Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Українськими словами - Збірка українського хіп-хопу (2006)
MP3
хіп-хопЯкість: MP3, 320kbps
Тривалість: 63:54 хв.
Розмір: 149 Мб.

Навіть трохи дивно. Хіп-хоп Україною крокує вже понад десять років, і чимало з’явилося за цей час цікавих гуртів, а кілька стали справді зірковими – але подібна збірка з’являється вперше. Так, принаймні, кажуть її укладачі – і я схильний їм вірити, бо дійсно щось не пригадую подібних експериментів. Принаймні, серед офіційних видань. Хоча, з іншого боку, майже весь цей час така музика вважалася не-форматною – і тільки тепер, останні рік-два, вона стала більш-менш часто з’являтися в українських ефірах.
 
Мотор'ролла - Колекція альбомів (2007)
MP3
Мотор'роллаЯкість: MP3, 320kbps
Тривалість: ~ 3 годин
Розмір: 412 Мб.

Гурт Мотор’ролла вже давно зайняв достойне місце в лавах незалежних українських музикантів – і до сьогодні цим місцем не поступається. Це викликає повагу, адже гурт має популярність, яка могла б створити спокусу комерціалізації творчості. Але – Мотор’ролла продовжує торувати власні шляхи. І відтепер ці шляхи можна легко простежити від початку і до нинішнього стану. Отже, на платівці можна знайти "...шо кому не ясно?" – альбом, який набув на сьогоднішній день найбільшого розголосу. Крім того, тут представлено альбоми 1996 та 1999 років, які видавалися тільки на аудіо касетах – тоді гурт мав іншого вокаліста. Щоправда, ближчим часом планується їхнє перевидання уже на дисках. Також Ви знайдете тут альбом "Акустика", який теж поки що не мав повномасштабного видання – і, власне, невідомо, чи матиме. Ну і на додаток, як водиться – кілька окремків та відео, а також і біографія гурту. Таким чином, чекаємо на майбутнє – а поки-що можемо уважно роздивитися минуле. Назви всіх файлів – українською.
 
Перклаба - Говорить Івано-Франківськ (2007)
MP3
ПерклабаЯкість: MP3 320kbps
Тривалість: 61:51 хв.
Розмір: 144 Мб.

Перклаба - це не тільки село в Карпатах. Це ще й гурт музикантів з Івано-Франківська. На протязі довгого часу цей гурт бере участь в найрізноманітніших етнофестивалях, і по праву здобув собі багато прихильників. Їхні пісні "Горри", "Свято грибів і форелів" давно впізнаються по перших нотах. І от недавно для всіх прихильників хлопці зробили подарунок - видали такий довгоочікуваний альбом. В їхній музиці можна почути все. Це і народні мотиви поруч з шаленим драйвом. Це анархізм поруч із простотою. Це.... це краще почути
 
Назарій Яремчук - Золота колекція (2004)
MP3
Назарій ЯремчукЯкість: WMA 128kbps
Тривалість: 72:00 хв.
Розмір: 68 Мб.

«Золота колекція Української естради. Том 1» До збірки війшли відомі і рідні пісні 80 років, а також народні пісні у виконанні Назарія Яремчука. Хоча Назарій Яремчук пішов з життя, його золотий голос назавжди буде нагадувати нам про потенціал його таланту.
 
Віналь Пароменський - Музика із Андріївського Узвозу (2006)
MP3
Віналь ПароменськийЯкість: MP3 128kbps
Тривалість: 79:00 хв.
Розмір: 73 Мб.

Віналя Пароменського сміливо можна зарахувати до світової еліти акордеоністів. В своїй творчості від досяг багато чого: пише музику, створює обробітки, аранжування давніх та сучасних музичних творів. Як же чудово та дивовижно ллються з-під його рук ці мелодії. Віналь – оригінальний віртуоз, імпровізатор, що відрізняється своєю виконавчою майстерністю. До нього звертаються сучасні зірки й зірочки разномастні. У даному релізі, інструментральні доробки Віналя, пісня Стежина українською мовою, та багато інших забутих мелодій без слів.Деяку музику можна використовувати, як карооке.Музика вживу можна почути на Андріївському Узвозі у Києві, саме тут і реалізується наш талановитий виконавець.
 
СЛУХАЙ СВОЄ! Vol.8 Літо 2007
MP3
СЛУХАЙ СВОЄЯкість: MP3, 320 kbps
Тривалість: 114 хв.
Розмір: 229 Мб.

Чергова збірка СЛУХАЙ СВОЄ! Vol.8 містить як завжди свіжачок від сучасних українських музик, як новачків, так і всім знайомих "ветеранів". Отже, панове, вам новенькі гіти до приємної серпневої відпустки. Слухайте, насолоджуйтеся, та й не забувайте подякувати нашіх гудців купівлею справжніх кружалець.
 
Гурт Гудаки - Тересвянські співанки (2005)
Lossless
Гурт ГудакиЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 70:57хв.
Розмір: 494 Мб.

Колись на весіллі грали троє музикантів: перший скрипаль, який вів основну мелодію (в народі називався гудаком), другий скрипаль, який йому акомпанував, і бубнаш, що давав ритм. Часто всіх музикантів називали гудаками. Народна музика, яку виконує гурт "Гудаки", є цілком автентичною. Їхній репертуар складають давні пісні та танці з закарпатських сіл, які передаються з покоління в покоління.
 
Гудаки – Музика з Гандала (2005)
Lossless
ГудакиЯкість: APE/CDex
Тривалість: 59:58 хв.
Розмір: 329 Mб.

Гудаки... Це музична плутанка, яку не може відтворити ані Барток, ані будь-які музичні творіння консерваторії. Поєднання високого, трагічного і жартівливого співу Каті, зачаровуючих мелодій з уст юної Олі, звуків від гри Васі, Віталіка, Юри і Володі, танців і співу усіх разом – це все пропонують Гудаки, але це все не можна помістити на жодній нотній партитурі.
 
Dazzle Dreams - Dazzle Dreams (2007)
Lossless
Dazzle DreamsЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 68:22 хв.
Розмір: 457 Мб.

Далеко не кожен наш музикант може дозволити собі ризикнути і видати платівку влітку, коли основна увага більшості людей зосереджена довкола мандрівок та відпочинку, а зовсім не довкола музичних подій. Тим більше, якщо мова йде про платівку дебютну. Але дует Dazzle Dreams, схоже, не переймався – і мав рацію, у цієї платівки дуже мало шансів пройти непоміченою...
 
Львівські музики - Замріяні сни (2007)
Lossless
Львівські музикиЯкість: APE/EAC/MP3 + обкладинки
Тривалість: 75:28 хв.
Розмір: 448 Мб.

Гурт "Львівські музики" живе вже майже 20 років, за цей час він зумів здобути прихильність великого кола слухачів – і не тільки вдома, а й за кордоном. Але ж ці часи не були такими вже легкими – принаймні, для України. Тому і дивно, і приємно, що гурт зумів-таки зберегти власне, особливе звучання – м’яке, радісне, привітне. Пісні у виконанні "Львівських музик", здається, просто випромінюють життєрадісні, світлі почуття. І новий альбом гурту знов доводить, що усмішки ще не зникли з цього світу. "Замріяні сни" – платівка, присвячена українським народним пісням, і не надто відомим. Недарма гурт зветься "Львівські музики" – напевно, потрібно було немало помандрувати саме Західною Україною, аби назбирати таких пісень.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 21 - 30 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top