Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Дмитро Гнатюк - Ніч така місячна (2005)
Lossless
Дмитро ГнатюкЯкість: APE/EAC
Тривалість: 79:39 хв.
Розмір: 391 Мб.

Так вже сталося, що мені ще з дитинства дуже подобається ця пісня – „Ніч така місячна”. І тому мені подобається не будь-яке її виконання. Але в цьому випадку – так, Дмитро Гнатюк співає її саме так, як треба. Особисто мені – подобається. Втім, те ж саме можу сказати і про альбом в цілому – і пісні ці мені до вподоби, і те, як вони тут звучать, хоч зазвичай я слухаю дещо іншу музику. Мабуть, справа тут не в музиці, тобто не в інструментах музичних. Думаю, що справа тут – у голосі Дмитра Гнатюка. Є в ньому щось таке, якась така прозора глибина, яка не залишає тебе байдужим.
 
Оркестр Янки Козир - Мати (2007)
MP3
Оркестр Янки КозирЯкість: MP3 128kbps VBR
Тривалість: 60:04 хв.
Розмір: 47 Мб.

Молодий, багатообіцяючий київський гурт. Оце їх перший альбом. Сподіваюсь наступного не доведеться довго чекати. А так вони самі себе тут охарактеризували: Ми працюємо на українській сцені над новим якісним та сучасним шоу продуктом. ОЯК - це оригінальні сценічні костюми, унікальні маски, жорсткі вимоги до підбору і роботи світла та піротехніки. Це ефектне театралізоване містично-загадково-фолькове дійство, якісна музика, яскраве трактування вокалу, сучасна манера виконання фольклору.
 
Українська Епічна Традиція (2003)
MP3
Українська Епічна ТрадиціяЯкість: MP3, 320kbps
Тривалість: 66:32 хв.
Розмір: 164 Мб.

Особисто я, коли чую слово "епос", спочатку бачу білі камені, зелену траву та гірку морську воду. І тільки потім картина розширюється, змінюються окремі деталі, з’являються учасники подій у людській подобі – починається жива історія. І тут стають важливими рівно дві речі, якості. Перша – наявність чогось справжнього, докорінного. Це ніби такі невеликі штрихи, які навіть у своїй малості несуть концентрат, сутність тієї правди, про яку оповідається. Друга ж – відсутність пихатого, марного, несуттєвого оздоблювання. Бо зайві прикраси відволікають, перешкоджають прямому поглядові. На цьому дозвольте поставити крапку, бо для представленого запису, здається, властиві обидві ці якості.
 
Етнічна музика України - Троїсті музики Прикарпаття (2004)
Lossless
Етнічна музикаЯкість: FLAC lossless
Тривалість: 42:30 хв.
Розмір: 273 Мб.

Про свою троїсту музику гуцули створили поетичну легенду... Три легені — скрипаль, цимбаліст та сопілкар — закохалися у дівчину. Вибираючи собі нареченого, дівчина запропонувала їм принародно змагатись у грі: чиє виконання народ визнає найліпшим — за того вийде заміж.
Кожний легінь грав на своєму інструменті найулюбленішу мелодію. Та ж виконання було таким майстерним, що жодний не одержав переваги. Тоді дівчина звеліла кожному зіграти одну й ту ж пісню, — але й цього разу не розсудили найкращого...
Залишилося останнє — грати легіням разом. Та від сумісної гри народилася нечувана досі, чарівна музика і народ вирішив — не слід розлучати легінів.
А музику ту назвали ТРОЇСТОЮ МУЗИКОЮ...
 
Гарний настрій - Співають діти (2006)
Lossless
Співають дітиЯкість: FLAC LossLess
Тривалість: 64:20 хв.
Розмір: 350 Мб.

Є щось дуже зворушливе в тому, як чисті голоси виводять пісеньки про дитячі радості, пригоди, відкриття... Дорослим у цей світ, на жаль, ходу немає. Хіба-що декотрим особливим талантам – тим, хто подорослішав, а дитинства не загубив. І чому таких людей так мало? Мені здається, якби було більше, менше було б неправди у цім світі. Бо неправда починається там, де людина починає боятися. А коли людина починає боятися – саме з цього і починається її дорослішання. Ось такий зв’язок мені ввижається... Але диск зветься "Гарний настрій" – і цілком виправдано. Тому що щирий дитячий спів здатен розгладити зморшки на чолі навіть дуже дорослої людини.
 
