Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

каскадний · стандартний · [ лінійний ]

> Esthetic Education - Face Reading (2004), EAC/APE

Admin
post Fri 7-Oct 05, 23:43
Пост #1

Administrator

Група: Адміністрація
Пірат №: 1

user posted image
Esthetic Education - Face Reading (2004)

Якість - APE/EAC
Розмір: 342 МБ

Можливо, важливо, що двоє з них не так вже давно були учасниками „Океану Ельзи”. Можливо, важливо, що один з них – бельгієць. Можливо, і ще щось важливо для тих, хто цікавиться історією. Для тих же, хто цікавиться тим, що відбувається просто зараз, важливим буде дещо інше. Наприклад – музика. Якщо так, то тут є що послухати. І навіть якщо одразу відкинути в сторону поле порівняльного аналізу, все одно можна сказати, що це – цікаво, і що такої музики в Україні видають не дуже багато. На жаль. Бо виховання смаку має не просто відбуватися – воно має тривати. І не десь в окремій точці простору чи у межах певного музичного стилю, напрямку. У зв’язку з цим приємно не визначати якось конкретно стиль того, що виконують ці вихователі. І, оскільки я домовився із собою, що не буду тут їх ні з ким порівнювати – залишається тільки наголосити на тому, що це варто послухати. Хоча-б спробувати, бо в цьому вінегреті намішано чимало цікавих інгредієнтів. Смакує добре. І навіть якщо здається, що цей відгук досить неемоційний – не переймайтеся, то просто настрій такий. А от музика – дійсно варта того, щоб прокрутити диск неодноразово. © UMKA
  • 1. Gonzo the clown
  • 2. Beautiful
  • 3. War
  • 4. Mr President
  • 5. Sweet Jesus
  • 6. Horrible Disaster
  • 7. Paris la nuit
  • 8. Guravli i korabli
  • 9. Love
  • 10.Get yourself together
  • 11.I would die for you
  • 12.Walking in the forest
  • 13.Thank you
Бонус
  • 14.Love (video version)
Тривалість: 57:59

user posted image знайдено в мережі
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topicStart Poll
Відповідей(1 - 6)
Panda
post Wed 12-Oct 05, 17:38
Пост #2

Unregistered

Я чув їх наживо. Думав ну звук не виставили, ну починають тільки, ну деруть в кого попало, ну ще навчаться грати.. може.
А це крутив неодноразово. Це точно воно? Вони його в підвалі зводили? Соліста видно вигнали з Бельгії, а наші підбрали. Щоб в студії звести отаке от?...

Слава Вакарчуку який вигнав тих двох з Океану. Хоча дивно звичайно - в Океані вони грали непогано, а тут люди просто нікуди не попадають, руки повсихали видно. biggrin.gif

Повне IMHO.
+Quote Post
gorodok
post Wed 12-Oct 05, 17:52
Пост #3

Advanced Member

Група: Активні Учасники
З: Львів-сіті
Пірат №: 645

Не знаю як ці колишні океанівці, не чув, але те що продає Гудімов це повна фігня в стилі несмертельного ректора Поплавського!
+Quote Post
Honey
post Thu 13-Oct 05, 5:09
Пост #4

Advanced Member

Група: V.I.P. Клуб
Пірат №: 352

QUOTE(gorodok @ Wed 12-Oct 05, 6:52)
Не знаю як ці колишні океанівці, не чув, але те що продає Гудімов це повна фігня в стилі несмертельного ректора Поплавського!
*

Мені оця "Естетична Освіта" також ніскілечки не сподобалася. Я очікувала почути щось зовсім інше, але куда там... лоханулися хлопці одним словом.
А от на рахунок Гудімова - то тут я не погоджуюся; чула кілька його пісень і мені вони сподобалися.
Є така стара мудрість - "на смак товариш не всяк" wink.gif
+Quote Post
Stranger
post Thu 1-Dec 05, 17:31
Пост #5

Unregistered

буду признателен за линк в инете откуда можно стянуть, бо ссылка с первого поста у мну не тянется(
+Quote Post
distributor
post Thu 1-Dec 05, 22:18
Пост #6

Unregistered

QUOTE(Stranger @ Thu 1-Dec 05, 17:31)
буду признателен за линк в инете откуда можно стянуть, бо ссылка с первого поста у мну не тянется(
*

Це eMule, читай допомогу.
+Quote Post
mmaksymiv
post Wed 31-Oct 07, 14:19
Пост #7

новенький
*

Група: Учасники
Пірат №: 12.876

Буду дуже вдячний якщо Я скини лінк з відки можна стягнути, але не через eMule просто вмене ця порга блокується адміном. Або підкажіть альтернативні методи як стягнути можна
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic

Текстова Версія Поточний час: 10.07.20, 13:40
Українська версія Invision Power Board (Free Trial) v.2 © 2020  IPS, Inc.