Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Руся - Попелюшка (1992)
MP3
Руся - ПопелюшкаЯкість: MP3 256Kbps + обкладинки
Тривалість: 39:21 хв.
Розмір: 89 Мб.

Вирішальним для випускниці музучилища ім. Глієра Ірини Поривай (09.06.??) став 1989 рік - її молодша сестра Наташа подалася за славою до Москви, і лідеру гурту МІДІ-М Костянтину Осауленку все ж довелося довіритися своєрідному вокалові своєї дружини. Записаний в жовтні альбом «Ворожка», і через місяць наступний «Різдвяна ніч», відкрили нову сторінку в історії нашої поп-музики - нарешті з’явилася конкурентноспроможна українська музика для дискотек. Протягом двох років Руся була поп-співачкою №1 в Україні - свій успіх вона закріпила альбомами «Даруй мені мамо» (червень '90) та «Попелюшка» (грудень '90, музика Геннадія Татарченка).
 
Володимир Вермінський - Чари весни (2005)
Lossless
Володимир ВермінськийЯкість: APE/EAC
Тривалість: 60:49 хв.
Розмір: 426 Мб.

Відомий тернопільський автор і виконавець Володимир Вермінський. Представляв нашу країну на пісенному конкурсі у США. Тоді він виборов золоту медаль у номінації “Поп-музика”, а за “Світову класику” отримав бронзу. Після участі у конкурсі майже півроку гастролював та працював у Штатах. Після повернення з Америки Володимир Вермінський заснував свій гурт “Крок”. Виконує сучасну українську музику на професійному рівні.
 
Віктор Павлік - Коломийки (2005)
Lossless
Віктор Павлік- КоломийкиЯкість: APE/EAC/MP4 320 Kbps
Тривалість: 64:08 хв.
Розмір: 461/152 Мб.

Коломийки є традиційним жанром української фольк-музики. Не відомо, коли виник цей жанр, однак його назва вказує на місце виникнення: місто Коломия, Івано-Франківської області. Початково здебільшого місцевий, особливої популярності серед міського населення прилеглих областей він набув у середині XIX-го сторіччя.
 
Ґорґішелі - Аморе (2006)
Lossless
ҐорґішеліЯкість: FLAC/EAC + обкладинки
Тривалість: 38:35 хв.
Розмір: 302 Мб.

"Ґорґішелі" тільки виглядає молодим гуртом. Насправді ця команда стоїть на доволі високій башті, складеній з різних історій. Наприклад, сам гурт раніше звався "Чорний вересень", грав більш рокову музику, ніж зараз "Ґорґішелі", і був відомий і популярний не тільки вдома, у Львові, а й доволі далеко за його межами. Або, наприклад, їхній клавішник Олег "Джон" Сук – людина, в масштабах українського рок-андеграунду попросту легендарна. Учасник основного складу знакового (і все ще, нам на радість, живого) "Мертвого Півня", автор самобутнього проекту "Є..." –"...але час, як ріка..." (2003), учасник не менш самобутнього проекту Ю. Покальчука "Вогні Великого Міста"... Ну і так далі – башта чималенька, історія в гурту не коротенька. А зараз, нарешті, зроблено наступний крок – збудовано новий поверх. "Ґорґішелі" сьогодні грає легкий рок, тобто – якісну поп-музику з роковим забарвленням. І якість її саме та, якої не вистачає дуже багатьом нашим сучасним поп-виконавцям.
 
Коло - Коло (2004)
Lossless
КолоЯкість: APE/EAC
Тривалість: 41:45 хв.
Розмір: 277 Мб.

КОЛО походить з Харкова, що та й як вони зараз грають я не знаю, бо цього компакта вони випустили ще три роки тому як тріо співачки Марії Павловой, флейтістки Ани та електронщика Владислава... Зараз там грає багато більше людей. Гурт брав участь у харківських музичних фестах "ВДОХ" та "Іскуство Толєрантності". На платівці смачна мішанка староукраїнських мелодій та пісень і сучасних комп'ютерних ритмів, легка, свіжа та смачна. Думаю це кружальце має бути до вподоби всім шанувальникам сучасної електроної музики.
 
