Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Скрябін - Хробак (1999)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 61:17 хв.
Розмір: 339 МБ

К: У моєму розумінні хробак – це людина. Сама-одна вона нічого не може зробити. А вкупі люди можуть перевернути світ.
Р: Коли писався «Хробак», він був вільний від будь-яких концепцій. Ми не аналізували те, що робили. Справа в тому, що той альбом від початку мав мати обмежене видання і розповсюджуватися тільки через фан-клуби. Він не повинен був продаватися і тому не мав певної лінії. Рішення випустити «Хробак» загальник накладом – необхідність. Ми зрозуміли, що інакше його неможливо широко розповсюдити. Виходить, аура «Хробака» – повна свобода. У цьому альбомі абсолютно різнопланові пісні. Представлений цілий спектр емоційних станів і звуків. У принципі, для «Скрябіна» це характерно.

 
Віктор Морозов - Тільки ві Львові (2002)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 40:33 хв.
Розмір: 215 МБ + covers

Хто такі львівські батяри? Що являв собою галицький міський фольклор? Якою взагалі вона була - субкультура початку ХХ століття? Найбільше про це знають Віктор Морозов та батяр-бенд "Галичина". Щойно видано унікальний диск львівських батярських пісень під назвою "Тільку ві Львові". Отже, батяри - це мешканці львівських околиць. Вони - гультяї, відчайдухи і гульвіси, відповідно - герої балад і вуличних пісень. Ось що повідомляє знавець міського фольклору Юрій Винничук: "Колись вуличні пісні звучали скрізь. Вони захоплювали дотепністю, мелодійністю і танцювальним вихором. Соковита львівська говірка - балак - відійшла у минуле, залишивши в мові львів'ян лише окремі вирази і слова. Основу цієї говірки складали галицький діалект української та польської мови із вкрапленням німецьких та єврейських слів. Оскільки більшість пісень мали декілька варіантів, то спеціально для Віктора Морозова я зредагував їх і зробив якомога зрозумілішими для сучасників..."

 
Львівські музики - Зачаруй
MP3
ЗачаруйЯкість: MP3, 320 kbps,
Розмір: 104.81Mb

Милий серцю голос, лірика, ну і звичайно - прекрасне виконання!!! Ці музики почали свою творчість граючи на весіллях в рідному селі, а тепер мандрують світами і своїми піснями доносять українське слово і музику в далекі краї.

 
"РАДУЙСЯ, ЗЕМЛЕ..." Традиційні колядки та щедрівки Полтавщини (2002)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 62:04 хв.
Розмір: 302 МБ + covers

В календарній пісенній традиції Полтавщини - одного з центральних регіонів України, зима була чи не найбільш активним музичним сезоном. В пам'яті найстарших виконавців ще живі спогади про те, як  на Різдво ходили  із "Зіркою",  на Новий рік водили  "Козу" та "Меланку", а на Йордань "виряджали Святки" - носили "Гребень", прикрашений калиною та косниками. Обходи дворів супроводжувались колядками та щедрівками, що їх співали господарям (№№1,9,12) , молодим дівчатам (№№4,5,10,18) та парубкам (№№ 7,14,22).

 
Холодне Сонце - Промені сліз (2004)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 49:40 хв.
Розмір: 313 МБ + covers

Похмура постать у плащі з’явилась на українській готичній сцені раптово, з краю покинутих замків, сивих гір та тисячолiтнiх лісів наприкінці минулого року. Гурт Холодне Сонце приніс з «української Трансільваніі» присмак того кохання, що несе ласкавий подих смерті та погляд очей, що проводжали сердце в останній танок душ.

 
Фліт - Світ такий (2004)
Lossless
Якість - APE/EAC + MP3/192VBR
Тривалість: 42:19 хв.
Розмір: 387 МБ

З приємністю представляємо Вам альбом Івано-Франківського гурту «ФЛІТ» - «Світ такий». Хлопці у складі: Андрій Марків (гітара), Володимир Новіков (вокал), Ігор Озарко (ударні), Михайло Копієвський спробували своїми піснями донести до нас, слухачів, своє бачення й відчуття світу, що нас оточує, причому зробили це ненав’язливо, але по-своєму дуже переконливо. Їхня музика підкреслює їхні слова, вона напориста, енергійна, від неї неможливо відмахнутися, як і від світу довкола нас. А світ цей недобрий, злий, спокійний у своїй цинічності, по цьому світу ми всі ходимо, ми його й робимо-творимо своїми думками і вчинками.

 
Ot V!nta - Дарма я наївся цибулі (2005)
MP3
Якість: MP3, VBR192,
Розмір: 45 МБ

Як показує історія взагалі, і досвід цього гурту окремо, рок-н-рол є просто невичерпним джерелом енергії та натхнення. У випадку ж, коли він перетворюється на рокабілі, то його енергетика зростає до майже некерованих обсягів. І, якщо музиканти ще здатні із цим якось впоратись, то слухачеві залишається тільки підняти руки і закинути їх подалі, як і решту свого смертного тіла, аби не заважало вільно купатися у цім потоці...

 
Таліта Кум - Гаряча і Гірка (2004)
MP3
Якість - MP3/256 кб/с
Тривалість: 37:45 хв.
Розмір: 65,9 МБ

Поп-музика, яка багато взяла від року, і тому вже балансує на межі, а не просто є „поп”. Але, гадаю, більш значущим тут є баланс між жіночим та чоловічим, і його вже не стільки чутно, скільки відчутно. Адже авторкою текстів і половини музики тут є Юля Міщенко, і додайте ще сюди її голос із такою жіночою властивістю і здатністю миттєво змінюватися і точно передавати напівтони настрою, думок. А за всім цим, десь у затінку, працює чоловіча складова. Напевно, тому і виникає відчуття, ніби кожна з пісень альбому – то окремий камерний твір, який стає незайвою частиною більшого твору, тобто альбому, тільки завдяки власній самодостатності, пропрацьованності.

 
Збірка "Мазепа Фест" (2004)
MP3
Якість - mp3/VBR
Розмір: 102 Мб.

Видавництво Атлантік випустило однойменну збірку "Маzепа fest 2003/2004". Цей диск є наче післямовою до першого, минулорічного дійства та заспівом до другого фестивалю: 17 награнь представляють тих, хто вже брав участь і тих, хто її тільки візьме цього року. Локомотивами збірки слугують гурти Кому ВниZ, Гайдамаків, Плачу Єремії, БОРЩу, Вія, Мертвого Півня та НУМЕР482. Вони за собою тягнуть менш знані ватаги: Вася Клаб, Димна Суміш, Перкалаба, Арахнофобія, Краяни, Скарб, Очеретяний Кіт, Незвичайний Так Отож, Трансформер та Їжак. Уклав збірку один із затійників Маzепа Фесту, відомий музичний оглядач Сашко Євтушенко.

 
Гуррт Мандрівних Д'яків "Вертеп" - "Підпілля" (2003)
Lossless
Якість - APE/EAC
Тривалість: 45 хв.
Розмір: 289 Мб.

Присвячується нашим батькам і дітям. Це, Наші пісні - без забобон, часового, релігійного чи політичного цензу. Це, наші свята, які шануємо, і природнім кодуванням, магією слів та музики лагодимо гармонію у світі. Це, наше митецьке підпілля, яке виновиться на слух верхнього поверху. усі композиції присвячені відповідним "нашим" числам,- і їх виконання доречно саме у ці дні! Співайте на здоров'я!

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 351 - 360 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top