Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Хіти української естради 70-х років (2005)
MP3
хіти 70-х років Якість - MP3, 192 кб/с
Тривалість: 72:08 хв.
Розмір: 98 МБ

Вичерпна назва, чи не так? Все дуже просто. Або Ви вже давно знаєте всі ці пісні – і тоді приємно буде зайвий раз їх послухати, згадати часи, коли вони прозвучали вперше і звучали постійно. Так давно – так недавно. Або ж Ви знаєте кілька з них, і тому маєте загальне уявлення – але цього може бути замало. Звісно, у тому разі, якщо подобається те, що вже було почуто раніше. Втім, все це не дуже важливо. Тому що ці пісні – не просто настрій, це щось більше. Вони – окремий вимір, і справа тут не просто в часі як складовій частині ностальгії.
 
Улюблені вірші (2003)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 50:17
Розмір: 207 МБ

Відоме українське видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" представляє книжку, яка сама розмовляє та співає. На цьому компакт-диску зібрані відомі дитячі вірші українських та іноземних поетів у виконанні Богдана Бенюка та чудової компанії. Я впевнений, що цей диск стане улюбленим у Вашої дитини.

 
Хіти української естради 60-x рокiв (2005)
MP3
Якість - MP3, 192 кб/с
Тривалість: 74:31 хв.
Розмір: 101 МБ

Вичерпна назва, чи не так? Все дуже просто. Або Ви вже давно знаєте всі ці пісні – і тоді приємно буде зайвий раз їх послухати, згадати часи, коли вони прозвучали вперше і звучали постійно. Так давно – так недавно. Або ж Ви знаєте кілька з них, і тому маєте загальне уявлення – але цього може бути замало. Звісно, у тому разі, якщо подобається те, що вже було почуто раніше. Втім, все це не дуже важливо. Тому що ці пісні – не просто настрій, це щось більше. Вони – окремий вимір, і справа тут не просто в часі як складовій частині ностальгії.

 
Cтепан Гіга - Троянди для тебе (2005)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 78:40
Розмір: 571 МБ

Новий альбом композитора і виконавця, народного артиста Степана Гіги, є справжнім зразком, так би мовити, класичної української естради. Я би назвав його навіть зразком відповідності. Мелодії та аранжування відповідають його сивій чуприні, зміст пісень відповідає довгим чорним вусам. Іншими словами, це альбом, записаний справжнім романтиком, загартованим у численних походах в ім’я любові – адже, незалежно від кількості поразок чи перемог, він не розчаровується у своїй меті, і продовжує йти до неї.

 
Андрій Князь - Лише заради тебе... (2001)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 36:03
Розмір: 235 МБ

Маловідомий для всієї території України, але досить популярний у Львові співак Андрій Князь (названий музичним відкриттям 1999 року в Галичині) вирішив, як він сам іронізує, «пакарять Кієфф». Для цього було кілька причин: по-перше, минулого року Андрій отримав диплом юридичного факультету Львівського національного університету, по-друге, в столиці вже довго мешкає його батько — Орест Фурдичко (в минулому — перший заступник голови Державного комітету лісового господарства України, а з серпня — перший заступник міністра охорони навколишнього середовища України). Крім того, історії «попелюшок», яких приваблюють розкоші й можливості столиці, нам відомі: свого часу зі Львова та області втекли «Океан Ельзи», фронтвумен «Таліти Кум» Юля Міщенко, Тарас Чубай, «Скрябін», а також багато інших. Серед них є ще одне ім'я — це Каріна Плай.

 
Vasya Club - Хіпан (2002)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 40:45
Розмір: 286 МБ

Полюбляєте рок-н-рол? А під делікатним соусом та з пікантними спеціями? З неслабою духовою секцією? З ранку до вечора до ранку? Як альтернативу – замість побачення з подружкою(чи то кавалером)? Як додаток до побачення? Як його головний зміст? Як засіб сприймати довколишню дійсність із усмішкою? Що? Привід для того, щоб вранці прокинутись живим, не зважаючи на похмілля? Привід для того, щоб скуштувати автостопу чотири порції і більше? Танцювати на бруківці босоніж? Ловити язиком травневу зливу і лапатий сніг? Щоб не тільки драйв, а й думки кольорові? Щоб усмішка не від зілля, а від задоволення? У метро, на роботі, в авто, труні, кущах, під водою та на небесах? То Ви таки справді полюбляєте рок-н-рол? Як не робити, то хоча б слухати? Що? Подати прямо в ліжко?

 
Esthetic Education - Face Reading (2004)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 57:59
Розмір: 342 МБ

Можливо, важливо, що двоє з них не так вже давно були учасниками „Океану Ельзи”. Можливо, важливо, що один з них – бельгієць. Можливо, і ще щось важливо для тих, хто цікавиться історією. Для тих же, хто цікавиться тим, що відбувається просто зараз, важливим буде дещо інше. Наприклад – музика. Якщо так, то тут є що послухати. І навіть якщо одразу відкинути в сторону поле порівняльного аналізу, все одно можна сказати, що це – цікаво, і що такої музики в Україні видають не дуже багато. На жаль. Бо виховання смаку має не просто відбуватися – воно має тривати. І не десь в окремій точці простору чи у межах певного музичного стилю, напрямку. У зв’язку з цим приємно не визначати якось конкретно стиль того, що виконують ці вихователі.

 
Руслана - Wild Dances (2004)
MP3
Якість - MP3, 320 кб/с
Тривалість: 52:07 хв.
Розмір: 118 МБ

Сама собою вона вже - надзвичайне явище у світі музики, що ніяк не укладається у звичні визначення, течії. В себе на батьківщині та за її межами ця співачка, композитор і музичний продюсер невпинно руйнує багато стереотипів шоу-бізнесу. Прикладом тому став україномовний альбом „Дикі танці” (“Wild dances”, 2003), що першим в Україні офіційно став двічі «платиновим», зробивши справжній прорив на цьому ринку.

 
Андрій Заліско - Все Буде Так, Як Хочеш Ти (2000)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 65:31
Розмір: 314 МБ

Найуспішнішим і найпопулярнішим альбомом з усіх виданих можна вважати альбом, який був виданий у 2000-му році „Все буде так, як хочеш ти”. Безперечні хіти: „Знайди мене, знайди”, „Ти не заснеш”, ,,Коли...”, ”Біля моря”, „Mamy blue” і „Море”, заспівані дуетом з львівською співачкою Лілею Ваврін стали справжніми шлягерами в Україні. На пісню „Все буде так…” було відзнято професійне відео, яке займало перші позиції телевізійних хіт-парадів.

 
В.У.З.В. - Плановая В.У.З.В. Вечеринка (2003)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 65:31
Розмір: 392 МБ

Команду з традиційно дивною для хіп-хопу назвою «Вхід у змінному взутті» рівненчанин Олександр Стьоганов зібрав навмисно для участі у фестивалі «Червона рута-95» у Сімферополі - основою проекту стали старшокласники із ВІА будинку піонерів «Цвіркуни». І хоч лауреатами фестивалю адепти україномовного репу не стали*, проте написана спеціально для них Ткачем - Тараном - Саліховим пісенька «Сірко» була визнана найкращою, що й принесло свіжоспеченому гуртові певну популярність. «Вхід...» в кінці 1996 року перебрався до Києва отримавши дах над головою і контракт у своїх екс-земляків – мистецької агенції «Територія А»; заодно хлопці вступили до столичного інституту культури. Особливою стабільністю склад гурту не відзначався – врешті-решт із Стьогановим залишився тільки Роман Веркулич**.

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 311 - 320 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top