Скрябін, Smack Band - Скрябінос "muchachos" (2007)
Lossless
Скрябін, Smack Band. Скрябінос muchachosЯкість: APE/EAC
Тривалість: 39:19 хв.
Розмір: 277 Мб.

Smack Band – а в якості мучачос Скрябінос тут виступили саме його учасники – чи не найстарший серед джазових колективів України, що спеціалізуються на виконанні латиноамериканської музики. Гурт започатковано ще 1990 року – втім, за цей час його склад зазнав змін. Варто знати, що у 1993 році саме Smack Band випустив перший в Україні джазовий компакт-диск, альбом "Smack" – і отримав схвальні відгуки на нього в Європі та Північній Америці. Але повернімося до наших днів. На якійсь вечірці, де Кузьма був ведучим, хлопці з бенду допомогли йому заповнити паузу, на ходу зімпровізувавши самбу на тему "Спи собі сама" – і вийшло добре. Настільки добре, що дійшло до справжньої співпраці – і от Ви бачите повноцінний альбом каверів на пісні Скрябіна, створений музикантами Smack Band. Цікавий альбом, несподіваний.
 
Шешори - 2006
MP3
ШЕШОРИЯкість: MP3 320kbps
Тривалість: 56:53 хв.
Розмір: 145 Мб

Чергове офіційне видання фестивалю в Шешорах, що вже став легендарним серед українських фанів етничної гудьби!
 
Мандариновий Рай - Подивись у вiкно (2007)
MP3
Мандариновий РайЯкість: MP3 320kbps
Тривалість: 42:44 хв.
Розмір: 88 Мб.

Черкаський Мандариновий Рай нарешті випустив свій довгообіцяний дебютник. З назвою платівки хлопці не обманули: як було заявлено близько півтора року тому, що диск називатиметься "Подивись У Вікно", так це і сталося. Якщо ж «подивитися у вікно», то там ми надибаємо 13 пісень, половина з яких вже були випущені у радіопростір. Знову ж таки, як і проголошувалося раніше, композиція Година для платівки освіжилася - до її запису долучився Андрій Хливнюк з Бумбоксу.
 
Вася Клаб - Конокрад (2006)
Lossless
Вася Клаб - КонокрадЯкість: APE/EAC/MP3 320kbps
Тривалість: 50:04 хв.
Розмір: APE 356 Мб, MP3 181 Мб.

Всупереч тривіальним законам шоу-бізнесу, всупереч самому бізнесові – "Vася Club", себто Василь Гонтарський, видає вже третій альбом. І втретє приємно дивує щирістю та свіжістю, які не у всякого молодого знайдеш – а дорослий же вже дядько. Наче і мав би давно і назавжди усталитись, забажати комфорту і визначеності – та, бач, слухає душу, а вона шукає іншого. І шукає активно, на місці не тупцює – тож виходить так, що кожен новий альбом чітко відрізняється від попереднього. Не настільки, щоби не впізнати – але достатньо, щоб не звикнути.
 
Гаплик - Швидка музична допомога (2007)
MP3
ГапликЯкість: MP3, 320kbps
Тривалість: 50:01 хв.
Розмір: 116 Мб.

Гаплик – це всього лише двійко парубків, але їхній хіп-хоп справляє таке враження, ніби за лаштунками заховано ще кілька додаткових моторів. Принаймні, енергії тут вистачить і на клуб, і на велику аудиторію. З одного боку – музика. Зовні доволі розмірена, начебто спокійна, з непоганим грувом, всередині вона сповнена фанковими ритмами, ліричними вставками, майже джазовими прикрасами. Словом, цікаві малюнки. З іншого боку – тексти. За формою це якісна, насичена читка, а по суті, здебільшого – нічогенький панк.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 11 - 20 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top