Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Лінки
Українські гурти та виконавці
  Лінки
  Link  

Алла Івашина

Офіційний сайт. Напрямок: поп-рок, гітарний поп, рок-музика.
http://www.allaivashyna.com.ua
  Link  

Нічлава

Офіційний сайт Нiчлави (Андрія Підлужного). На сайті можна знайти записи пісень, тексти, статті, світлини; Поспілкуватися на форумі та у гостьовій книзі з приводу творчості Андрія.
http://nichlava.org.ua/
  Link  

Димна суміш

З яких би точок зору не аналізувати цю групу, зрозуміло, що за нею стоїть незаперечний факт рок-музики. І якщо і існує "мовне визначення" стилю їх музики, то це назва, яку вони самі для себе придумали -"димна суміш".
http://www.dymnasumish.com.ua/
  Link  

Сад

Гурт «САД» створено у вересні 1982 року як самодіяльний музичний колектив одного з Палаців культури м.Дніпропетровська. Свою творчість учасники гурту визначають як концептуальний HARD-ROCK та прагнуть наслідувати його найкращі традиції.
http://www.rocksad.narod.ru/
  Link  

Метелики

Гурт виник у 2002 р. у м. Сихів. Грають і співають хлопці софт-рок з ухилом до рок-н-ролу.
http://metelyky.com/
  Link  

Щастя

Київська нео-панкова формація "Щастя" перебуває на фоні сьогоднішнього повального засилля попси у стані гордовитої самотності, являючи собою приклад надзвичайно ексклюзивного винятку на ринку актуальної молодіжної культури.
http://www.schastia.com.ua/
  Link  

Борщ

Борщ - український музичний гурт, що грає в стилі панк-рок, причому вже вибився і на польську, і на російську сцени.
http://borshch.com/
  Link  

Мертвий півень

"Мертвий півень" - культова і давно заслужена львівська рок-група, яка почала виступати ще у 1990 р. Тексти і іронічні, і злободенні, і просто цікаві, а музика - сила року.
http://deadrooster.org.ua/
  Link  

Він знає

Християнський софт-рок гурт з Тернопільщини, який за останні кілька років значно додав у якості своїх творів.
http://www.vinznaye.com.ua/
  Link  

Вогні цитаделі

Новий український рок-гурт, який ще альбому свого не має, але на концертах по Києву вже прогримів. Напрямок - хеві-метал, девіз - heavy metal forever.
http://www.loc.org.ua/
  Link  

SLAP

Хардроковий гурт з м. Луцьк, який вже встиг відзначитися на кількох концертах. Сайт має дещо інформації про гурт, лежить там дві пісні для скачування, а от фото вистачає. Форум також присутній. Однак музики б хотілося побільше.
http://slap.name/
  Link  

Абздольц

Справді унікальний колектив на українській, сцені. Хлопцям вдалось створити свій унікальний стиль, який вони назвали досить оригінально - "трактор-панк". Це дика суміш естетики українського села зі всіма його новітніми реаліями та жорстких рифів панк
http://abzdolc.kiev.ua/
  Link  

Біла вежа

Не дуже відомий загалу, але досить пристойний рок-гурт з Києва. Грає на концертах вже кілька років, доробок не надто великий, але у напрямку слов'янського етно-року доволі вагомий.
http://www.bilavezha.kiev.ua/
  Link  

ТіК

Днем народження цього вінницького гурту вважається 2 червня 2005 р. Поки-що у їх доробку лише один альбом і популярний кліп "Олені". Напрямок визначити важко, але, скоріш за все, ближче до арт-попу.
http://tikmusic.com.ua/
  Link  

Йожики

Свою творчу діяльність гурт розпочав 29 березня 2004 р. у місті Києві. Стиль гурту можна охарактеризувати як молодіжний поп-панк.
http://www.yojiki.com.ua/
  Link  

Терпіння урвалось

Команда утворилась в середині 2005 року у м.Рівне. Вокал солістки вдало поєднує мелодику та агресію, що є характерною ознакою звучання гурту. Основний стиль - нью-метал.
http://www.terpinnya.com/
  Link  

