Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Mad Heads, 4 альбоми
MP3
Якість: МР3 / 192-256 кб/с

Psycholula (1996)
Mad In Ukraine (1998)
Naked Flame (2002)
Контакт (2003)


Небагато відомо в Україні колективів, які пропагують рокабіллі. Mad Heads - найвідоміший з них. Звісно, тепер вони вже дещо виходять за рамки рокабіллі, але зберігають головне – драйв. І навіть атмосферу створюють таку, що інколи прямо відчуваєш себе за кермом старого авто з потужним новим двигуном на великій швидкості. Нічними вулицями наввипередки чи просто заради кайфу і того ж таки драйву. Ось, мабуть, і все. Бо, коли музика здатна викликати заздалегідь визначені асоціації та відчуття, це вже достатньо каже про її якість.

 
Ot Vinta - Дриґтиндимба (2002)
MP3
Якість: МР3 / 160-170 кб/с
Розмір: 44 Мб

Ці хлопаки не потребують рекламної розкрутки. Вона їм ні до чого. Музиканти можуть забратися до найвіддаленішого села, зайти у клуб, там стати і заграти. Можуть спуститися до закуреного пивного “гадюшника”, там вилізти на барну стійку і заграти. Можуть опинитися на сцені престижного велелюдного фестивалю, там стати та… заграти. І всюди їх сприймають відразу: і в Києві, і у Варшаві, і в Москві, і в захуртовинених Чорториях. Під їхні ритми робочий і не дуже люд підривається у танок з півоберта, а в найближчих задвірках обов’язково висвітиться напівперевернутий напис OT V!NTA. І жодне хамло не насмілиться обізвати їхню музику “нєформатом”, бо це рівносильно заперечити весь рок-н-ролл: хто ж на таке піде?

 
1st Compil. Of Ukrainian Rockabilly & Psychobilly (1998)
MP3
Якість: МР3-160 кб/с
Розмір: 58 Мб

Дуже давно велика мамка українського рокабіллі Іванна Довженко виношувала ідею збірки виключно вітчизняних команд, що грають рокабіллі та сайкобіллі. І коли час втілювати її в життя настав, несподівано знайшлася підтримка в особі О. Бригінця, що безроздільно володарював тоді на попсовій "Території А"...

Після вирішення цілої низки технічних питань настав час власне запису. Гурти підготували по 2 пісні, лише ROCKLAND LADIES представлені однією (про це нижче) та "метри" MAD HEADS виторгували собі 3 (ремствуючи, що FRENO DE PEDALES та TOMATO JUICE, які практично є одним гуртом, в цілому записали 4 пісні, й собі вимагали таку ж кількість). Про NON STOP я взагалі промовчу...

 
Кумасеньки - Українськi застольнi пiснi (2 СД)
MP3
Якість: МР3-192 кб/с
К-сть: 35 пісень
Рік видання: 2003 та 2004
Тривалість звучання: 41:57 + 55:37
Розмір: 134 Мб., з обкладинками

І назва ансамблю, і назва альбому вже самі по собі повинні настроїти Вас певним чином. Тобто – настроїти на цілковитий відпочинок. Бо важко навіть уявити, як можна зустріти кума і не хильнути з ним по чарці. А де одна чарка, там і друга. А де вже пішло таке діло, українцю без пісень не обійтись. І послухати, і самим заспівати – просто з превеликим задоволенням. А на цьому диску записано саме ті пісні, які найчастіше співають при подібних обставинах. Причому, як не дивно, пісні від цього ніскільки не приїдаються. Навпаки – часто розкриваються у новому світлі. І що ми зараз маємо у підсумку? А маємо цілий гурт кумів та цілий диск застольних пісень. Чого не вистачає? Та, мабуть, столу – і того, що на столі. Звісно, це не обов’язково. Можна з кумом і чаю попити. Але чом би й не по чарці?

