Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Юлія Куценко - Срібні Крила (2006)
Lossless
Юлія Куценко - Срібні КрилаЯкість: FLAC
Тривалість: 52:05 хв.
Розмір: 413 Мб.

Не дивуйтеся, якщо голос цієї дівчини видасться Вам знайомим. Якщо ж Ви були свого часу досить уважні, то знайомим буде і її ім’я. Юлія Куценко – учасниця запорізького хіп-хоп-фолькового гурту "Хорта". Гурт нещодавно видав цікавий дебютний альбом – і, практично одразу за ним, видала свій дебютник і Юлія. Її музика дещо відрізняється від музики гурту за стилем – але не поступається ні енергією, ні цікавістю. В сольному проекті, цілком природно, саме вона виступила автором текстів, а також і багатьох мелодій.
 
Квартет "Явір" - Вогнями яворовими (2006)
Lossless
ЯвірЯкість: FLAC
Тривалість: 45:44 хв.
Розмір: 287 Мб.

Нова зустріч із творчістю квартету "Явір", як завжди, порадує усіх прихильників гарного чоловічого співу. Особисто мене кожного разу вражає те, що, не зважаючи на сиве волосся, вони зуміли зберегти таку силу і чистоту голосів – роки досі не здатні вплинути на довершеність цих інструментів. Ось що значить – правильна, "стара" школа. І стільки ж пісень уже ними заспівано, сотні, тисячі виступів за плечима... А нова платівка звучить так свіжо, яскраво – відчуваєш, що до кожної пісні тут ставилися зі справжньою увагою, із вічно молодим ентузіазмом.
 
Василь Жданкін - Б'ють пороги (1991)
Lossless
Василь ЖданкінЯкість: FLAC
Тривалість: 52:09 хв.
Розмір: 309 Мб.

Таки сталося – перевидано перший альбом Василя Жданкіна, і це чудово. Бо як сам Василь, так і ця його робота "Б’ють пороги" – легенди новітньої незалежної української сцени. На щастя – легенди живі. Вже і сцена встигла стати більш поміркованою – а Жданкін досі залишається окремою глибою, чесною і сумлінною душею. І голос його сьогодні, як і десять, і сімнадцять років тому – не хибить, зачіпляє найглибші струни, не дає відгорнутись і заснути. Голос його – як меч світлоносця, як вільний простір, як вперше побачити всю глибину північного вітру...
 
ДахаБраха - Ягудки (2007)
MP3
ДахаБрахаЯкість: MP3 192kbps
Тривалість: 59:22 хв.
Розмір: 77,82 Мб.

Зі своїм першим альбомом 2006 року "На добраніч" ДахаБраха не увійшла – увірвалася до музичного простору, пустила коріння і жваво прийнялася до росту. То було живою радістю – і само по собі, і тому, зокрема, що альбом складався із записів живих виступів гурту. Тепер – відбувається кристалізація, і зараз Ви бачите перший студійний альбом проекту. З одного боку – це означає, що частина пісень здасться Вам вже начебто знайомою. З іншого – що навіть знайомі речі постануть у новому світлі.
 
Дармограй - Цей Веселий "Дармограй" 2 (2004)
Lossless
ДармограйЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 33:45хв
Розмір: 245Мб

Ви й самі бачите, що – не перший вже диск гурту. Але марка витримується, і це означає, що нудьгувати доведеться з яким-небудь іншим диском – не з цим. Не те, щоб усі пісні тут були жартівливими. Є, звісно, і такі, проте, є і просто м’які, ліричні. Мелодії течуть легко, настрої переливаються, як краплина роси вранці – все добре. Просто, але не примітивно, якісно, але не сухо. Хоч ці пісні, здебільшого, добре знайомі, але є у виконанні приємна свіжість – і слухаєш їх ніби вперше. Іншими словами, гурт таки добре попрацював, не пожалкував часу – і маємо відповідний результат. Приязність просто напитує повітря, так і хочеться посміхнутись, цуценяті за вухом почесати, абощо. Таким чином, диск рекомендується для прослуховування у будь-яку погоду, будь-якої пори року.
 