Мері

Гурт "Мері" існує вже сім років. Грають, за їх словами, "opti-rock", тобто рок оптимальний, ненав'язливий і легкий.
http://www.meridiany.com/
  Link  

Ґринджоли

Гурт з'явився у 1997 р., розвившись з реггі-проекту "Нема Марлі". З легкої руки українських ЗМІ, музичний стиль, у якому грає гурт, стали називати "зимовим реггі".
http://greenjolly.com.ua/
  Link  

Марія Бурмака

Марія Бурмака була серед тих, завдяки кому багато в чому і виникла сучасна українська популярна музика. Її пісні допомогли сформувати український контекст у тому, що прийнято називати world music.
http://www.burmaka.kiev.ua/
  Link  

Холодне сонце

Український рок-гурт, який сповідує, якщо можна так сказати, романтичний готик. Працюють доволі плідно з 2004 року.
http://solarice.com.ua/
  Link  

Тінь сонця

«Тінь Сонця» створено наприкінці 2002 року. Характеристика музики гурту - український волелюбний folk-metal або, як вони його називають, «Козацький рок».
http://sun-shadow.info/
  Link  

ВВ - Воплі Відоплясова

Світла ідея року, працездатність, почуття гумору і звичайно єдність - ось що керує музикантами гурту вже довгі роки їх існування. Рок - і цим все сказано.
http://www.vopli.com.ua/
  Link  

Верховна зрада

Вибухонебезпечна п'ятірка "Верховна зрада" зародилася у Львові. Серед своїх колег по рок-цеху вона вирізняється цілеспрямованою позицією, поміркованим патріотизмом, безкомплексністю та безкомпромісністю.
http://www.zrada.narod.ru/
  Link  

Океан Ельзи

Всім відомий гурт, соліст і засновник якого С. Вакарчук зробив себе і своїх хлопців практично "обличчям держави" на світовій софт-рок арені.
http://www.okeanelzy.com/
  Link  

МотоР'Ролла

Непоганий сучасний нью-рок-н-рольний гурт, сама назва якого походить від змішування слів "МОТОцикл" і "Рок-н-Ролл".
http://www.motor-rolla.com/
  Link  

НеДіля

Гурт "НеДіля" створено у 2004 р. екс-вокалістом ТНМК. Музика „НеДілі” – лірична, подекуди з етнічним забарвленням, а також з елементами R'n'B та реггі.
http://www.nedilya.com/
  Link  

Фактично самі (Ірена Карпа)

Ця виконавиця - епатажна, непередбачувана і провокативна. Її манеру писати тексти багато хто вважає блюзнірською, а спосіб триматися на публіці — скандальним. Стиль можна порівняти з гуртом "Фактично самі", де вона і співає, і для якого пише тексти.
http://karpa.name/
  Link  

Хорта

Хіп-хоп гурт зі славного козацького Запоріжжя, раніше називався "SpeedWay". На сайті можна скачати практично всю їх музику в mp3, тексти і фото глянути, на форумі поспілкуватися.
http://www.horta.com.ua/
  Link  

СКАЙ

Гурт почав свою діяльність з весни 2001 року і грає у напрямку поп-року. Творчий доробок ще не дуже великий, але людям подобається.
http://skay.com.ua/
  Link  

Танок на майдані Конго

ТНМК - культовий український хіп-хоп гурт, який по праву вважається чи не єдиним з них справді професійним. Хлопці вміють усе - і грати, і читати, і брейк танцювати.
http://tnmk.com.ua/
  Link  

Тартак

Сашка Положинського і його гурт знає практично кожен, а тому особливої реклами він не потребує. Тут і хіп-хоп, і денс, і арт-поп, і ще купа всіляких елементів.
http://tartak.com.ua/
  Link  

Оркестр Янки Козир

Гурт робить для людей радісне театралізоване арт-готік-фолк-класик-рок-шоу. Сайт вартий як мінімум уваги, можна переглядати чотирма мовами, подивитися фото, завітати до фан-клубу і скачати пристойну кількість mp3.
http://oyak.domivka.net/
  Link  

