Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Криниці любові - Ще не вмерла наша пісня (2003)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 57:30
Розмір: 400 МБ

Пісні цього авторського альбому композитор Юрій Пересунько написав протягом одного лише року. Всі, окрім першої „Ти і Я” – їй вже 12 років, але це вже інша історія. Про загальну ідею цього видання і проекту в цілому Ви можете дізнатися з буклету. Особисто я міг би провести паралелі з авторськими альбомами Олександра Злотника „Гай, зелений гай” та „Батьківська пісня”, особливо з першим із них. Це – традиційна українська естрада, у кращому розумінні цього вислову. Легка, акварельна, мелодійна, ця музика ніби створена для того, щоб підкреслювати плин часу, підкорятися йому – і все-таки залишатися, і тішити, і заспокоювати.

 
Таїсія Повалій - Чарівна Скрипка (2001)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 59:48
Розмір: 396 МБ

Королева Української естради вітає вас у новому тисячолітті. На цьому диску, який тільки-но з'явився на світ (2001) - нові пісні, а також кращі пісні з доробку співачки. Особисто мене надзвичайно вразила пісня Чарівна скрипка. Та й загалом - добірка пісень варта вашої уваги.

 
Софія Ротару - Небо - это Я! (2004)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 47:54
Розмір: 344 МБ

Хіба можна, дивлячись на фото, сказати, що в цієї жінки є не тільки діти, а й онуки? Гадаю, ні. Але просто зів’янути, як це властиво квітці, Софія Ротару, здається, не згодна. Та воно й на краще. Так, вона вже зробила дуже багато для того, щоб українську пісню не тільки знали, а й любили у багатьох країнах світу. Але ж – уже зробила, і плине час.

 
Таїсія Повалій - Українські Пісенні Перлини (2003)
Lossless
Якість - APE/EAC, MP3/256 кб/с
Тривалість: 35:26 хв.
Розмір: 173 МБ, 66 МБ

Таїсія Повалій на цьому альбомі дійсно заспівала кращих українських пісень, які здавна всі люблять та цінують. Заспівала дійсно гарно. Достатньо послухати пісню „Ой, у вишневому садку”, виконану акапельно - і очевидною стає апріорна майстерність Таїсії Повалій, її здатність самим голосом не тільки передати різні емоційні стани, а й окреслити різні вікові ланки і зумовлений цим різний життєвий досвід. Голос її грає багатьма барвами, і дуже добре, що цього разу музичний супровід не стільки обумовлює цю гру, скільки підкреслює, залишаючись наче у тіні, на рівні натяку.

 
Збiрка "Жiнкам вiд жiнок" (2002)
Lossless
Видавець: NAC
Якість - APE/EAC
Тривалість: 55:04
Розмір: 344 МБ

Перша весняна збiрка, яка складається з пiсень, виконаних виключно виконавцями жiночої статi. Вiдкриває збiрку хiт вiд Таїсiї Повалiй "Любимый мой". Переважно лiричнi пiснi про секрети жiночого серця. За складом диск та касета не вiдрiзняються кiлькiсно, але вiдрiзняються якiсно. Авторська збiрка композитора Лiлiї Остапенко.

 
Василь Мельникович - Гуцул - хуліган (2003)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 41:57
Розмір: 279 МБ

Пропоную Вашій увазі альбом Василя Мельниковича «Гуцул – хуліган». Він сповнений гумору, іронії яка на перший погляд шокує. Все це нагадує розповідь від першої особи про наше бентежне життя. Героя, такого собі жартівника-дотепника, турбує абсолютно все. Він хапається за будь яку тему, дотепно обіграючи її. Гуцул – хуліган висловлює свою думку на тему еміграції («Коломийка емігрантам»), відносин з найближчим сусідом («Коломийка про москалів»).

 
Арнольд Святогоров - Відлуння вірності (2003)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 59:24
Розмір: 391 МБ

На цій збірці Ви не почуєте голосу Арнольда Святогорова, адже він композитор, але композитор багатогранний та відомий не тільки в Україні. До речі, музику він пише не тільки до пісень, а й до вистав, кінофільмів, рок-опер. Тому не стану довго розповідати, адже Ви самі можете почути та оцінити різнобарв’я та витонченість його композицій, майстерність, з якою він мовою музики відтворює та створює настрої та картини. Одночасно Ви, певен, отримаєте задоволення від зустрічі з давніми улюбленцями - такими, як Софія Ротару, Таїсія Повалій, Оксана Білозір та іншими.

 
Океан Ельзи - GLORIA (2005)
MP3
Якість: EAC/APE (є mp3)
Тривалість: 40:38
Розмір: 293 Мб.

Не чекав. А що тут скажеш? Багацько народу так чекало на появу цього альбому, що його розкуповуватимуть незалежно від того, що про нього буде сказано, гарний він чи нудний, Зелений чи фіолетовий у крапочку (не забути стукнути! Адже ми теж таємниця третьої планети, еге ж?). Втім, дещо, і справді, змінилося на краще – бо тут і зараз розмазування сліз по щоках, себто плач, поступово перетворюється на голосіння, і кажу це образно, а не задля образи. Бо плакати, хникати – це одне, а голосити, галасувати – в цьому вже є патетика, є пристрасть, енергія, що може й перевищити шкалу, розірвати одежу, оголивши не тільки груди, а й кістки, і пульсацію крові.
 
Війтівчанка - Українські застольні пісні 5 (2005)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 77:25
Розмір: 548 МБ

„Війтівчанка” – народний аматорський фольклорний ансамбль. Але факт аматорства ансамблю аж ніяк не робить цей диск поганим. Навіть навпаки – можливо, саме завдяки цьому пісні на альбомі звучать так невимушено, живо та весело, як вони і мають звучати насправді. А щоб співати їх так, потрібно їх саме так і відчувати – як відпочинок, веселощі. І людина, яка ніколи щиро не гуляла з цими піснями на якомусь святі, навряд чи зможе їх щиро заспівати під час запису.

 
Легенди Химерного Краю - Українська РОК-антологія (2002)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 78:47
Розмір: 498 МБ

Це дарунок кожному, хто цінує таке явище, як українська рок-музика. Явище, зазначу, непересічне за своїм наповненням, хоча форма його, здається, є спільною для всього світу. Навіть досвідченим слухачам, гадаю, диск зможе відкрити якісь нові імена та освіжити давні уподобання. Ця збірка дійсно є, у певному значенні, інтерактивною книжкою. Її можна читати у будь-якому напрямку, повторюючи улюблені глави знов і знов. Це одночасно і музична енциклопедія, і соціальний літопис, і культурологічний огляд.

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 321 - 330 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top