Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Французький поцілунок (1995) DVDRip, український професійний переклад

Admin
post Wed 25-Apr 07, 18:00
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

user posted image
Французький поцілунок (1995)

Оригінальна назва: French kiss
Жанр: Романтика, комедія
Режисер: Лоуренс Кездан
Оператор: Оуен Ройзмен
Сценарист: Адам Брукс
Актори: Мег Райан (Meg Ryan), Кевін Клайн (Kevin Kline), Тімоті Хаттон (Timothy Hutton), Жан Рено (Jean Reno), Франсуа Клюзе (François Cluzet), Сюзен Енбех (Susan Anbeh), Рене Хамфрі (Renée Humphrey), Майкл Райлі (Michael Riley)
Виробництво: США-Великобританія
Мова: український професійний багатоголосий переклад
Рейтинг IMDB : 6.2/10 (10,850 голосів)

У житті вразливої та емоційної Кейт(Мег Раян) втілились два найбільші її страхи. перший - у неї вкрали нареченого, а другий - для його порятунку потрібно летіти до Парижу на літаку, в той час як вона невимовно боїться літати. В літаку вона знайомиться з грубуватим та чарівним французом Люком (Кевин Клайн), який виявляється контрабандистом , що підкладає їй до сумки коштовне намисто, аби уникнути труднощів на митниці. Сподіваючись непомітно забрати коштовну прикрасу в Парижі, він обіцяє навчити Кейт як повернути свого нареченого. Однак за іронією долі в неї викрадають все - гроші, паспорт, навіть контрабандне намисто. Тепер вони вимушені мимоволі продовжити знайомство, а Люку доведеться виконати свою обіцянку...

DVDRip
Розмір: 1.40 Гб.
Тривалість: 1:51:12
Відео: XviD; 720x320; 1682 Kbps; FPS 23,98; 0,31 b/px
Аудіо: Український переклад MP3; 128 Kbps; 48000 Hz; 2 канали

user posted image Завантажити з fileshare.in.ua
шара закінчилася, тепер тільки трекер:
Купуйте ліцензійну продукцію!
Інтернет-крамниці: УМКА / АртВертеп / Наш Формат / Книгарня "Є"
> French kiss (1995) Movie Trailer <
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 14)
roman.sv
post Wed 25-Apr 07, 19:14
Пост #2

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 911

Щиро дякую!!!
+Quote Post
jin
post Wed 25-Apr 07, 20:23
Пост #3

Advanced Member

Група: Модератор
Пірат №: 4.203

Дякую, уже скачав 45Мб і переглянув smile.gif Звук не найкращий (фоном трохи чути англійську мову, але не дуже гучно, тому не напрягає), якість зображення теж не найкраща (це DVD чи VHSRip?). Але й ненайгірша, не забуваймо, що 12 років тому DVD-формат тільки починався smile.gif Зате гарний фільм, українською мовою, і я собі його потягну, добре що у готелі де я зупинився є шаровий WiFi smile.gif

На жаль качатиму (і уже качаю) з сервера, оскільки з http://fileshare.in.ua у мене не виходить (але мені зараз до якого-небудь Level3 чи D-Telecom значно ближче, ніж до UA-IX) ;(
+Quote Post
Admin
post Thu 26-Apr 07, 1:04
Пост #4

Administrator

QUOTE(jin @ Wed 25-Apr 07, 11:23)
Дякую, уже скачав 45Мб і переглянув smile.gif Звук не найкращий (фоном трохи чути англійську мову, але не дуже гучно, тому не напрягає), якість зображення теж не найкраща (це DVD чи VHSRip?). Але й ненайгірша, не забуваймо, що 12 років тому DVD-формат тільки починався smile.gif
*

ріп справді можна було б краще зробити, є DVD-5 в UA-IX, якщо "Я" виставить на наш трекер то можна буде попробувати
+Quote Post
Joan
post Thu 26-Apr 07, 9:51
Пост #5

Unregistered

QUOTE(jin @ Wed 25-Apr 07, 20:23)
Дякую, уже скачав 45Мб і переглянув smile.gif Звук не найкращий (фоном трохи чути англійську мову, але не дуже гучно, тому не напрягає), якість зображення теж не найкраща (це DVD чи VHSRip?). Але й ненайгірша, не забуваймо, що 12 років тому DVD-формат тільки починався smile.gif Зате гарний фільм, українською мовою, і я собі його потягну, добре що у готелі де я зупинився є шаровий WiFi smile.gif

На жаль качатиму (і уже качаю) з сервера, оскільки з http://fileshare.in.ua у мене не виходить (але мені зараз до якого-небудь Level3 чи D-Telecom значно ближче, ніж до UA-IX) ;(
*