Мандри

Фронтмен гурту називає свою музику «еклектичним фольклорним арт-роком», «міксом натхнення та розрахунку, чистого мистецтва та поп-культури».
http://www.mandrymusic.com/
  Link  

Серцевий напад

Нео-панк гурт з Чернівців, музика якого відображає вдале поєднання практично непоєднуваного - панківського стилю та романтики. Сайт гурту оформлений класно, купа інформації про гурт і його учасників, фото, репортажі
http://www.sn.cv.ua/
  Link  

СЛІД

Християнський нью-метал гурт «Cлiд» виник не так давно. І хоча тексти надто вже притягнуті за вуха, але сьогодні «Cлiд» можна поставити у ряд найсильніших важких християнських гуртів. На сайті можна скачати практично всю їх музику і тексти.
http://www.slid.com.ua/
  Link  

Олександр Пономарьов

Його пісні це поп-рок та часом можна почути і оркестрований тип естради.
http://www.ponomarev.kiev.ua/
  Link  

Руслана

Львівська співачка, переможниця Євробачення 2004, народний депутат України
http://www.ruslana.com.ua/
  Link  

Аква Віта

У вересні 1993 р. молоді і впевнені у собі, скромні і Закохані у музику та життя люди з Кіровограда розпочали свої виступи на сцені. Так виник гурт "Аква Віта". Напрямок співу - скоріше поп, а може й поп-рок, але точно приємний.
http://www.aqua-vita.nm.ru/
  Link  

Крихітка Цахес

Це молодий київський гурт, дебютний альбом якої окремі ЗМІ назвали відкриттям року 2005 року. Гурт грає актуальну альтернативну поп-музику з елементами пост-панку, тріп-хопу, гранджу, бріт-попу.
http://kryhitka.com.ua/
  Link  

Інкунабула

Гурт "Інкунабула" було створено у 2004 році трьома хлопаками, які мали схожі уявлення про обличчя сучасної важкої музики, і виразили його по-своєму. Сайт містить тексти, фото, новини про гурт, mp3.
http://www.incunabula.com.ua/
  Link  

Фліт

Івано-Франківський гурт, який позиціонує свою творчість як "інтелігент-панк-рок". Офіційний сайт містить достатньо інформації про власне гурт та його творчість, однак скачати там можна лише кілька демо, зате посилання на власний магазин - на кожній с
http://www.flit.net.ua/
  Link  

Карна

Івано-Франківський гурт, який всім на радість грає такий собі український альтернатив-ньюметал. На сайті є і галерея, форум, і чат, і тексти, і найголовніше - можна скачати пристойну кількість mp3 і відео.
http://www.karna.com.ua/
  Link  

Полинове поле

Музика "Полинового поля" – це унікальний синтез потужного гітарного саунду, української етніки, що замішані на готичній естетиці, яка займає чільне місце у західній музиці й стрімко розвивається в Україні.
http://www.polynovepole.com.ua/
  Link  

ФлайZzZа

Сайт луцького гурту 2000-го року народження, який вже встиг і на радіо показатися, і людям сподобатися.
http://www.flyzzza.com.ua/
  Link  

Ot Vinta

Офіційний сайт рокабілі-гурту, який народився на Рівненщині. Хлопці грають де завгодно, коли завгодно і у будь-яких умовах, не зважаючи на віковий чи інтелектуальний склад аудиторії.
http://www.ot-vinta.com/
  Link  

Мад Геадс XL

Офіційний сайт гурту. Cка з елементами свінгу та українського фолку
http://madheads.kiev.ua/ua/main
  Link  

Гайдамаки

Музика Гайдамаків запалена різними етнічними наспівами з усього світу, особливо з різних регіонів України, таких як Полісся, Буковина та Закарпаття.
http://www.haydamaky.com/ukr/index.htm
  Link  

Вій

офіційний сайт київської гурту Вій
http://viyfrom.kiev.ua/
  Link  

Кому Вниз

Українська автентична готика. Офіційний сайт готичного індастріал-роккового гурту
http://komuvnyz.gothic.com.ua/
  Link  

Пікардійська Терція

Офіційний сайт вокальної а-капели
http://tertsia.info/ukr/index.html
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top