Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Океан Ельзи - tvій формат (2003), APE/EAC + covers

leka_1983
post Fri 23-Feb 07, 17:55
Пост #1

Unregistered

user posted image
Океан Ельзи - tvій формат (2003)

Якість: APE/EAC + covers
Тривалість: 46:58 хв.
Розмір: 320 Мб.

18 листопада на полицях музичних магазинів з’явився перший концертний альбом „Океану Ельзи” „tvій формат”. Запис концерту було здійснено 4 вересня 2003 року під час зйомок програми "tvій формат" в студії Першого Всеукраїнського музичного телеканалу М1.

Не вперше і, мабуть, не востаннє червонію від задоволення, бо таки правий. Альбом цікавого гурту, записаний на-живо, практично завжди стає подією. Бо це – не кінцевий незмінний результат, а справжній живий процес. Тут неможливе маскування. Тут навіть помилки не є помилками, бо все це дійство живе, дихає, радіє і страждає. Це майстерність і емоційність у чистому вигляді, і ти причетний вже просто тому, що слухаєш. І стаєш тому вже дійовою особою, бо те, як ти слухаєш, кожної миті змінює те, як ця музика звучить. І „Океан Ельзи” не розчаровує. Після прохолодних дотиків „Суперсиметрії”, коли вогонь був відстороненим, наче світло зоряне у зимову ніч, ця „Акустика” – саме те, що здатне зігріти та заворожити, розчулити та розпалити. Бо головною рисою його є – чуттєвість. Це як досвідчений коханець, який не втратив палкості, ніжності. Як людина, яка кожного разу здатна кохати, наче це вперше, кохатися, наче востаннє. Антон Йожик Лейба © UMKA

P.S. Як на мене, то це краще що вдалося створити Океанам. Качайте і насолоджуйтесь справжньою музикою.
  • 1. Дівчина (із іншого життя)
  • 2. Мало мені
  • 3. Холодно
  • 4. Поясни
  • 5. Етюд
  • 6. Сосни
  • 7. Мене
  • 8. Для тебе
  • 9. Невидима сім'я
  • 10. Ото була весна
  • 11. Віддам
  • 12. Я їду додому (Bonus)
Торрент

user posted image Okean.Elzy.-.tvij.format.(2003).APE.rar 320 Mб
шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Інтернет-крамниці: УМКА / АртВертеп / Наш Формат / Книгарня "Є"
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 1)
Admin
post Fri 23-Mar 07, 10:24
Пост #2

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

додано лінк з сервера
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 19.10.19, 5:00
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.