Цікаво, адмін написав, що фільм дубльований, а ви пишете, що фоном чути англійську - отже, це озвучений фільм. Мені цікаво - на скільки голосів? І хто робив - якщо в кінці є інформація.
+Quote Post
Admin
post Thu 26-Apr 07, 11:12
Пост #6

Administrator

QUOTE(Joan @ Thu 26-Apr 07, 0:51)
Цікаво, адмін написав, що фільм дубльований, а ви пишете, що фоном чути англійську - отже, це озвучений фільм.
*

переклад не дубльований
+Quote Post
jbohdan
post Thu 26-Apr 07, 14:04
Пост #7

Advanced Member

Пірат №: 5.176

QUOTE(Admin @ Thu 26-Apr 07, 10:12)
переклад не дубльований
*

... і звук дуууже відстає від відео. Озвучення "декілька"голосе.
Дякую за прекрасний фільм, а із корекцією звуку прийдеться погратися.

--------------------
Ввічливість, толерантність, посмішка.
Ввічливість, толерантність, посмішка до тих, хто тобі кривдить – ідіотизм.
+Quote Post
jin
post Fri 27-Apr 07, 20:24
Пост #8

Advanced Member

не рекомендую качати цей фільм (DVDRip, може DVD-5 варто). Мало того що фільм не дубльований, так ще (як писав jbohdan) відстає від зоьраження. Причому дуже серйозно. Може взагалі поки його прибрати, поки не буде нормального ріпа?
+Quote Post
Admin
post Fri 27-Apr 07, 21:24
Пост #9

Administrator

QUOTE(jin @ Fri 27-Apr 07, 11:24)
Може взагалі поки його прибрати, поки не буде нормального ріпа?
*

ти збираєшся цей нормальний ріп зробити?
+Quote Post
jin
post Fri 27-Apr 07, 22:07
Пост #10

Advanced Member

QUOTE(Admin @ Fri 27-Apr 07, 20:24)
ти збираєшся цей нормальний ріп зробити?
*

Залюбки, тільки у мене на скачування DVD-5 десь зо тиждень, а то і два піде sad.gif І то невдало, оскілько я у UA-IX з'являюсь дуже рідко і нерегулярно.

Мо' хто підкаже http-лінк для UA-IX, і я витягну його з допомогою когось з знайомих і зроблю хороший ріп? Або притягне DVD-5 мені на болванці
+Quote Post
petro_sv
post Sat 26-May 07, 12:36
Пост #11

Unregistered

Фільм чудовий. Прохання викласти двд. А то звук в ріпі стрибає туди сюди - неможливо дивитися.
+Quote Post
Admin
post Sat 26-May 07, 19:49
Пост #12

Administrator

QUOTE(petro_sv @ Sat 26-May 07, 4:36)
Фільм чудовий. Прохання викласти двд. А то звук в ріпі стрибає туди сюди - неможливо дивитися.
*

чому б тобі це не зробити? я дам лінк де його можна завантажити в UA-IX
+Quote Post
aroma
post Wed 30-May 07, 6:17
Пост #13

Advanced Member

З: Ternopil-Chicago
Пірат №: 248

QUOTE(jbohdan @ Thu 26-Apr 07, 13:04)
... і звук дуууже відстає від відео. Озвучення "декілька"голосе.
Дякую за прекрасний фільм, а із корекцією звуку прийдеться погратися.
*

якщо когось цікавить як виправити звук ...
я робив це так ...
для виправлення звуку необхідно лише мати програму Virtual Dub Mod.
Відкриваємо програму Virtual Dub Mod - заходимо в закладку "File" і робимо "Open video File". Далі у закладці "Streams" вибираємо "Stream list". Відкривається додаткове віконце "Available Streams". Клацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Interleaving". Тут у віконці "Preload" ставимо 1500 і тиснемо "OK". Тиснемо ще раз "OK" у віконці "Available Streams". Далі заходимо у закладку "Video" і вибираємо "Direct stream copy". І на кінець заходимо знову у закладку "File" і вибираємо "Save As...". даємо назву фільмові вибираємо директорію куди це зберегти і чекаємо 5 хвилин. Далі насолоджуємося нормальним звуком і переглядаємо кіно.

