Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Ван Гог - Не відлітай (1996), APE/EAC

Admin
post Sun 3-Jul 05, 7:28
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

user posted image
user posted image
Ван Гог - Не відлітай 1996

Якість - APE/EAC
Тривалість: 41:13 хв.
Розмір: 278 МБ + covers

Va'n'Gog - скорочення від Василь і Ґоґа - так початково називався техно-поп дует, створений в березні 1995-го в райцентрі Самбір Ігорем Добрянським (16.08.??; музика, тексти, вокал, аранжування, програмування) та Василем Павликом (клавішні, бек-вокал). Відразу ж після запису в кінці 1995 року перших двох пісень у львівській студії «Галмлин», «Ван-Ґоґ» звинуватили в подібності до гурту «Скрябін» (лідер останнього також родом із Самбора). Надалі «Ван-Ґоґ» подався до Києва, де на початку 1996 року на студії «Нова» і записав свій дебютний альбом «SOS». До кінця запису нові клавішники Віктор Макуц, Олександр Вербицький та Мирон Дзяпко якось непомітно відпали, і лідер гурту «Ґоґ» залишився в гордій самітності - «One Gog». Ван-Гог 2001Навесні дрогобицька фірма «Фенікс» розтиражувала альбом і Добрянський разом з новим напарником Богданом Козаком розпочав стрімке сходження до шаленої популярності. Не останню роль в долі «Ван-Ґоґа» відіграли вдало знайдена ніша в українській поп-музиці та розкручені «Територією А» відео кліпи. За назвою одного з них - «Не відлітай», фірмою НАК восени був перевиданий на касетці перший альбом гурту, а на початку 1997 року і на CD. Гурт отримав другу премію в жанрі поп-музики на львівському телефестивалі «Мелодія-96». За півроку «Ґоґ» знову залишився один - Козак створив власну формацію «Ван-Боб». В травні НАК порадувала прихильників «Ван-Ґоґа» новим касетковим і CD альбомом «Екстра-клас». До нового складу «Ван-Ґоґа» протягом 1997 року увійшли клавішники Юрій Решетар та Павло Сноч і гурт, облаштувавшись навесні 98-го в «Мистецькій майстерні Тараса Петриненка, приступив до запису чергового альбому «Контрасти». Восени музиканти створили власну студію звукозапису «VAN-GOG studio» - в 1999-му в ній був створений концептуальний альбом «Різдвяні гармонії». 2000 року «Ван-Ґоґ» розмножився паралельним студійним проектом «Vincent», що виконує інструментальну музику в стилі ф’южн - CD-альбом «Impression» влітку 2001-го розтиражував лейбл J.R.C. Восени гурт поповнився ще одним музикантом - автором-виконавцем, клавішником Олегом Петровичем (як співак переміг на фестивалі «Море друзів. Ялта-97», як сесійний клавішник працював з Малишевим, Юрченком, Поплавським, «Скрябіним»)
  • 1. Я сам (4.09)
  • 2. Ніч (4.04)
  • 3. Спомин (3.56)
  • 4. Не відлітай (4.15)
  • 5. Мені зле (3.41)
  • 6. Сховай мене від дощу 3.50
  • 7. Чорні квіти 4.20
  • 8. Забава (3.51)
  • 9. S.O.S. (4.59)
  • 10. Зроби так (4.03)
Музика, слова, аранжування, вокал: Ігор Добрянський
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 8)
Honey
post Mon 4-Jul 05, 8:51
Пост #2

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
Пірат №: 352

Чи це є обкладинка з їх нового альбому, чи просто фотка??

Я читала, що в 2002 вони випустили альбом Найкраще і що та збірка є дуже навіть непогана! От якби мені до рук цей диск попався - була б на 10-му небі від щастя!!!!
+Quote Post
Admin
post Mon 4-Jul 05, 9:17
Пост #3

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

я думаю, що це один з варіантів для якоїсь обкладинки, я знайшов в інтернеті але там була тільки ця фотка без інформації
+Quote Post
Honey
post Mon 4-Jul 05, 23:17
Пост #4

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
Пірат №: 352

QUOTE(Admin @ Sun 3-Jul 05, 22:17)
я думаю, що це один з варіантів для якоїсь обкладинки, я знайшов в інтернеті але там була тільки ця фотка без інформації
*

user posted image

Це таки з їх останнього диску
Інформація тутечки navsisto.com
+Quote Post
lastivka32
post Sun 25-Feb 07, 12:13
Пост #5

Unregistered

А перша фотка (та, що зліва), то така обкладинка була на касеті. В 1996 році я із задоволенням слухала цей альбом і в мене навіть до цих пір збереглася ця касета.
Зараз теж з не меншим задоволенням часом слухаю, ностальгія rolleyes.gif
Але вже не з касети)) Півроку тому знайшла на фтп, закачала на комп і раділа, як дитина))

Редаговано lastivka32: Sun 25-Feb 07, 12:14
+Quote Post
Злосний
post Wed 28-Feb 07, 18:53
Пост #6

Advanced Member

Група: Активні Учасники
Пірат №: 1.042

В мене схожі відчуття. Це була перша група, яку я малим почав активно слухати. Відколи в інеті з'явився Ван-Гог в мп3, поскачував все, що тільки можна було smile.gif.
+Quote Post
pvm
post Fri 24-Oct 08, 3:06
Пост #7

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Lviv
Пірат №: 3.822

Дякую!
+Quote Post
neopunk88
post Wed 25-Apr 12, 10:43
Пост #8

новенький
*

Група: Учасники
Пірат №: 49.432

А де скачати можна??
+Quote Post
Yurko
post Wed 25-Apr 12, 17:04
Пост #9

новенький
*

Група: Учасники
Пірат №: 17.357

класна була група з Самбора!
як ми від них в молодості тащились!

--------------------
http://laptopreview.org.ua
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Map Текстова Версія Поточний час: 19.10.19, 5:03
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2019  IPS, Inc.