Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Софія Ротару колекція 1973-2003
MP3
Якість - MP3 (192-256 kbps)

Пісні багатьма мовами - українською, російською, молдавською і (здається) болгарською є. Більшість українських назв пісень/альбомів перекручені на російський манер, але то не страшно. Класику нічим не зіпсуєш.

Особливо цінним (з погляду українця та й не тільки) є диск 1 із ранніми альбомами, де 1) значна частина пісень українською мовою; і 2) тексти в ранніх альбомах посильніші будуть всяких там хутарянок-в-світєрках; 3) очевидно, що старі альбоми важко десь купити, платівки пошкрябані, а аудіокасети осипалися.
 
Юрій Дерський - Kamasutra In The Sky
Lossless
Стиль - електронна музика
Якість - EAC/APE
Розмір - 267Мб

Захотілося чимось цікавеньким поділитися на 8 березня. Продивився свою колекцію і без вагань взяв CD "Kamasutra in the Sky" нашого співвітчизника Юрія Дерського. Мало того, що альбом із серії "Фіг де купиш" так ще й до тематики свята підходить якнайкраще. Хоча я ще не пробував, але здається цей альбом дуже добре може слугувати фоном для занять коханням чи міг би бути саундтреком для еротичного фільму. Та ви назви прочитайте... а ще краще - послухайте.

Кохайте і будьте коханими!
Гарного вам свята!
shrewd
 
Гоп зі смиком 3
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 53:13
Розмір: 341 Мб.

Мабуть, Вам неважко буде помітити, що це вже третій диск "Гоп зі смиком" з серії, до якої також входять збірки "Весілля в Телепеньках" та "Весілля з медом". Якщо Вам сподобалися перші збірки цієї лінії, то Ви абсолютно не будете розчаровані - це ті самі виконвці, та сама манера виконання, той самий легкий, піднесений настрій.
 
Аничка - Поговоріть зі мною по-вкраїнськи (2002)
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 53:02
Розмір: 332 Мб.

Це вже другий альбом Анни Чеберенчик. У першому вона досить голосно і впевнено заявила про свій талант виконанням лемківських пісень. На цьому – характер змісту альбому дещо змінюється. Бачимо тут і українські народні пісні (серед яких, до речі, і одну лемківську), і пісні авторські. Більше того, присутня тут в її виконанні і така класика української естради, як "Минає день, минає ніч” (М.Мозговий - Ю.Рибчинський). Отже, є нагода порівняти з виконанням цієї пісні, наприклад, Софією Ротару. Мені здається, Аничка не програє. Взагалі, завдяки стилістичній різноманітності пісень, голос її виказує різні свої якості – і, знаєте, тут є що послухати.
 
Віталій Білоножко - Давайте разом заспіваєм, браття! (2001)
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 76:14
Розмір: 511 Мб.

Гадаю, Віталія Білоножка знають усі, кому не байдужа українська естрада. Його голос вже не перший рік зачаровує слухачів своїм оксамитним тембром, а пісні, що він співає - своєю ліричністю. Але лірика саме цього альбом - любовна не у звичному сенсі, бо йдеться тут, більшим чином, про любов до своєї землі, своєї батьківщини. Ці пісні западають у душу, пронизують її чистою сльозою - адже майстерності виконавцю не займати. Є в цьому альбомі щось таке інтимне, чого словами не скажеш - і хочеться вірити, що для цієї землі таки існує могутнє та світле майбутнє.
 
Збірник української популярної музики "Україна-5"
Lossless
Якість: EAC/APE
Розмір: 305 Мб.

Збірник української популярної музики
 
Музики зі Львова
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 58:30
Розмір: 338 Мб.

Музики зі Львова - це гурт зі Львова, що грає в Парижських метро та кабаре. Переважно вони виконують українську та східно-європейську традиційну музику.
 
Ансамбль народної музики "Долинські Музики" (1995)
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 58:39
Розмір: 314 Мб.

Цей компакт диск було видано у 1995 році у Франції. На ньому представлена конкурсна програма, з якою цей народний колектив виступав на фестивалі народної музики в Іспанії. Ансамбль "Долинські Музики" - чудовий колектив, що складається з талановитих музикантів, які грають на народних українських інструментах - кобзі, скрипці, флейті, сопілці. В репертуарі ансамблю - обробки пісень різних регіонів України, а також традиційні мелодії сусідніх з Україною держав - Молдови, Румунії, Угорщини, Чехії.
 
Скрябін, Тарас Чубай і друзі - Наше Різдво (1999)
Lossless
Якість: EAC/APE
Тривалість: 30:06
Розмір: 185 Мб.

Важко назвати це збіркою. Це різдвяний проект українських музикантів, які співають прогресивну популярну музику: Тараса Чубая, Юлії Лорд, Нічлави, групи Скрябін. Всім, хто любить українські рок та альтернативну музику раджу мати цей диск.

 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 36 37 38 Наст. > Кінець >>

Результати 371 - 379 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top