Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Скрябін - Танго (2005)
Lossless
Якість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 70:58 хв.
Розмір: 536 Мб.

Цей альбом записувався сім місяців, але пісні до нього були написані всього за три тижні – вражає. Втім, оскільки поштовхом до цього стали наші помаранчеві події, то воно і зрозуміло – вражень вистачало для всіх. Якщо ж людина схильна до того, щоб замислюватись, то її враження від вражень мають викликати думки в тих, хто їх слухає. Як у даному випадку. Бо Кузьма зі „Скрябіна” завжди вирізнявся досить цікавим поглядом на цей світ і на речі в ньому.
 
Етнічна музика України "Карпатія"
Lossless
Якість - APE
Тривалість: 73:54
Розмір: 407 Мб.

Цей диск зацікавить не тільки етнографа, а й будь-яку людину, якій небайдужа українська культура. Серед інших його вирізняє, в першу чергу, те, що на ньому зібрано переважно пісні, які раніше не видавалися, і це пісні трьох різних карпатських етнічних груп - бойків, лемків і гуцулів.

Бойки (2-12) - етнічна група українців, які населяють обидва боки Карпат найкомпактніше - між ріками Сян і Лімниця (Львівська та Івано-Франківська область, а в Закарпатті - між ріками Уж та Торець...

 
Володимир Вермінський - Йшли селом партизани
MP3
Якість: mp3 128kbps
Тривалість: 42:24
Розмір: 49МВ

Здавалося б, на альбомі з такою назвою мають бути пісні суто героїчні. Але ні. На цьому диску Ви почуєте пісні про війну, але пісні ліричні. Я ні в якому разі не заперечую, що партизани були героями. Але будь-який герой, перш за все – жива людина. А кожній людині властиві всі людські почуття, які тільки є. Тому тут і сум, і кохання, і розпач, і надія. Одним словом, життя. Бо, якою б великою, довгою не була війна, а життя перемогти їй ще не вдавалося. І тому пісні ці, навіть коли сумні, все одно підбадьорюють. Вони нагадують про самоцінність життя як такого, навчають дивитися на повсякденні сутички спокійними очима. А спокійну людину хіба можна перемогти, збити зі шляху? Гадаю, що ні.

 
Олег Скрипка презентує - Дух не вмирає, дух не згаса...(2005)
Lossless
Якість - APE
Тривалість: 46:27
Розмір: 279 Мб.

Олег Скрипка, як один з найактивніших учасників "помаранчевої" революції вирішив зробити ексклюзивний проект - збірку національно-патріотичних пісень "Дух не вмирає, дух не згаса", що суттєво відрізняє її від інших подібних збірок. Лише гурт Гринджоли представляє на збірці всім відомий гімн революції "Разом нас багато", решта - не є розкрученими "помаранчевими" хітами. Композиції збірки - доказ того, що пісня завжди допомогала українцями боротися за свободу та незалежність. Пісня допомогала творити нову історію наприкніці 2004 року, і пісня ж має допомогти зберегти виборене.

 
Саша Виховський - Святе місце (2003)
Lossless
Sasha Vykhovski - Holy Place (2003)

Жанр: Electronic
Стиль: Progressive House, Tech House, Tribal

Якість - APE
Тривалість: 78:21
Розмір: 542 Мб. (+covers)

У віці 21 рік київський електронник Саша Виховський втілив свою мрію: провідний американський видавець клубної музики Harlequin Recording 22 вересня 2003 року випустив його диск “Holy Place”. Переговори з лейблом тривали більше року і виходу альбому передували окремий синґл та включення композицій київського парубка до американських house-збірок.

Український доробок Sashі Vykhovskoho становлять ремікси для таких виконавців, як "ДАТ", "Гайдамаки", Gallina, Андрія Підлужного (Нічлава) тощо.

 
Раїса Кириченко - Я - козачка твоя (2002)
Lossless
Якість - APE
Тривалість: 64:21
Розмір: 372 Мб. (+covers)

Пісню "Я - козачка твоя" свого часу чули напевне всі, не залежно від віку та музичних вподобань.
Голос цієї жінки, сильний та проникливий, важко забути. Здається, вона просто співає про життя. Але як співає! Слова її пісень вкарбовуються у пам’ять і залишають свій слід у серці надовго.
Раїса Кириченко – представниця старшого покоління естрадних співаків. В ті часи, як відомо, до творчості та до музики взагалі ставились більш відповідально. Тому все, від музики та лірики до манери виконання, витримано у певному стилі із фольклорним забарвленням та зроблено на вищому рівні.

 
Раїса Кириченко - Цвіте черемшина (2000)
Lossless
Якість - APE
Тривалість: 50:50
Розмір: 278 Мб. (+covers)

Народна артистка України, лауреат Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Раїса Кириченко - незвичайна співачка. Її спів вирізняється глибиною. криштальною прозорістю та духовною силою. Українські народні пісні в її виконанні звучать просто неперевершено.

 
Кобзар
MP3
Якість - MP3 (112 kbps)

Вокально - інструментальний ансамбль Культурно - просвітнього товариства русинів і українців Загреба

Пісні виконують:
Iгор Юріста (бас, вокал)
Даріо Шагадин (гитара, вокал)
Горан Нідоґон (акордіон, вокал)
Орест Гралюк (гитара, вокал)
Еміл Бобрек (скрипка, вокал)
 
Пісні Помаранчевої Революції
MP3
Якість - MP3 (128 kbps)
Тривалість: 49:03
Розмір: 75 Мб.

Пісні українських музикантів, які з перших днів підтримали мирну Помаранчеву Революцію у Києві в листопаді - грудні 2004 року.
 
Збірник української популярної музики "Україна-4"
Lossless
Якість: EAC/APE
Розмір: 295 Мб.

Збірник української популярної музики
 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 361 - 370 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top