Мамина колискова (2005)
Lossless
Мамина колисковаЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 56:32 хв.
Розмір: 303,4 Мб.

За багато років Україна створила могутній пласт культури. Народ зберіг свою самобутність в піснях, а їх зафіксовано дослідниками біля 500 тисяч. Як по гілках до молодих пагонів течуть по дереву від коріння життєдайні сили, так і через виховання дитини передається прийдешнім поколінням мудрість предків. Недаремно кажуть, що народ, який не пам’ятає минулого, не має майбутнього.
 
Atmasfera - ...forgotten love (2006)
MP3
AtmasferaЯкість: MP3 192kbps VBR
Тривалість: 01:09
Розмір: 102 Мб.

Гурт „ Атмасфера” – несподіваний, самобутній проект в українській сучасній музиці: не часто можна побачити і почути музичний гурт, який працює в двох напрямках: - арт-рок (з елементами фанк, фолк, рок, симфо-музики та хард-кору) та багатогранна етно-музика з елементами фолку різних країн світу від Заходу до Сходу у поєднанні з древніми текстами. Останнім часом гурт надає перевагу етно-проекту. Музиканти не обмежують себе стилістичними рамками або стереотипами, а натомість намагаються максимально точно передати емоції, думки, інтонації свого внутрішнього світу, що виходять далеко за їх межі.
 
Брем Стокер - Чисто екологічно (2007)
MP3
Брем СтокерЯкість: MP3 320 kbps
Тривалість: 36:11 хв.
Розмір: 81 Мб.

Гурт "Брем Стокер" родом з Рівного – а в цьому місті, судячи зі всього, активну музику полюбляють. Принаймні, на сьогоднішній день існує вже цілий ряд тамтешніх гуртів, які грають різні варіанти важкого рок-н-ролу. Грають, зазвичай, непогано – і "Брем Стокер" не виключення. Завойовувати нагороди на фестивалях хлопці вміють – хоч і не люблять. А люблять виступи і безпосереднє спілкування – мабуть, тому тексти їхніх пісень теж вирізняються прямотою і безпосередністю. Простота і гумор мають тут рівні долі – і, як водиться, за простими словами хлопці до кишені не лазять. Поєднане з ритмічною, доволі жорсткою (але не надто важкою) музикою, все це має цікавий і енергійний смак.
 
Скрябін - Дискографія 1995-1999
MP3
СкрябінЯкість: MP3 128-320 Kbps
Тривалість: 7:00 годин.
Розмір: 681 Мб.

Історія гурту має свій початок весною 1989 р. В містечку Новояворівськ в аматорській Студії ПАтологічної ТИші (СПАТИ), організованій Ростиславом Домішевським, як гриби виникали різноманатні рокові проекти різнопланових музичних напрямків. Більшість з цих груп існувала недовго. Найтривалішим з них виявився Скрябін, який був утворений з уламків груп Наша Контора і ансамблю, приписаного до палацу культури Кристал, в якому грали Кузьма і Ігор Яцишин. Духовним наставником і звукорежисером перших, неіснуючих зараз у природі альбомів був Саша Скрябін, в якого в одній з поїздок і була запозичена назва назва для групи.
 
Тріо Маренич - Краще (2004)
Lossless
Тріо МареничЯкість: APE/EAC + covers
Тривалість: 78:02 хв.
Розмір: 445 Мб.

Цим співам вже понад двадцять років, але вони й досі залишаються улюбленими. Адже хто не знає тріо Маренич? Хіба що той, хто зовсім музики не слухав, але від сьогодні це можна легко виправити, і воно того варте. Послухайте будь-яку пісню з цього диску - і вам захочеться слухати ще і ще. В збірці зібрані найкращі пісні легендарного тріо яке розпалось в 2004.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 51 - 60 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top