Skip to content

Сайт закрито
Українська музика від Української Шари 2
Українська музика від Української ШариВипуск 2 "Dark Scene."

Другу збірку я вирішив присвятити вітчизняній "темній" сцені. Під такою назвою приховується найбільш неформатний пласт нашої музики, водночас найбільш "важкий", а також багато в чому найбільш прекрасний для мене особисто. Останнє здебільшого завдяки поєднанню найтяжчого звучання із прекрасним жіночим вокалом. Звісно, ґроул я теж люблю і поважаю. Але моя слабкість до важкої музики з жіночим вокалом дається взнаки... Отже, на цей раз слухаємо стилі gothic-rock, gothic-metal, death, grindcore і подібні, а також у якості бонуса - art-rock, melodic goth та gothic synth.
 
Українська музика від Української Шари
Українська музика від Української ШариВипуск 1 "Hardcore. Industrial. Nu-metal."

Розпочну із улюбленого. Тут дійсно є що і кого послухати. Наявність вже досить відомих в неформатних колах гуртів із чималою армією прихильників чітко свідчить про швидке кількісне і (головне) якісне зростання цього сегменту нашої музики. Отже, за абеткою.
 
"Український рахунок" Сергія Буковського
Сергій БуковськийНіякої війни в Україні, як відомо, не було, діялося все те в Радянському Союзі. Та й чи була сама Україна – велике питання до панів з галичанських закутків, котрим примарилося щось таке самостійне й автономне. Відтак вести мову про підсумки Другої вселенської баталії з української дзвіниці було чимось неприпустимим. Он же Олександр Довженко спробував – в сценарії “Україна в огні” – і що з того вийшло? Опісля обговорення на самій “горі”, за участи самого товариша Сталіна, його нагородили “дурной болєзнью” – націоналізмом. Так він до самої смерти і не зміг вилікуватися.
 
«Зцілення коханням» – з любов’ю від «Інтера»
Кохання - велике почуття. Видатні поети, письменники, музиканти, художники, скульптори всіх часів намагалися відчути його суть, підносили до небес, оспівуючи у безсмертних творах.

Наші сучасники продовжують їхню справу. Доказ того - поява на вітчизняному кінопросторі 105-серійної кінострічки “Зцілення коханням” виробництва телеканалу “Інтер”.

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top