Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Українська двадцятка (2005)
MP3
top20 Якість - MP3, 320 кб/с
Тривалість: 74:48 хв.
Розмір: 161 МБ

Пісень дійсно двадцять, і, здається, кожна з них встигла побувати на вищих позиціях українських хіт-парадів. Втім, деякі з них перемагали і в хіт-парадах не-українських також. Приємно, чи не так? У всякому разі, це свідчить про те, що українська музика стає дедалі якіснішою, а коли так – то і більш затребуваною. Звісно, події останніх часів теж зробили нашій музиці неабияку рекламу – щиро дякуємо. Тепер значно більше людей знають і про Україну, і про українську музику. І якось так непогано співпало, що і реклама, і музичний підйом прийшлися приблизно на один і той самий час. Не можу сказати, що головні висоти вже досягнуто, але потенціал маємо, і ця збірка, гадаю, непогано таку думку доводить. Якщо не зупинимося на тому, що вже маємо і вміємо, то далі має бути тільки ще більш цікаво. Зростаймо ж, бо ми того варті.
 
Зелене / Коралі (2005)
Lossless
зеленеЯкість - APE/EAC + covers
Тривалість: 49:44 / 48:40 хв.
Розмір: 312 / 323 МБ

„Дві непересічні платівки – "Зелене" і "Коралі" випустило столичне видавництво "Атлантік". Ними воно започаткувало низку дисків під заголовком "Сучасна Інтерпретація Традиційної Української Музики". Нова серія по-суті є похідною від іншої знакової "Атлантіковської" добірки – "Етнічна Музика України", але цього разу пропонується музика, яка вочевидь буде зрозумілішою ширшому загалові: сучасного оздоблення дідівським співанкам, запозичених з "Етнічних" збірок надали київський гурт "легкої" музики АБИ МС (вони робили "Зелене") та штатний клавішник Другої Ріки Сергій "Шура" Гера (за ним "Коралі"). Обидві платівки дають слухачеві різностороннє поняття про те, що таке правдивий і добротний Український "світограй" (world music), при чім у різному авторському баченні.

зелене З виходом пісенників "Зелене" і "Коралі" видавництво "Атлантік" вкотре підтвердило те істинне звання власне лейблу, бо виступило не лише їхнім видавцем-продавцем, а повноцінним зачинателем. Затія сотворити щось таке Українське "ворлдове" в керівництва фірми зародилася ще кілька років тому, і спочатку був задум видати народницький проект Скрябіна "Еутерпа". Однак награнь самої "Еутерпи" є замало для повного платівки (їх в природі від 1999 року існує чотири), а наповнювати кружальце реміксами-перереміксами було б якось не по-дорослому. Сам Скрябін постійно зайнятий своїми основними доробками, тож нарощувати етнічний проект фізично не було часу. Тоді "Атлантік" запросив інших виконавців долучитися до задуму і зробив їм відповідні замовлення. АБИ МС на своїй студії "Кофеїн" спочатку зробили річ "Сурові тріски" і всім стало ясно, що за звучанням, стилістично нове і старе не зліпиться ніяк. Тоді музúки вирішили взятися за повне і цільне втілення, без прив'язки до пріснопам'ятної "Еутерпи", натомість із власним приджазованим уподобанням: "абимицетарі" вже кілька років працюють над власним пісенником, де народні пісні вписуються в джазові стандарти. Так постало "Зелене" – за однойменною співанкою.
 
Гудімов - Трампліни (2005)
Lossless
hudimovЯкість: APE/EAC
Тривалість: 55:17
Розмір: 354 Мб

Після змін, які сталися зі славнозвісним „Океаном Ельзи”, годі й дивуватися, що їхній гітарист (вже колишній?) Павло Гудімов теж вдався до експериментів із творчістю власної особистості і випустив сольний альбом. Причому сольний майже на всі 100% - адже на ньому, Гудімові, відповідальність і за музику, і за тексти, і за аранжування, программінг, вокал, бек-вокал, гітари, мандоліну, родес, перкусію і, власне, запис. Вік не дозволяє назвати його вундеркіндом, але все одно – молодець. Тим більше, що в альбомі немає ніякої пригніченої меланхолійності. Ні, деякий сум присутній, але в цілому заряд – позитивний, бажання вішатися не виникає. До того ж, аранжувальником він виявився непоганим, і тому, попри загальний гарний настрій, запис не є одноманітним. Як на мене, цей витвір позначений легковажністю – але скоріше приємною, ніж порожньою. Бо думки тут присутні, і різні, але вони не стоять на постаментах, а просто і легко літають десь поряд з твоєю, слухач, головою. Не обтяжують – не можна ж постійно над чимось морочитись, потрібні перерви. Гуд,...імов.

 
Ані Лорак - Smile (2005)
MP3
ani lorak Якість - MP3, 256 кб/с
Тривалість: 46:33 хв.
Розмір: 89 МБ

Можу помилятися, але десь із другої пісні починає виникати відчуття, ніби Ані Лорак тепер вже остаточно визначилася із напрямком, у якому рухатиметься далі. І цей напрямок – десь посередині між тінейджерською зіркою та поп-дівою. Свідоме чи ні, але таке відшукування золотої середини явно вплинуло на звучання альбому. Воно – звучання – врівноважене, виважене, старанне, вимите до блиску, поставлене на високі підбори і повернуте обличчям на захід сонця. І це добре, бо вокальні дані Ані Лорак, у принципі, цілком дозволяють мати амбіції щодо популярності ширшої, ніж просто на території України. Втім, чи поділяє таку думку європейський слухач, покаже час. Спокійний – мабуть, що так, поділяє. Бо, як на мене, нинішній новий альбом є справжнім, без перебільшень, втіленням музичного нонконформізму. З якого ретельно викреслено частку „нон” – а це, зрештою, є для наших часів дуже показовим станом речей. Тому, безумовно, має всі шанси на вірне сприйняття.

