Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
АБЫ МС - Оцетні стандарти (2007)
Lossless
АБЫ МСЯкість: APE/EAC
Тривалість: 50:36 хв.
Розмір: 350 Мб.

Професійні аранжувальники – це своєрідні музичні загони спецпризначення – вони мають вирішувати завдання будь якої складності і реагувати на всі нові тенденції у світовій музиці. “Оцетні стандарти” – рідкісний випадок, коли у таких людей вистачає часу випускати власний продукт. Він не претендує на популярність серед, скажімо, учнів ПТУ чи домогосподарок, натомість є збіркою думок АБЫ МС у аудіо-форматі - щодо себе і своєї улюбленої музики. Окрім того, це певна музична акробатика і провокування сталих законів ринку.
 
Sex у нашому селі 5 - Політичний (2006)
MP3
Sex у нашому селіЯкість: МР3 256kbps
Тривалість: 58:20 хв.
Розмір: 106 Мб.

На обкладинці вказано, що цей випуск – останній в серії "Секс у нашому селі". Чесно кажучи, не віриться. Так вже сталося, що коломийки, вочевидь, ще довго лишатимуться актуальним, гострим жанром. А пісні, представлені тут, я б назвав саме коломийками по суті – хоча форма дещо відрізняється. Коломийки виросли. Стосується не тільки кількості рядків у текстах. Власне кажучи, жодне мас-медіа не здатне, або не бажає, так коротко й чітко описати ситуацію в країні. І політичну, і моральну.
 
Океан Ельзи - Мiра (2007)
Lossless
Океан ЕльзиЯкість: APE/EAC
Тривалість: 40:57 хв.
Розмір: 269 Мб.

Міра - шостий за рахунком студійний альбом гурту. Відомо, що він присвячений пам’яті Сергія Товстолужського - українського продюсера та музиканта, хорошого друга гурту Океан Ельзи, який загинув у середині березня.

"Будь-яка назва для Океану Ельзи має глибокий зміст. Водночас він буде, як завжди, загадковим, і може сприйматися по-різному різними людьми. Саме так ми і хотіли".
 
Ніна Матвієнко - Найкраще (2005)
MP3
Ніна МатвієнкоЯкість: МР3 320 kbps
Тривалість: 1:17:43
Розмір файлу: 178 Мб.

Нелегко, мабуть, було створювати цю збірку кращих записів Ніни Матвієнко – адже надто вже багато накопилося цих самих записів. Якщо Ви звернули увагу, тут ціла ретроспектива пісень у її виконанні, аж з 1970-го і до 1999-го року. Можна тільки подякувати архівові Українського радіо за те, що всі ці записи збереглися у якісному вигляді. Отже, записів багато, а об’єм диску обмежений.
 
Буття - Ой весілля-весіллячко (2003)
Lossless
весілляЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 72:38 хв.
Розмір: 426 Мб.

Диск представляє "троїсту музику" Бойківщини, Буковини, Тернопільщини, Волині, Рівненщини, Вінничини і Черкащини.
Бурхливого розвитку народна інструментальна музика набула завдяки використанню скрипки, що відома на Україні з кінця XVI ст. Без неї не обходиться жодне свято, весілля чи вечорниці. Вона використовується як сольний і акомпануючий інструмент в традиційному ансамблі двох скрипок та ударних.
 
Веселі Українські Народні Пісні (2003)
Lossless
Анатолій РуденкоЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 44.10 хв.
Розмір: 258 Мб.

В принципі, Анатолій Руденко і сам є цілком самодостатньою творчою особистістю, здатною привернути прихильність слухача. Так само і фольклорний гурт "Київ" має своє звучання, тож гострої потреби у підкріпленні не має. Але, погодьтеся, вдалий творчий тандем – це теж добре та цікаво. В даному випадку бачимо, що співпраця склалася вдало. З одного боку – насичені, різноманітні прояви інструментальної складової гурту. Тут немає новаторських аранжувань, але є якість виконання, яка приваблює щирістю, чистотою ліній.
 
Етнореволюція - 2006
MP3
ЕтнореволюціяЯкість: MP3 256kbps
Тривалість: 52:49 хв.
Розмір: 100 Мб.

Фестиваль "ЕТНОЕВОЛЮЦІЯ" вперше проведено 27 квітня 2006 року в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана. Завдяки широкій рекламі, залученні засобів масової інформації, фестиваль набув небувалого розголосу. Головна аудиторія на яку спрямовував свою увагу фестиваль - студентство, молодь.
 
Пан Пупец - "Пан Пупец" (2006)
Lossless
Пан ПупецЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 32:06 хв.
Розмір: 255 Мб.

Ну що ж, назва цього молодого гурту цілком відповідає дійсності. Він не просто пупець, це – справжній Пан пупців. Правий був той, хто сказав, що виросла достойна заміна "Братам Гадюкіним". Таки вже виросла, і дуже тішить, що ця заміна зовсім не скидається на омолоджені копії попередників. "Пан Пупец" – свіжий і дуже драйвовий гурт, який грає яскраві настрої на потужній змішаній основі фольку та панку. Втім – не обмежується цими двома напрямками. Навіть не бачачи живого виступу, можна впевнено стверджувати, що хлопці дуже артистичні, і творчої фантазії їм не бракує. Якщо вже зараз просто аудіо запис викликає в уяві настільки об’ємні картини – підозрюю, що кожен їхній виступ перетворюється на дуже яскраве, захопливе дійство.
 
Гудімов - Монополія (2007)
Lossless
Гудімов - МонополіяЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 42:46 хв.
Розмір: 300 Мб.

За словами самого Павла Гудімова, за минулий, 2006-й рік гурт "Гуд:мов" із, власне, сайд-проекту перетворився на окремий, самостійний колектив. І це, погодьмося, серйозний здобуток – тепер бачимо щось більше, ніж просто суму окремих складових. Якісні зміни сталися не тільки із внутрішніми відчуттями – змінилася також і музика. Вона залишилася, в принципі, легкою, але стала якоюсь більш насиченою, цілісною. Хлопці, здається, віднайшли своє звучання, своє обличчя – гідне, світле, життєрадісне.
 
Естрадна українська сотня (2007)
MP3
ЕстраднаЯкість: MP3 128 kbps
Тривалість: 7 год. 40 хв.
Розмір: 375 Мб.

Це – одна з перших збірок такого типу. Але, гадаю, дуже скоро їх буде незліченно більше – бо попит на такі великі збірки зростатиме. На те є кілька причин. Перша – програвачі, які здатні читати музику у форматі mp3, стали зараз такими поширеними, що їх можна побачити навіть у віддалених селах. Не кажучи вже про міста. Відповідно – ця здатність має експлуатуватися. Друга причина – теж очевидна. Якщо Ви полюбляєте слухати радіо (і, в даному випадку, надаєте перевагу українській естраді) – рано чи пізно рекламні блоки мають набриднути, а потім і остогиднути. І тоді – в хід ідуть збірки. І чим більше пісень вони містять – тим краще, чи не так? Ну а тут їх більше, ніж на будь-якій збірці в аудіо форматі.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 61 - 70 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top