Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Львівські музики - Многая літа (2003)
Lossless
Львівські музикиЯкість: APE/EAC/MP3 + обкладинки
Тривалість: 71:36 хв.
Розмір: 458 Мб.

Цей альбом присвячений 15-річчю творчого шляху гурту "Львівські музики". І, треба визнати, шлях вийшов цікавим. Якщо не помиляюся, колись "Львівські музики" починали як звичайні сільські музики, які грали-співали просто на весіллях та інших святах. І , як бачите, наполеглива праця принесла неабиякі плоди. Справа навіть не в тому, що гурт відзначив 15 років існування, а скоро вже має відзначити і двадцять – це ще не подвиг. Але "Львівські музики" зуміли творчо вирости, причому настільки, що вже неодноразово мали гастролі у багатьох країнах Європи.
 
Богомолець Ольга - Kairos (2001)
Lossless
Богомолець ОльгаЯкість: APE/EAC
Тривалість: 59:02 хв.
Розмір: 335 Мб.

«Каіros» — це поняття, яке означає «час, наповнений змістом». Кращої назви годі шукати, тому що цей диск наповнений не лише змістом, а й любов`ю до Слова поетичного, почуттями часто дуже тонкими, навіть тендітними. Якщо хочете відчути Душу українського романсу, яким він є сьогодні — послухайте Ольгу Богомолець. Ольга є одним із нечислених адептів співаної Поезії, яка співає серцем. Альбом «Каіros» — це дивне мереживо неголосних спокійних пісень-послань, наповнених мудрістю і красою. Красою непоказною, мудрістю нелукавою. Одне слово — бальзам для душі. Не вірите — послухайте.
 
Анатолій Солов'яненко - Народні пісні (1998)
Lossless
Народні пісніЯкість: APE/EAC
Тривалість: 72:00 хв.
Розмір: 357 Мб.

Анатолій Солов'яненко заспіває для Вас українські народні пісні у супроводі Державної академічної капели бандуристів під керівництвом М. Гвоздя та Національного оркестру народних інструментів України під керівництвом В. Гуцала.
 
Файно - І та любов (2006)
Lossless
ФайноЯкість: FLAC/CUE/EAC + обкладинки
Тривалість: 39:41 хв.
Розмір: 289 Мб.

Цей альбом гурту "Файно" називали одним з найбільш очікуваних дебютів останніх місяців – згоден, було на що чекати. Одразу можна сказати, що на один гарний рок-гурт в українському ефірі стало більше. Які складники? Для початку – "класичний" рок-склад: бас-гітара, ударні, соло-гітара, клавіші, вокал. Останнім часом всі так щиро взялися урізноманітнювати склади за рахунок незвичних інструментів, що таких-от "класичних" наборів майже і не видно. І тому приємно бачити – тим більше, що "Файно" справу знає добре.
 
Фактично самi - Космiчний вакуум (2007)
MP3
Фактично самiЯкість: MP3 320kbps
Тривалість: 71:46
Розмір: 180 Мb

Почнемо, мабуть, з історичної довідки: Ви зараз бачите перед собою останній альбом чудернацького гурту "Фактично Самі". Все, вибачте-не-вибачте, вони більше не будуть. Ніколи. Так зватися. Відтепер вони – "Qarpa", і саме під цим ім’ям гурт житиме далі, з наступного альбому, тож майте на увазі. Втім, ми про це ще нагадаємо свого часу. А зараз – "Космічний вакуум". Платівка настільки ж жорстка, наскільки і м’яка, настільки ж брудна, наскільки і прозора. Мабуть, це можна було б назвати інтелектуальним андеґраундом – якби знати значення тих довгих слів. Якщо вже користуватися незрозумілими словами, то краще б назвати цей альбом інакше – поезією. Принаймні, тут все – і зовнішнє оформлення, і внутрішнє зовнішнє оформлення, і основна музична лінія, і а-музична, і основи нелінійного мислення, і тексти – все підпорядковане одній меті, яка ніде і ніяк не називається.
 