 
Харкiв моя любов (2004), збiрник пiсень про рiдне мiсто
Lossless
Харкiв моя любовЯкість: APE/EAC  
Розмір: 488 МБ

Колишній харків'янин, а нині ізраїльтянин Pikachu1 (користувач форуму sharelita.com) розшарив альбом "Харкiв моя любов" (збiрник пiсень про рiдне мiсто, 2004).

Згідно його твердженням цей диск був виданий обмеженим накладом на честь 350-річчя міста Харків, яке відзначали в минулому році. У вільний продаж альбом не надходив.
 
Колисанки (2004)
Lossless
КолисанкиЯкість: APE/EAC
Тривалість: 45:19
Розмір: 273 МБ

Мабуть, майже кожному з нас співали колись колискові. Кожному – свої. Особисто для мене, пам’ятаю, колисковими були пісні воєнні, та то вже так, справи не стотується. Бо цей альбом – українські колисанки справжні, старі, здебільшого не авторські, а народні. І виконуються вони вправно, по-справжньому – неголосно, ніжно, не для великої зали – навіть, як не дивно, коли співає дитячий хор – а ніби для кожного особисто. Як воно і має бути. Є тут серед виконавців і відомі, як Ніна Матвієнко, але не це важливо. Важливо те, що весь альбом пронизаний красою – саме тою, якій мати навчає своє дитя не через слова-повчання. Навчає голосом, інтонацією, поглядом, усмішкою, спокоєм, самим існуванням своїм – бо чи не в цьому для кожної дитини відкриваються перші уроки любові? Задовго, задовго до слів зі всіма їхніми мінливими сенсами. І чи не в цьому ж останні уроки любові для дорослої людини – коли всі слова вже далеко-далеко позаду?
 
Український Бум 4 (2003)
Lossless
Український Бум 4Якість: APE/EAC
Тривалість: 79:12
Розмір: 532 МБ

Гадаю, вже з самої назви наші постійні відвідувачі зрозуміють, що це – збірка на кшталт „Ми – з України”. Тобто, будь-яка людина, що її цікавлять загальний стан та новинки української естради, завдяки цьому диску отримає враження повною мірою. Як завжди, тут зібралися кити, що не потребують зайвих рекомендацій. Ви можете бути певні, що почуєте і отримаєте задоволення від останніх потужних хітів – якщо Ви є прихильником саме естради. Але навіть якщо у Вас інші смаки, це може бути цікавим – адже ніщо не стоїть на місці. І музичний матеріал нашої естради теж набуває нових якостей, іноді навіть дещо несподіваних, але приємних.
 
Станіслав Людкевич - Присвячується 125-й річниці від дня народження (2004)
MP3
Станіслав Людкевич Якість - MP3, 192 кб/с
Тривалість: 75:37 хв.
Розмір: 106 МБ

Станіслав Пилипович Людкевич увійшов в історію музичної культури як видатний композитор, музикознавець, фольклорист, педагог і музично-громадський діяч. Митець прожив велике творче життя. Воно розпочалося ще наприкінці ХІХ ст., коли Станіслав Пилипович, щойно приїхавши  до Львова, взяв активну участь в організації ювілейного вечора І.Франка. Це було 1898 р. Тоді він виступив як диригент і композитор. На концерті прозвучав хор на Франковий гімн “Вічний революціонер”. Завершив свій творчий шлях Людкевич через 80 років після цього пам’ятного вечора.
 
Марія Бурмака - Лишається надія (1994)
MP3
Марія Бурмака - Лишається надія Якість - MP3, 192 кб/с
Тривалість: 45:42 хв.
Розмір: 74 МБ

Вона належить до молодої генерації виконавців, які на початку 90-х років докорінно змінили уявлення світової публіки про популярну українську музику. Вона привнесла на сцену нову, оригінальну, інтелігентну пісенну культуру, парадокс якої – у несумісності з примітивно-етнографічними штампами традиційної естради і водночас, - у постійно відчутному національному колориті. Вона закохана у народну пісню і з однаковим натхненням співає як слобожанські колискові, так і лемківські весільні пісні.
 
Українське бароко - Інструментальна та вокальна музика (2001)
MP3
Українське бароко Якість - MP3, 192 кб/с
Розмір: 105 МБ

Інструментальна та вокальна музика у виконанні народної артистки України Наталії Свириденко (клавесин).

Українське бароко складалося на протязі XVI – XVIII століть, в той час, коли Україна мала два історичних державних утворення. Перший, коли входила до складу Польсько-Литовської держави і другий, коли була фактично приєднана до складу Росії.

У перший період українські музиканти працювали на території Західної та Східної Європи. Їх інструментальні мініатюри, типовий і дуже розповсюджений тоді жанр, можна зустріти у різних табулятурах – Люблінській, Лейпцігській, Братиславській.
 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 301 - 310 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top