 
Степан Гіга - Вулиця Наталі
Lossless
Якість - ЕAC/APE + covers
Розмір - 522.44 Mb

Степан Гіга став першим володарем «золотого диска» в Україні, оскільки його аудіоальбом «Вулиця Наталі» розійшовся більш як мільйонним тиражем. У чому ж секрет такого шаленого успіху саме цього українського співака?.. Випускник Київської консерваторії, музику до своїх пісень він пише сам. Шукає поетичні тексти, співзвучні його емоційному станові, наснажує їх енергетично і передає в добрі руки для аранжування. Відтак за справу береться аудіокомпанія, яка тиражує створені і виконані митцем пісні. Але одна пісня западає в душу небагатьом, тоді як інша нестримно «намагнічує» простір.

 
Гурт "Справжні козаки" - Козацьке весілля (2004)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 42:02 хв.
Розмір: 296 МБ

Весілля – дуже яскраве свято. Раніше це був цілий ритуал, майже театральна вистава. Не останнє місце у цьому дійстві відводилося музиці. Вона повинна була підкреслювати урочистість події та водночас налаштовувати гостей на відпочинок. Нажаль у наш час весілля рідко святкується так, як раніше.

 
Ван Гог - Не відлітай (1996)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 41:13 хв.
Розмір: 278 МБ + covers

Va'n'Gog - скорочення від Василь і Ґоґа - так початково називався техно-поп дует, створений в березні 1995-го в райцентрі Самбір Ігорем Добрянським (16.08.??; музика, тексти, вокал, аранжування, програмування) та Василем Павликом (клавішні, бек-вокал). Відразу ж після запису в кінці 1995 року перших двох пісень у львівській студії «Галмлин», «Ван-Ґоґ» звинуватили в подібності до гурту «Скрябін» (лідер останнього також родом із Самбора). Надалі «Ван-Ґоґ» подався до Києва, де на початку 1996 року на студії «Нова» і записав свій дебютний альбом «SOS».

 
Хвиля - Ukrainian Style Music
Lossless
Якість - APE/EAC
Розмір: 354 МБ + covers

The Waves випуск, пропонує 55 хвилин музикальної подорожі. Випуск "має" 8 енергічних пісень типу полька, декілька medleys а також три романтичні баллади. Щось для кожного. Найліпше, що не дивлячись на те що більшість пісень на Українськійїхне виконання звучить приємно як для індивідуального слухача так і для фана группи The Wave.

 
Ave Maria - Богородице Діво, радуйся! (2000)
Lossless
Якість - APE/EAC
Розмір: 201 МБ + covers

Шанування Божої Матері в Україні поширюється чи не з першої проповіді святого апостола Андрія Первозванного. Віддавна українці вважають, що Божа мати взяла наш край під свою опіку. Багато церков побудовано на її честь, серед них найперша у Києві церква - Десятинна. Найвизначнішою пам'яткою архітектурного мистецтва доби Київської Русі є всесвітньо відомий Софіївський собор. Мозаїчний образ Божої Матері Оранти називають «Непорушною стіною", на знак того, що при всіх руйнуваннях собору святої Софії частина муру вівтаря з зображенням Оранти залишалася непорушною. В одному з численних переказів про благодатну Покрову Божої Матері над Україною йдеться про чудесне явлення Богоматері на почаївській горі, що на Волині. Тоді образ Божої Матері захистив ченців Почаєва від татарських стріл і куль. Ця подія оспівується у канті "Ой зійшла зоря".

 
Max Chorny - Gde Trava? (2002)
MP3
Якість: MP3, 192 kbps,
Розмір: 91.5 Mb

Приємний, легкий альбом реміксів. Незважаючи на використання різноманітних фраз і фрагментів мелодій із різних популярних пісень (таких як, наприклад, із фільму "Приключение Электроника" чи пісня кота Базіліо) альбом відчувається концептуально однорідним і завершеним. Звертаю увагу, що це не ремікси-танці-ковбасня, це ремікс-релакс, ремікс-бекграунд, в значній ступені ремікс-сум. Це ремікси або для приємного проведення часу з друзями або ж для легкої, непатологічної ностальгії.

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 341 - 350 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top