Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Різне arrow Казки
Казки
Льюїс Керол - Аліса в Країні Чудес
Аліса в Країні ЧудесЯкість: МР3, 192 кб/сек
Тривалість: 3 години
Розмір: 341 Мб.
Читає: заслужена артистка України Валерія Чайковська

Казкова повість з'явилася в Англії більше ста років тому. Написав її викладач Оксфордського університету. За освітою математик, на ім'я Чарльз Лутвідж Доджсон, але для казки придумав він собі особливе ім'я, яке прославилося разом з Алісою на важ світло, - Льюїс Керол (1832 - 1898).
 
Знамениті казкарі світу - Дитяча скарбничка
КазкиЯкість: Ogg. -1. 20050Гц. Моно.
Тривалість: 5 годин
Розмір: 60 МБ

Ми вже встигли звикнути, що зазвичай платівки містять або одну, або декілька казок одного лише автора. Цього ж разу, Ви й самі бачите, все зовсім інакше. Ця платівка містить добрих півтора десятки казок різних відомих авторів, серед яких Андерсен, Перо, Кіплінг. Автори відомі – а от казки тут представлено не надто заяложені, хоча невідомими їх теж ніяк не назвеш. У всякому разі, десь половину з них, я думаю, Ви пригадаєте не з першого слова, не з назви. І це добре – приємно має бути і дорослим, не тільки дітям. А що дітям буде приємно і цікаво – можете не сумніватися. Бо і казки гарні тут зібрано, і озвучено їх гарно.
 
Казки нашого дитинства - Дитяча скарбничка
КазкиЯкість: Ogg. -1. 20050Гц. Моно.
Тривалість: 5 годин
Розмір: 60 МБ

Не казатиму за всіх, але здебільшого – любимо ми казки, ніде правди діти. А найбільше – любимо ті казки, які знаємо ще з раннього дитинства. Не ті, які першими прочитали, а ті, які нам розповідали, коли ми самі ще читати не вміли, а от слухати – полюбляли. Отже – на цій платівці Ви знайдете, гадаю, саме ті, найперші казки. Ні, не такі прості, як "Колобок" або "Коза Дереза" – але все ж не дуже й складні. Саме те, що потрібно не надто дорослій людині, яка уже здатна слухати з увагою. До того ж, тут зібрано казки народні – а в них містяться зазвичай, вибачте на голосних словах, найголовніші морально-етичні принципи людського життя. Інакше кажучи, вони простими словами виховують в дітях правильне ставлення до світу.
 
Пригоди Барвінка і Ромашки
Пригоди Барвінка і РомашкиЯкість: MP3 + BONUS ClideShow
Тривалість: 6 год 44 хв.
Розмір: 527 Мб

Казки Богдана Чалого про Барвінка і Ромашку стали улюбленими для багатьох поколінь малих українців, а також дітей інших країн. Перекладені багатьма мовами світу. Пропонований аудіоальбом - це перший випуск у цифровому форматі усіх пригод Барвінка і Ромашки. Сподіваємося, що саме ці веселі, добрі й милі українські герої відкриють Вашим дітям чарівний світ казки.
 
Казки - 4,5,6
КазкиЯкість - APE/EAC
Тривалість: 37:50 + 37:44 + 43:57 хв.
Розмір: 205 + 204 + 244 Мб.

Пропонуємо вам та вашим дітям продовження чудової серії казок на компакт дисках. Українських народні казки та колискові у виконанні гумористичного театру "КУМ".
 
Казки - 3
КазкиЯкість - APE/EAC
Тривалість: 34:28 хв.
Розмір: 184 Мб.

Вашій увазі дещо новеньке - а саме збірник українських народних казок. Дорослим, гадаю, приємно буде їх пригадати. Але ще приємніше те, що для дітлахів це нагода відкрити для себе цілий казковий світ - адже українські казки неабияк відрізняються від, скажімо, англійських або африканських. При цьому, однак, як і повинно бути, ці казки навчатимуть дітей головному - правді та любові, мудрості та кмітливості. До того ж казки тут розказані не в один голос, а художньо, з досить різноманітним звуковим супроводом, тому слухаються вони з цікавістю. І, як завжди - бонус, себто дві колискові.
 
Казки лірника Сашка - Химерні оповіді (2006)
Казки лірника Сашка - Химерні оповідіЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 66:20 хв.
Розмір: 352 Мб.

Олександр Власюк більше відомий як лірник Сашко – але знають його і як музиканта гурту "Вій". Лірник Сашко, власне, є сьогодні одним з самих відомих складачів та оповідачів казок на Україні – і через те, що постійно приймає участь у всіляких фестивалях, і через те, що диски ось видає. Але насамперед через те, що казки складає – вправні, і розповідає їх – живо, цікаво. То коли сам розповідає. А коли на диску – то ще краще воно все звучить, бо тут не тільки талант оповідача грає, і не тільки ліра звучить. Тут тобі і десь із десяток інструментів всіляких – гітара, дудук, сопілка, дримба та варган, акордеон, флейта, скрипка тощо.
 
Казки - 2
Якість: APE/EAC
Тривалість: 41:34
Розмір: 190 МБ

Пропоную вам та вашим дітям другу частину казок з нової чудової серії на компакт дисках. Декілька українських народних казок та дві чудові колискові у виконанні гумористичного театру "КУМ".

 
Казки - 1
Якість: APE/EAC
Тривалість: 45:28
Розмір: 213 МБ

Пропоную вам та вашим дітям першу частину казок з нової чудової серії на компакт дисках. Декілька українських народних казок та дві чудові колискові у виконанні гумористичного театру "КУМ".

 
Музичні казки з України - О.Спаринського (2002)
Якість: МР3 192 кб/с
Розмір: 67 Мб.
Тривалість: 50:30

Це чудовий подарунок для Вашої дитини! П'ять казок на музику Олександра Спаринського. Дітям має сподобатися.

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top