Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Брати Гадюкіни - Всьо Чотко! (1989)
Lossless
Брати ГадюкіниЯкість: APE/EAC
Тривалість: 52:31 хв.
Розмір: 358 Мб.

Мені завжди було цікаво, як виглядають люди, які пишуть та співають таких пісень. Можливо, вони прості, звичайні люди, що катаються містом на напівмертвому собаці, п’ють кислоту та цілують саксофон через хусточку. Пересічні громадяни, в яких одне око зелене, а друге смачне. І кожного ранку вони заново згадують своє. ім’я. і воно кожного ранку інше. як і планета. на якій вони прокидаються і грають у. кишенькову сві.тов.у революцію.
 
Віктор Павлік - Твої очі (2006)
Lossless
Віктор ПавлікЯкість: APE/EAC
Тривалість: 59:42 хв.
Розмір: 426 Мб.

Віктор Павлік має величезну дискографію, одну з найбільших, можливо, в Україні. Але нових назв у ній вже деякий час не з’являлося, хоча сам співак нікуди не зникав, на затихав, і в концертах звучав, і в телевізор потрапляти не забував. І ось, нарешті – новий альбом. Свіжий, спокійний – і сильний саме цим спокоєм. Це відчуття добре знає людина, впевнена у тому, що може покластися на свої сили – і все буде добре.
 
Танкі & Запорожці - Кращі українські хіти!!! (2004)
MP3
українські хітиЯкість: MP3 320 kbps
Тривалість: 76:18 хв.
Розмір: 173 Мб.

Сподіваюся, „ТНМКонго” та „Тартак” зайвих рекомендацій не потребують, та й решта компанії, переважно, вже встигли засвітитися в ефірі, у клубах та на концертах. Тому скажу лише, що цей диск є своєрідною лінією напруги. Відносно старі і відомі пісні тут приготовано за оновленою рецептурою і подано у гарячому вигляді. Нові ж пісні гарячі вже просто тому, що вони нові, але це, на щастя, не дуже заважає якості виконання.
 
Мертвий півень - Пісні мертвого півня (2006)
Lossless
Мертвий півеньЯкість: FLAC + обкладинки
Тривалість: 55:27 хв.
Розмір: 379 Мб.

Диск одного з найвідоміших українських рок-гуртів. Як завжди, оригінальні тексти - цього разу автором усіх текстів без винятку є Ю.Андрухович. Музика - не менш оригінальна - знов-таки, як завжди, є оригінальним продуктом Мертвого Півня. З перших виступів у Львові 1990р. на фестивалі "Вивих" і посьогодні гурт залишається оригінальним, подобається це комусь чи ні. Кожен альбом - чи касетний "Ето" 1992р., чи цей CD цікавий як своїми текстами так і музикою.
 
Проект "Моя Україна. Берви" - Колискові (2005)
Lossless
КолисковіЯкість: FLAC + обкладинки
Тривалість: 32:30 хв.
Розмір: 160 Мб.

Чесно кажучи, цей диск варто мати десь під рукою навіть і у тому випадку, коли Ви не є мамою, якій потрібно заколисати немовля. (Хоча такій мамі ці колискові, звісно, запросто можуть стати у пригоді.) Варто ж його мати під рукою тому, що колискова – це не просто щось таке «снодійне». Колискові – це свого роду мантри. У цьому випадку – українські, але немає народу, у якого б їх не було своїх, цих материнських ворожінь. Послухайте – це ж не якісь там випадкові слова, картини. Колискові, за великим рахунком, вмовляють дитину, навчають її жити щасливою. А зі щасливої дитини, скоріше за все, виросте щасливе доросле життя.
 
Піккардійська Терція - Сад ангельських пісень (1997)
Lossless
Піккардійська ТерціяЯкість: APE/EAC + обладинки
Тривалість: 54:12 хв.
Розмір: 301 Мб.

1997 рік був знаменний для групи виходом альбому “САД АНГЕЛЬСЬКИХ ПІСЕНЬ” та зміною складу колективу. Хоча більшість матеріалу була записана за безпосередньої участі АНДРІЯ ШАВАЛИ та в декількох піснях ви впізнаєте бас АНДРІЯ БАЗИЛИКУТА. Твори на цьому компакт-диску є дуже різноманітного плану і напевно тому “САД” залишається одним з найбільш популярних альбомів Піккардійської Терції. Запис та зведення здійснено на студії "Люксен" Павлом Грабовським та Русланою Лижичко, премастерінг - Олександр Ксенофонтов.
 
Весільний коктейль (2006)
MP3
Весільний коктейльЯкість: MP3, 160 kbps
Тривалість: близько 7 годин
Розмір: 485 Мб.

"Весільний коктейль" - збірка, як назва свідчить, тематичної музики до весілля, а точніше - весільного застілля. Тут вам і веселі для танцю, і сумні для співу, і нейтральні під чарчину, - все, що душа напідпитку забажає.
 
Енвер Ізмайлов - З найкращими побажаннями! (2004)
Lossless
Енвер ІзмайловЯкість: FLAC
Тривалість: 49:44 хв.
Розмір: 257 Мб.

Коли я вперше – не так давно – почув цей альбом, я ще не знав, що його автором є Енвер Ізмайлов. І, чесно кажучи, кілька днів мені було байдуже майже до всього – бо кілька днів поспіль я не слухав нічого іншого. Тільки цю музику, цю божевільно-божественну (якщо завгодно) суміш всього зі всім – суміш, в якій ритм, мелодія, гармонія і краса є простими синонімами. Тут емоції мають східну форму очей, кров наповнена південним темпераментом, а майстерність має безумовну правильність і красу північних крижинок.
 
Віктор Павлік - Білі черемхи (2002)
Lossless
Віктор ПавлікЯкість: APE/EAC
Тривалість: 64:30 хв.
Розмір: 457 Мб.

Віктор Павлік не перестає бути романтиком. Але дещо в цьому образі змінюється. Він, так би мовити, дорослішає. У всякому разі, цей альбом не виплескує на Вас гарячі ритми та наспіви у східній манері. Відчутна тяга до естрадної класичності. Повільні ритми, розважливі мелодії, взагалі музичний супровід з настроєм естради років десь 70-х – 80-х. Виразною рисою в цьому плані є виконання ним таких суперхитів, як "Водограй", "Два кольори". Таким чином, імідж набуває певної солідності, чи не так? Та як би не було, а це Павлік, легкий і радісний, як завжди.
 
Вокально-інструментальний ансамбль "Смерічка" (2005)
Lossless
СмерічкаЯкість: APE/EAC
Тривалість: 69:51 хв.
Розмір: 373 Мб.

Це – музика молодості, яка прийшлася на 70-ті – 80-ті роки минулого століття, і в той час у нас не знати „Смерічку” було практично неможливо. Сьогодні це – спомини. Але, погодьтеся, приємні. Маю на увазі не автомати з газованою водою по копійці за стакан, а музику. Не в світовому масштабі, а локально – і тим не менш. Крім того, якщо Ви народилися вже пізніше – це можна слухати як справжнє ретро. І, повірте, отримувати від того чимале задоволення.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 41 - 50 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top