Ольга Богомолець, Ігор Жук - Нас двоє (2006)
Lossless
Ольга Богомолець, Ігор ЖукЯкість: APE/EAC
Тривалість: 68:37 хв.
Розмір: 354 Мб.

Спільний альбом двох відомих українських бардів - Ольги Богомолець та Ігоря Жука стане справжнім подарунком для всіх шанувальників тихих, прозорих пісень і гарної поезії.

Музика Богомолець так пасує до віршів Ліни Костенко, що, пролунавши один раз, уявити їх окремо вже неможливо. Деякі пісні можна почути на попередніх дисках Ольги Богомолець «Осінній день» та «Кайрос». У цій збірці голос отримали нові вірші сучасної ліричної поетеси.
 
Таліта кум - Шоу-бізнес (2007)
Lossless
Таліта кумЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 39:38 хв.
Розмір: 285 Мб.

Таліта Кум не поступається своєю звичкою – і це добре – випускати різнокольорові альбоми. "Шоу бізнес!" – це знову калейдоскоп настроїв, інтонацій, стилів. Від диско до рок-мейнстриму, від ніжної любовної лірики до фрейдистського стьобу, від неквапливої балади до весняного драйву – запросто. Палітру альбому можна було б назвати послідовною у своїй непослідовності, якби не було однієї наскрізної теми, навколо якої і в’ються всі вітри. Це – кохання. І треба віддати належне Юлії Міщенко як авторці текстів – вона знову зуміла створити об’ємний погляд, поєднати різні кути зору.
 
Дощ - Гра світла (2007)
Lossless
Дощ - Гра світлаЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 41:34 хв.
Розмір: 297 Мб.

Запоріжжя продовжує радувати нас молодою, свіжою музикою. Втім, гурт "Дощ" не назвеш таким вже новачком – він існує майже 10 років, а за останніх п’ять і успішно прийняв участь у кількох примітних фестивалях, і переміг у "Перлинах Сезону". Але музику він виконує саме молоду та свіжу – власне, дебютний альбом "Гра світла" яскраво це ілюструє. При цьому формальні ознаки, здавалося б, звичайні – музика складається з вокалу, клавіш, гітари, ударних та басу. Але – у цієї музики є власне обличчя, і його, що приємно, не окреслиш одним терміном. Так, звучанню притаманна м’яка ліричність – це міг би бути звичайний поп-рок, якби його часом не зносило, скажімо, у джазовий степ. Власне, саме такі-от прозорі украплення легкого джазу та фанку – здається, окремої подяки тут заслуговують клавіші та ритм-секція за перше, гітара за друге – складають половину родзинок музики "Дощу". Але є ще вокал – він тут теж не в якості сиропу на морозиві. Часом легкий, приглушений, зовсім близький – він може за секунду, як за свіжим вітром, розвернутися зовсім в іншому напрямку.
 
Наталія Бучинська - Дівчина весна (2004)
MP3
Наталія БучинськаЯкість: MP3 320 kbps
Тривалість: 51:44 хв.
Розмір: 107 Мб.

А от не знав, що Наталія Бучинська служить у внутрішніх військах України. Втім – чом би й ні. Аби не заважало. А їй, вочевидь, зовсім не заважає. У всякому разі, судячи з пісень, її цікавлять ті ж самі питання, що і більшість осіб жіночої статі людського роду на цім світі. Тобто – питання про кохання. І не просте, а красиве, дивне, вільне тощо. Голос же має сильний, гарний, і вродою теж не обділена. Як і народним визнанням – адже не випадково пісні у її виконанні присутні практично у всіх збірках наших естрадних хітів.
 
Старі українські платівки (9 СD)
MP3
РетроЯкість: MP3, 192 kbps VBR
Тривалість: 334:59 хв.
Розмір: 441 Мб.

Цей реліз - збірка старих батьківських платівок, ретро української музики. Вашій увазі представлені Кобза, Мальви, Ватра, Смерічка, Софія Ротару. Якість самого запису різна на різних платівках. Деякі вийшли добре, деякі недуже. Слухати варто у будь-якому випадку!
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 31 - 40 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Актуальная информация автопарк грузоперевозки у нас на сайте.
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top