Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Особистості
Просто Ніна
МатвієнкоМатвієнко Ніна Митрофанівна — українська співачка, народна артистка України з 1985, Лауреат Державної премія УРСР ім. Т. Г. Шевченка, 1988, Герой України. Народилася 10 жовтня 1947 р. в с. Неделище Житомирської області. З 1968 року, по закінченні вокальної студії при Українському народному хорі ім. Г.Верьовки, — його солістка. 1975 року закінчила Київський університет.

У репертуарі співачки багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII—XVIII сторіччя. Ніна Матвієнко співробітничає з відомими вітчизняними композиторами сучасності; для неї пишуть свої твори Євгеній Станкович, Олег Кива, Мирослав Скорик, Ірина Кириліна, Ганна Гаврилець і багато інших.
 
Я, Богдан
Богдан СтупкаВін же — Сильвестр Сталлонович

Богдан Ступка працював у своєму робочому кабінеті в Театрі імені Івана Франка. Він — його художній керівник. На великому столі в актора — безліч усіляких паперів. І я подумав, що їх вистачило би для спорудження греблі на невеличкій річці.

Актор щойно повернувся із Санкт-Петербурга, де знімається у фільмі «Ліцей». Кількаденна неголеність додавала йому особливого шарму.
 
Павло Зібров: «Спочатку жінки, а потім - все інше»
Павло ЗібровПро бюст і... найсексуальніший аксесуар

На тому концерті я познайомився з Муслімом Магомаєвим. Саме тоді він, метр естрадної пісні, подарував вказівку на все життя.
Сталося так, що я опинився з ним в одній гримерній. Зрозуміло, ми познайомилися, розговорилися. Після концерту Муслім Магомаєв, перебуваючи у гарному настрої і трішечки «підшофе», у тій же гримерній запитує мене:
— Пашо, ти ж — гарний хлопець, високий, з вусами. Напевно, на концертах жінки тебе люблять?!
Я зніяковів і тихенько пояснюю, що цей концерт для мене — другий, на якому виступаю професійно, як співак, бо я ще студент другого курсу, молодий.
— Нічого, — каже він бадьоро, — все буде дуже добре, у тебе все є! А зараз послухай дуже уважно: для того, щоб зал був твоїм, одного таланту і голосу мало. Потрібно зробити так, щоб тебе любили жінки. Коли виходиш на сцену, ти повинен брати не тільки голосом, а й «взяти очима» кожну жінку в залі, щоб вона відчула себе бажаною. Якщо зумієш — станеш зіркою.
Такого я ще не чув. Це було дивовижно... Його вказівка «брати очима» кожну жінку в залі стала для мене однією з головних.

 
Олекса Негребецький: «Пірати Карибського…» — не найкраща моя робота»
Олекса НегребецькийОднією з родзинок новорічного телеефіру стала прем’єра на ICTV анімаційного шлягера «Шрек» — україномовну версію цієї стрічки здійснив перекладач Олекса Негребецький. Людина ця відома не тільки в своїх вузькопрофесійних колах. Нагадаємо, що з його легкої руки українською мовою заговорили на екранах герої таких популярних стрічок як «Альф», «Пірати Карибського моря-2», «Тачки»… В інтерв’ю «ДТ» пан Олекса зізнався, що цінить американську анімацію вище за голлівудські блокбастери, а також зауважив, що сьогодні серед освіченої аудиторії «не модно» взагалі дивитися телебачення.
 
Сергій Жадан премію Бі-Бі-Сі проп’є
Сергій ЖаданХарківський письменник Сергій Жадан, 32 роки, отримав премію ”Книга року-2006” української служби Бі-Бі-Сі. 10 тис. грн йому вручили за книгу ”Капітал”.

На що витратиш гроші? — цікавлюся.

— Це ж невеликі гроші. Проп’ю із друзями.
 
Барбара Брильська в українському серіалі
barbara brylska У селищі Ворзель під Києвом режисер Максим Паперник, 37 років, знімає фільм ”Дивне Різдво”. Двосерійну російськомовну стрічку покажуть на каналі ”1+1” 7 січня.

