Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Гурт Соколи- Гей зі Львова до Мукачева (2003)
Lossless
Якість: APE/EAC
Тривалість: 63:40
Розмір: 338 Mb.

Не вперше вже чую пісні у виконанні „Соколів”, і кожного разу вони викликають в мені, без перебільшень, розчулення. Як вперше здалося, так і нині здається, що вони дещо дивакуваті, дещо наївні, прості, але і спокійні, не метушливі. Чомусь хочеться назвати їх дорослими дітьми. Можливо, тому, що дитинство завжди асоціюється зі світлим світосприйняттям, із чолом не затьмареним. І саме такою ввижається мені їхня творчість. І саме так звучать пісні на цьому запису – хоча він і присвячений 60-тиріччю УПА, а армія та війна – речі серйозні, суворі.

 
Худі а моцні - Худі а моцні (1999)
Lossless
Якість - APE/EAC + mp3
Тривалість: 34:14
Розмір: 222 МБ + обкладинки

Перед вами дебютний альбом гурту з Торонто, що носить досить цікаву назву - Худі а моцні. Колектив сформувався напочатку 1999 року. А почалося все з того, що в один з довгих зимових вечорів двоє друзів вирішили перекласти улюблену македонську пісню на українську мову. Переклад був закінчений, достойних кандидатур для виконання пісні не знайшлося і автори заспівали її самі. Спроба видалася успішною і на хвилі натхнення, один за одним народилося більше українських переспівів македонських пісень. Тут вже пішла мова про те щоб випустити альбом і представити його перед українською молоддю в Торонто...

 
Гурт Древо - Пісні з України (1998/2000), 2-CD
MP3
Жанр: Народні пісні
Якість: МР3 192 кб/с
Розмір: 145 MB

Керівник Євген Єфремов, цей гурт був сформований в 1979 році. Його репертуар складається з пісень, зібраних його членами під час етнографічних подорожей, з особливою увагою та турботою, вони відтворили традиційні пісні цетральної та східної України, зберігши їх оригінальну природу. Ліричні та ритуальні пісні Полтавщини, Рівенщини, Черкащини, Київського регіону виконуються капелою без музичного супроводу, або з мінімальним.

 
Ван-Гог - Вибране (2004)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 77:40
Розмір: 559 МБ + обкладинки

Якщо я не помиляюся, у своєму стилі „Ван-Гог” був одним з перших гуртів в Україні, що набули популярності. З них і таких, як вони, і почався справжній шквал легкої, танцювальної техно-музики на нашій естраді. Ця хвиля, власне кажучи, триває ще й досі, і добре себе тут почуває. Тому видання гуртом збірки вибраних композицій – цілком виправданий крок, і цей диск, гадаю, не промине свого слухача.

 
Віталій Козловський - «Холодная ночь» (2005)
Lossless
КозьолЯкість - APE/EAC
Розмір: 301 МБ + обкладинки

Молодий, але вже популярний спiвак Вiталiй Козловський народився 6 березня 1985 року у прекрасному мiстi Львовi. Вже з дитинства намагався згуртовувати навколо себе людей (друзiв у дитсадку), зачаровуючи своїм спiвом.У 1991 роцi Вiталiк пішов до Львiвської загальноосвiтньої середньої школи №69,яку успiшно закiнчив у 2002 роцi. "Доленосним" у його життi стало заняття сучасними естрадними танцями (з 1993 року Вiталiй займається танцями).

 
Андріана - За тобою в небеса (2005)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 38:27
Розмір: 284 МБ + обкладинки

Андріана не є початківцем у вітчизняному шоу-бізі, бо досить популярна на Заході України. Її пісні активно ротуються на тамтешніх радіостанціях. Андріана змалку брала участь у різноманітних дитячих музичних конкурсах та фестивалях. Співачка має вищу музичну освіту, що дозволяє співачці писати музику й вірші до власних пісень. Пісня "Не забуду" є першою в альбомі співачки "За тобою в небеса", який вийшов 1 травня у Львові.

 
Друга ріка - Рекорди (2005)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 45:48
Розмір: 321 МБ + обкладинки

А хлопці, як і обіцяли, дорослішають. З першого погляду і не скажеш, в чому саме це проявляється, але можна відчути – щось перемінилося, щось доволі наявно дозріває. Музика не стала у зв’язку з цим більш важкою – хоча дорослішання часто супроводжується збільшенням „ваги” – проте стала більш точною, чистою. Але не аскетичною. Іншими словами, тут практично немає зайвих рухів, шуму.

 
Крихітка Цахес - На Першому Місці (2005)
MP3
Якість - mp3 / 128 kbps
Тривалість: 48:36 хв.
Розмір: 44,5 МБ

На сцені гурт з’явився нещодавно, і це – його перший альбом. Але днями одна знайома, яка досі взагалі не цікавилася сучасною музикою, раптово почала мене питати саме про „Крихітку Цахес”. І, здається, я розумію, звідки така цікавість. Ця музика має кілька векторів руху. Зупинимося на двох, і почнемо з другого. Друге враження від прослуховування – музика починає вести за собою всередину, у свій власний внутрішній простір.

 
Max Chorny - The New Sound of Ethnic Ukraine (2005)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 51:45 хв.
Розмір: 326 МБ

Це не просто альбом. Це – своєрідний літопис української музики. Він ознайомить слухача із найбільш типовими творами, характерними для української музики протягом останнього тисячоліття. Цей альбом – авторське відображення творів, почутих у дитинстві та можливість поділитись музичним світоглядом українського народного характеру. Особливої ваги твори набувають сьогодні, у час становлення української державності, що супроводжується поступовим переходом від однозначного, спрощеного розуміння стародавнього музичного процесу до поглибленого проникнення у розмаїття музичних традицій, напрямів і ідей, що розвивалися від княжої доби й донині.

 
Українські марші - Грають духові оркестри (2005)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 43:14 хв.
Розмір: 230 МБ

Українські марші у виконанні духових оркестрів то не є солодка цукерочка на паличці, але – річ приємна, і не липне. Для чого потрібен марш? Для бадьорості духу. Для чого потрібен духовий інструмент? Щоб душа почуватися вільною могла, не зважаючи на тілесні окови. Крім того, звучання духового оркестру саме по собі вже приносить відчуття, або передчуття, якогось свята, піднесеності в настрої та в тілі.

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 331 - 340 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top