ПС: щоб життя не виглядало занадто простим ... хочу сказати що вище описаний спосіб моаби теоретично спрацювати ... але у мене він не спрацював.
Тому я мусів перекодовувати разом із звуком і відео smile.gif це зайняло десь хвилин 30 але розмір відео став у два рази менший smile.gif
робив я це із допомогою тогож Virtual Dub Mod.
Відкриваємо програму Virtual Dub Mod - заходимо в закладку "File" і робимо "Open video File". Далі у закладці "Streams" вибираємо "Stream list". Відкривається додаткове віконце "Available Streams". Клацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Interleaving". Тут у віконці "Preload" ставимо 1500 і тиснемо "OK". Далі знову kлацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Full processing mode". Ще раз kлацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "compression". Зявляється віконечко "select audio compression" у якому я вибрав mp3. Тиснемо ще раз "OK". Далі знову "OK" у віконці "Available Streams". Заходимо у закладку "Video" і вибираємо "Normal recompress". Далі знову у закладці "Video" - вибираємо "compression". Далі відкриється віконечко "select video compression" і тут ми вибираємо кодек. Я вибрав XviD. Далі як усі вже здогадалися тиснемо "OK". І на кінець заходимо знову у закладку "File" і вибираємо "Save As...". Даємо назву фільмові вибираємо директорію куди це зберегти і чекаємо 30 хвилин. Далі вже 100% насолоджуємося нормальним звуком і переглядаємо кіно. biggrin.gif
... от такий легенький спосіб я використав щоб звук встав на своє місце biggrin.gif

--------------------
"Ще не було так ніколи, щоб не було ніяк!"
ExГолова Верховної Ради Володимир Литвин.
+Quote Post
Earl
post Sat 30-Jun 07, 16:41
Пост #14

Member
**

З: Україна, Кривий Ріг
Пірат №: 8.563

QUOTE(aroma @ Wed 30-May 07, 6:17)
якщо когось цікавить як виправити звук ...
я робив це так ...
для виправлення звуку необхідно лише мати програму Virtual Dub Mod.
Відкриваємо програму Virtual Dub Mod - заходимо в закладку "File" і робимо "Open video File". Далі у закладці "Streams" вибираємо "Stream list". Відкривається додаткове віконце "Available Streams". Клацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Interleaving". Тут у віконці "Preload" ставимо 1500 і тиснемо "OK". Тиснемо ще раз "OK" у віконці "Available Streams". Далі заходимо у закладку "Video" і вибираємо "Direct stream copy". І на кінець заходимо знову у закладку "File" і вибираємо "Save As...". даємо назву фільмові вибираємо директорію куди це зберегти і чекаємо 5 хвилин. Далі насолоджуємося нормальним звуком і переглядаємо кіно.

ПС: щоб життя не виглядало занадто простим ... хочу сказати що вище описаний спосіб моаби теоретично спрацювати ... але у мене він не спрацював.
Тому я мусів перекодовувати разом із звуком і відео smile.gif це зайняло десь хвилин 30 але розмір відео став у два рази менший smile.gif
робив я це із допомогою тогож Virtual Dub Mod.
Відкриваємо програму Virtual Dub Mod - заходимо в закладку "File" і робимо "Open video File". Далі у закладці "Streams" вибираємо "Stream list". Відкривається додаткове віконце "Available Streams". Клацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Interleaving". Тут у віконці "Preload" ставимо 1500 і тиснемо "OK". Далі знову kлацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "Full processing mode". Ще раз kлацаємо правою клавішею мишки на нашому фільмі і вибираємо "compression". Зявляється віконечко "select audio compression" у якому я вибрав mp3. Тиснемо ще раз "OK". Далі знову "OK" у віконці "Available Streams". Заходимо у закладку "Video" і вибираємо "Normal recompress". Далі знову у закладці "Video" - вибираємо "compression". Далі відкриється віконечко "select video compression" і тут ми вибираємо кодек. Я вибрав XviD. Далі як усі вже здогадалися тиснемо "OK". І на кінець заходимо знову у закладку "File" і вибираємо "Save As...". Даємо назву фільмові вибираємо директорію куди це зберегти і чекаємо 30 хвилин. Далі вже 100% насолоджуємося нормальним звуком і переглядаємо кіно.  biggrin.gif
... от такий легенький спосіб я використав щоб звук встав на своє місце  biggrin.gif
*

Щиро дякую за слушну пораду! Все вийшло якнайкраще. Хоч якість звуку й невисока, але він збігається із зображенням. Фільм чудовий. Може, викласти хоч таку версію для інших? Все ж таки краща, ніж та, що є.
+Quote Post
Admin
post Sat 30-Jun 07, 18:52
Пост #15

Administrator

Треба дивитися через Media Player Classic

Play -> Audio -> Options... -> Internal Filters -> Audio Switcher

там ставите галочку навпроти Audio time shift (ms): і методом тику прописуєте різницю (негативна з мінусом) в мілісекундах (1000 мілісекунд = 1 секунді)

далі тиснемо Apply і OK
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 19.10.19, 5:51
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.