, іспанцями (усім відома історія взяття Дюнкерку загонами Івана Сірка). Виникає питання: чи могли козаки, не маючи ніякої системи підготовки, воювати з такими різними, як за озброєнням так і за тактичними маневрами, суперниками? Чи просто рубалися шаблями на право і наліво? І до чиєї історії більше пасують легенди про виховання воїна з перших років життя? Наступний факт. Славетні японські ніндзя були вправними розвідниками. Чи можна припустити, що козаки примудрилися століттями воювати і перемагати випадково? Почитавши мемуари часів Кримської війни XIX ст., в яких російські, англійські, французькі хроністи описують дії наших пластунів, будь-який сучасний спецназ лопне від заздрощів. Про ніндзя ж нам відомо лише від самих японців. До 20-х років минулого століття навіть слова "карате" не існувало. Таеквондо розроблене в 60-х роках минулого століття на основі тхеккен. Федерація дзюдо - в 70-х. Про Гопак же відомо з давніх часів (як мінімум з ХVІ ст.), що це є військовий танець козаків, якій розвивав фізичну і бойову підготовку козаків. В ХVІІІ ст. виник побутовий танець "Гопак" для сільського населення, який був спрощеною формою січового танцю, виконувався молоддю на різні свята. Починаючи з ХІХ ст. різні постановники та хореографи підлаштовували танець "Гопак" для театральних та сценічних постановок, який ми маємо змогу і сьогодні спостерігати у виступах народних колективів. Тож історія бойового танцю "Гопак" дуже давня, і відродження його бойових основ - закономірний процес в становленні української культури.
І ще
У різних країнах світу до сьогодні виникають різні стилі, і нікого це не дивує, і ніяких питань щодо зв'язку традицій немає. А думки, що в Україні можуть бути носії знань із бойового мистецтва, просто викликають паніку. Нажаль окупаційна влада виховала багато українців, які встидаються свого походження, мають комплекс меншовартості, яких в народі називають "хохлами".
Я ні на кого не натякаю, просто даю інформацію, і мені чесно вже набридло ворогувати з вами пане Грім, ми з вами можемо ось так вічність провести на цьому форумі, і один одному щось доводити, не хочете вірити в усе, що я писав то не вірте, нехай кожен з нас знає, що він правий. hi.gif
+Quote Post
Грiм
post Fri 4-Dec 09, 19:02
Пост #176

Advanced Member

добродію, а чому я Вам маю вірити просто так. я як людина що цікавиться історією вимагаю доказів. причому як не беззаперечних, то хоч найменш сумнівних.

от давайте викладіть докази про гвардію імператорів
докази що у 16ст. існував "військовий танець козаків".
+Quote Post
Грiм
post Fri 4-Dec 09, 19:09
Пост #177

Advanced Member

а щодо реконструкції зовнішності я й сам знаю. але Ви стверджували, що по тим реконструкціям казати, що Святослав носив вуса і оселедець, м"яко кажучи нерозумно. по черепу можна реконструювати лише "м"ясо". а "рослинність" тільки за дотичними доказами. у випадку Святослава тільки опис його зовнішності візантійським імператором. якщо Ви позиціонуєте себе як людину, що цікавиться історією, то соромно не знати про цей опис
+Quote Post
VedunAn
post Mon 7-Dec 09, 0:20
Пост #178

новенький
*

З: Україна, Київ
Пірат №: 29.575

Шановні, розкажіть будьласка, як мені завантажити це відео??? sad.gif
Буду дуже вдячний за допомогу hi.gif
+Quote Post
Mrazin
post Fri 18-Dec 09, 21:57
Пост #179

Advanced Member

Пірат №: 25.468

а дійсно)))
а на торренті нема його?
на Гуртом повиннобути http://www.domain.is.banned/torrents/forum/index.php і не тільки воно
+Quote Post
VedunAn
post Sun 31-Jan 10, 19:25
Пост #180

новенький
*

З: Україна, Київ
Пірат №: 29.575

Хто шукає - той знайде!
Даю посилання на цей фільм:
http://berloga.net/view.php?user_id=225944&id=85245
smile.gif
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 1.11.14, 14:10
TOP.TOPUA.NET Балачка
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2014  IPS, Inc.