Василь Попадюк & Papa Duke (2006)
Lossless
Василь ПопадюкЯкість: MP3 192 kb/s, APE + обкладинки
Тривалість: 53:15 хв
Розмір: 78,3 Мб (mp3); 374,6 Мб (APE)

Вашій увазі пропонується найновіший (маю надію далеко не останній) альбом відомого українського скрипаля-віртуоза Василя Попадюка, записаний разом з гуртом Papa Duke . Цікава примітка: на виконання композиції Once Upon a Time in America у Василя є офіційний дозвіл автора - Енніо Моріконе, а сам він зізнається, що найбільше любить виконувати саме її. Диск потрапив у мої руки у подарунок від Василя після цьогорічного благодійного концерту, який він разом з гуртом давав у Львові 19 червня.
 
Олег Кульчицький - Струни серця скрипаля (2007)
MP3
Олег Кульчицький - Струни серця скрипаля (2007)Якість: MP3 320 kbps
Тривалість: 43:23 хв.
Розмір: 66,4 Мб

Цей альбом яскраво демонструє, як скрипка із серйозною класичною основою може стати сольним естрадним інструментом – і добре при цьому почуватися. Олег Кульчицький визначає стиль своєї музики як classic folk modern – і це визначення виглядає доволі вичерпним. На платівці Ви знайдете як власні композиції О. Кульчицького, так і його обробки народних мелодій – а також обробки класичних мелодій (це, між іншим, "Угорський танець" Брамса та "Персидський марш" Штрауса). Вся музика подана у такому ключі, який навряд чи буде серйозно сприйнятий шанувальниками класичної музики. Зате – зможе зацікавити тих, хто класичну музику у класичному виконанні слухати не звик.
 
Рідний мій Львове!
Lossless
Рідний мій ЛьвовеЯкість: EAC/APE + обкладинки
Тривалість: - хв.
Розмір: 504 Мб.

Диск львівської компанії "Ліда", випущений для львів'ян, туристів і просто закоханих у місто Львів людей, на якому представлені кращі пісні про одне з таємальовничіших і найсакральніших українських міст. Збірка включає в себе твори саме львівських музичних митців і гуртів, що робить її, безсумнівно, гарним подарунком будь-якому відвідувачу Львова.
 
Українські народні пісні - Золота колекція (2004)
Lossless
Українські народні пісніЯкість: APE/CUE/LOG
Тривалість: 78:25 хв.
Розмір: 379 Мб.

Збірка – вона і є збірка. Чим же цікава саме ця? Звісно, в першу чергу – змістом. Тобто, українські народні пісні – це вже само по собі явище, цілком здатне привернути до себе увагу. Незалежно від того, чи це автентичне виконання, чи, як тут, професійне, чи то якась сучасна обробка. Бо так вже склалося, що мова українська – мелодійна, милозвучна. І особливо це відчутно в піснях. І особливо – в народних, хоч і не тільки в них.
 
Тартак - "Закліпані пісні або бачили очі, що купували" (2006)
Lossless
ТартакЯкість: EAC/APE + обкладинки
Тривалість: 61:08 хв.
Розмір: 467 Мб.

"Тартак" сьогодні, напевно, один з найенергійніших українських проектів - в обох змістах. І в музичному, тому що це напівбожевільне свято руху і ритму, яке почалося кілька років тому, так і триває дотепер, не знижуючи оборотів. І - у розумінні видавничому, тому що останнім часом постійно з'являються якісь нові диски від "Тартака". То нові альбоми, то перевидання попередніх, то збірники, то якісь спільні проекти - здається, Сашко Положинський взагалі не стомлюється. Або ж просто вміє навіть зі своєї утоми вичавити позитивну енергію.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 1 - 10 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
ЦЕХ : химчистки в киеве цены т. +38 (044) 222-66-46 звоните уже
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top