У головній ролі — польська актриса Барбара Брильська, 65 років. Колись вона зіграла Надю у фільмі Ельдара Рязанова ”Ирония судьбы, или С легким паром!”.

Брильська прилетіла в Україну 7 серпня. Живе у ворзельському санаторії ”Україна”. У двокімнатному номері — ванна й велике дзеркало. Годують акторку гречаною кашею, супами, м’ясом, запеченою рибою та салатами. Зйомка через дорогу — на другому поверсі місцевого клубу.
 
Каблук від бога
StupkaРолями у фільмах „Водій для Віри” Павла Чухрая і „Свої” Дмітрія Мєсхієва „неврастенік із неґативною привабливістю” Богдан Ступка святкує один з найуспішніших своїх кіносезонів

Борис Хомич Тягно, курбасівський «березілець», а згодом вихователь Богдана Ступки в студії Львівського театру імени Заньковецької напучував свого учня фразою, яку найзнаменитіший нині український актор не втомлюється повторювати все своє творче життя. «Ступочка, – сказав йому якось вчитель (Богдан Сильвестрович вимовляє це лагідне прізвисько примружившись, мов ситий кіт), – роби на сцені те саме, що й у житті, тільки на каблук вище».
 
Сашко Положинський: - "Набридло бути толерантним та миролюбивим Українцем"
pologinskyЗ 27 листопада в Україні офіційно розпочалася передвиборча компанія. І зараз актуальне питання: -„Які партії будуть підтримувати українські виконавці?”. Сьогодні ми пропонуємо вам думку лідера гурту „Тартак” Сашка Положинського.

Після того, як розпочалася громадська акція „Не будь байдужим”, багато людей почали говорити, що це прихована політична агітація, але якої саме партії ніхто не міг второпати. Більшість схилялась до партії українських націоналістів. Тим більше, що гасло акції –„Ні малорісії, зробимо країну Україною!”. Багато „псевдоукраїнців” вважають, що це гасло звучить досить агресивно.
 
Таїсія Повалій: «Моя дружба з Басковим не випадкова...»
Повалій

—Пані Таїсіє, ви дуже чарівна... Такі жінки викликають заздрощі, далеко не завжди щирі. Ви не боїтеся зурочень, заклинань, пристріту?! І, врешті, розкрийте секрет своєї краси.
 
— Ні, я нічого не боюся, бо зі мною завжди Бог. А щодо краси, то щаслива жінка завжди красива, і я, власне, саме такою себе почуваю.

— Скажіть чесно: а кому вам хочеться позаздрити чи висловити комплімент?

— Ніколи не скупилася на компліменти, я завжди кажу те, що думаю. Коли мене переповнюють якісь почуття, я щиро виплескую їх на людину. Завжди відверта. І ніколи нікому не заздрю — навпаки: завжди радію за людей.
 
Станіслав Людкевич
СТАНІСЛАВ ЛЮДКЕВИЧСтаніслав Пилипович Людкевич увійшов в історію музичної культури як видатний композитор, музикознавець, фольклорист, педагог і музично-громадський діяч. Митець прожив велике творче життя. Воно розпочалося ще наприкінці ХІХ ст., коли Станіслав Пилипович, щойно приїхавши  до Львова, взяв активну участь в організації ювілейного вечора І.Франка. Це було 1898 р. Тоді він виступив як диригент і композитор. На концерті прозвучав хор на Франковий гімн “Вічний революціонер”. Завершив свій творчий шлях Людкевич через 80 років після цього пам’ятного вечора.

У січні 1979 р. музична громадськість широко відзначала 100-річчя від дня народження корифея українського музичного мистецтва, народного артиста СРСР, лауреата Державної премії ім.Т.Г.Шевченка, професора С.П.Людкевича.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 Наст. > Кінець >>

Результати 1 - 10 з 23
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
REZKH грузовые шины.
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top