Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
DJ Тасік - Promo CD (2007)
Lossless
DJ ТасікЯкість: EAC/APE/MP3 + обкладинки
Тривалість: 78:23 хв.
Розмір: 623 Мб.

Для шанувальників прогресивного трансу від українського DJ-я Тасіка.
 
Дует Журборіз - Збірка Воїна (2004)
MP3
Дует ЖурборізЯкість: MP3 128kbps
Тривалість: 80 хв.
Розмір: 74 Мб.

Гурт зародився 2003 року в часі відкриття єдиного на той час у Києві українського арт-клубу "Остання Барикада", де ми співали від самого початку до останнього дня, коли Барикаду закрила тодішня влада з політичних міркувань...

Назва гурту "Журборіз" - похідне від двох пластових псевд: мого, Володимира Скоробського - "Журба", та Олександра Лінчевського - "Різун"... Звідси й назва, тобто розрізати журбу, підіймати настрій.
 
Тартак & ТНМК - New & Best
MP3
Тартак і ТНМКЯкість: MP3, 256kbps
Тривалість: 6 год. 55 хв.
Розмір: 698 Мб.

Цінувальникам українського хіп-хопу присвячується. Збірка кращих оригіналів, міксів і feat-ів двох найпопулярніших представників хіп-хоп формації України, можна сказати, засновників нашого хіп-хоп формату. Ці безсумнівні хіти - яскравий приклад того, що українці можуть створювати якісну музику будь-якого стилю влсаною рідною мовою, а не "позичатися", як більшість лівобережних реп-виконавців, у східного "родича".
 
Мороз Сергій - Ярій, душе (2005)
Lossless
Василь СтусЯкість: APE/EAC
Тривалість: 55:28 хв.
Розмір: 328 Мб.

Василь Стус – один з тих поетів, кого знає кожен, хто хоч щось знає про українську поезію. Тому не дивно, що музиканти самих різних стилів, напрямків час від часу звертаються до його творчої спадщини. Не випадково серед саме таких музикантів опинився і Сергій Мороз. Адже він не тільки автор і виконавець, лауреат всеукраїнського фестивалю авторської пісні та співаної поезії "Оберіг". Він – ще й лауреат премії ім. В.Стуса. Тобто – існує додатковий зв’язок. Втім, наскільки тут все відповідає одне одному, нехай слухач оцінює сам.
 
Хутір - Скирта Сіна (2001)
MP3
ХутірЯкість: MP3 128kbps
Тривалість: 56:58 хв.
Розмір: 53 Мб.

Ще один з давніших альбомів українського етно-гурту з Гданська. Альбом містить чудові українські народні пісні в такому ж чудовому виконанні.
 
Ой у вишневому саду (весільні пісні)
MP3
весільні пісніЯкість: MP3, 192 kbps
Тривалість: 7 год. 40 хв.
Розмір: 504 Мб.

Ще один диск із весільної колекції українських музик, які неодноразово доводили і давно вже довели свою професійну майстерність у підніманні настрою на найвеселішому святі кожного українця. Чуєш таку музику - і ноги самі йдуть до танцю, а якщо вже ноги не несуть, то мусиш руками приплескувати і гарненько підспівувати. Отож, маємо 119 композицій, які щодня зроблять ваш настрій весільним.
 
Русич - Велич Богів у наших серцях (2006)
MP3
РусичЯкість: MP3 320 kbps
Тривалість: 38:33 хв.
Розмір: 82 Мб.

Великим Вождям Українського народу князю Святославу, Б. Хмельницькому, Т. Шевченку, Р. Шухевичу, П. Шандруку присвячується...
 
Українські барви - Віночок (2003)
Lossless
УКРАЇНСЬКІ БАРВИЯкість: APE/EAC + covers
Тривалість: 34:13 хв.
Розмір: 215 Мб.

Музичний проект “Українські Барви” був створений в місті Києві у 1999-му році за сприяння «Фундації Родини Чопівських» з Вашингтону, активно працює і має широку географію гастрольної діяльності. Це вокально-інструментальний ансамбль, у складі якого професійні музиканти, випускники вищих музичних закладів, котрі багато концертують як солісти, ансамблісти чи оркестранти. У програмі концертів українські народні та авторські пісні, тексти, інструментальна музика, коротенькі обрядові інсценізації і т.д.
 
Олександр Пономарьов - Він (2001)
MP3
Олександр ПономарьовЯкість: MP3 160 kbps
Тривалість: 43:35 хв.
Розмір: 50 Мб.

Олександр - без перебільшення найпопулярніший співак в Україні. Хоча я ніколи не відносив себе до палких шанувальників Олександра, компакт вже після першого прослуховування залишив у мене дуже приємне враження. Олександр не просто виконує свої пісні. Він переживає їх, втілюється у своїх героїв.
 
Брати Гадюкіни - Вродило! (Live 2006) 2CD
Lossless
Брати ГадюкіниЯкість: EAC/APE
Тривалість: 49:16 + 48:42 хв.
Розмір: 344 + 337 Мб.

Не дають нам спокою "Брати Гадюкіни" – чи то пак їм того спокою щось не дає. Отже, всі, хто не потрапив на останній (чи таки останній?) концерт гурту – посміхніться, бо цей концерт ось тут, на цьому подвійному дискові. А хто потрапив – посміхайтеся і плачте, бо записано його добре. Особисто у мене після того концерту два дні вуха гули – а тут все нормально, все добре чутно, нічого не зашкалює, всьо чотко...
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 71 - 80 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top