Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика
Музика
Океан Ельзи - tvій формат (2003)
Lossless
Океан Ельзи - tvій форматЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 46:58 хв.
Розмір: 311 Мб.

18 листопада на полицях музичних магазинів з’явився перший концертний альбом "Океану Ельзи" "tvій формат". Запис концерту було здійснено 4 вересня 2003 року під час зйомок програми "tvій формат" в студії Першого Всеукраїнського музичного телеканалу М1.

Не вперше і, мабуть, не востаннє червонію від задоволення, бо таки правий. Альбом цікавого гурту, записаний на-живо, практично завжди стає подією. Бо це – не кінцевий незмінний результат, а справжній живий процес. Тут неможливе маскування. Тут навіть помилки не є помилками, бо все це дійство живе, дихає, радіє і страждає. Це майстерність і емоційність у чистому вигляді, і ти причетний вже просто тому, що слухаєш. І стаєш тому вже дійовою особою, бо те, як ти слухаєш, кожної миті змінює те, як ця музика звучить.
 
INSO-Львів - Різдвяні фантазії (2006)
Lossless
INSO-ЛьвівЯкість: APE/EAC
Тривалість: 42:28 хв.
Розмір: 200 Мб.

Львівський композитор Юрій Саєнко нам добре відомий, остання з його платівок – фантазії на теми пісень І. Білозіра "Квіти у росі" – вийшла не так давно. Аж ось – нова платівка, і знову цікава і дуже приємна. Щоправда, тут він виступає лише в ролі автора – але автора цілої симфонічної сюїти "Різдвяні фантазії". В ній звучать мелодії на теми українських колядок – і Юрій Саєнко проявляє себе як відповідальний, тонкий майстер інтерпретації.
 
Абздольц - Альбом (2006)
Lossless
Абздольц - Альбом (2006)Якість: APE/EAC
Тривалість: 60:09 хв.
Розмір: 378 Мб.

Ви не байдужі до різноманітних проявів контркультури? Тоді варто звернути увагу на тут. Якщо взяти поліграфію, то ззовні вона нагадує нам про улюблених героїв анімації "Південний парк" – а це вже недвозначний натяк на зміст. А всередині конверту є розмальовка – а в ній перелік, вочевидь, улюблених "Абздольцом" гуртів. Дуже непогана компанія, що складається із дуже талановитих і не дуже врівноважених людей. Врешті, музику гурту "Абздольц" можна коротко окреслити саме цими словами – талановита і не надто врівноважена. Як для альтернативного року – залегка, але в ній є яскраві риси і панку, і трешу, і фолк-року, і металу. В цілому – дуже бадьора, яскрава і позитивна суміш. Якщо тільки не втиснути її у дитяче свято або філармонію – бо щось зламається. Це ж "Абздольц".
 
Platina - Зайві слова (2006)
Lossless
Platina - Зайві слова (2006)Якість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 49:17 хв.
Розмір: 356 Мб.

Цікавий, одначе, рух почався останнім часом в українській музиці. Точніше, вийшов на поверхню – почався він, звичайно, раніше. А проявляється він у виникненні цілої нової формації гуртів. Вони грають музику, яка балансує між роком та попом – набір додаткових інгредієнтів, зазвичай, у кожного гурту свій. Вони співають романтичні пісні – і при цьому намагаються писати осмислені тексти, а не просто набори римованих фраз. Часто виходить непогано. Це не завжди є серйозною поезією – але містить власні думки, власні шифри і цікаві знахідки. Ну і останнє – в цих гуртах співають дівчата. Причому, як правило, саме співають, а не просто озвучують тексти. Дуже правильна тенденція. Із поп-роком у чоловічому виконанні якось у нас в країні поки-що склалося не дуже, хоча ситуація все-ж не безнадійна. Ну а зараз Вашій увазі – один з дебютів згаданого руху, перший альбом гурту "Platina", чию пісню "Білет-кіно" чула, мабуть, вся країна.
 
Стожари - Весілля в нашій оселі (2001)
Lossless
Стожари - Весілля в нашій оселі (2001)Якість: APE/EAC
Тривалість: 63:38 хв.
Розмір: 378 Мб.

"Весілля в нашій оселі" – це весела музика без зайвої філософії. Уявіть собі українське весілля: щасливі молоді наче сяють, грають музики, люди розважаються і вітають від щирого серця щасливу пару. Ноги самі просяться у танок, чи не так? Якщо вам хочеться відпочити від буденності, забути про щоденні турботи і проблеми, то цей альбом – для вас. Не треба аналізувати цю музику, під неї добре просто відпочивати. Накрийте стіл, покличте друзів і розважтесь як слід. Треба інколи робити для себе і оточуючих свято. Тоді життя не буде здаватися таким тяжким і нудним.
 
Олександр Пономарьов - Вона (2006)
MP3
Олександр Пономарьов - Вона (2006)Якість: MP3
Тривалість: 46:07 хв.
Розмір: 70 Мб.

Небагато знайдеться на українській поп-сцені виконавців – принаймні, середнього віку – які могли б сперечатися з Олександром Пономарьовим у популярності. Причому, наскільки я можу судити, хоча жінки і складають більшість його прихильників – але ця більшість не є переважною. І особисто мене це не дивує – надто вже світлий образ склався в результаті Олександрових творчих пошуків. Тут, звісно, і голос – точно з числа кращих на нашій естраді.
 
Мелодії України I - Національний оркестр народних інструментів України (2004)
Lossless
Мелодії УкраїниЯкість: FLAC
Тривалість: 67:09 хв.
Розмір: 326 Мб.

Національний Оркестр Народних Інструментів України - унікальний музичний колектив. Музиканти представляють на цьому диску обробки традиційних мелодій різних регіонів України. Завдяки плідній праці цього професійного колективу зберігаються та розвиваються традиції української музики, починається друге життя старовинних народних інструментів - цимбал, зозуль, сопілок.
 
Брати Блюзу. Vienna Woods - Віденський Ліс (2001)
Lossless
Брати БлюзуЯкість: FLAC
Тривалість: 16:29 хв.
Розмір: 86 Мб.

Зараз відбувається тепла магія. Невідомо, чи музика виникає з них, чи вони з музики. Невідомо, чи зникнуть вони, як сон, чи залишаться, як сон з відкритими очима. Можливо, тільки повітря, якого так багато у цих звуках, знає їхню таємницю, і непомітно викарбовує її на крилах вітру, і невідворотно наближається, щоб відімкнути брами несвідомих сподівань. Невідомо, чи від сонця ці сходи, чи від місяця. Але вони тремтять, вони чекають, вони шукають вірний шлях – і відшукують його у собі. І відбувається тепла магія. І чи залишимось ми такими, якими були до сьогодні?
 
Весільна забава 2 (2006)
MP3
Весільна забава 2 (2006)Якість: MP3 224kbps + обкладинки
Тривалість: 383 хв.
Розмір: 616 Мб.

Пропоную вашій увазі ще одну збірочку української весільної музики зі сотеньки заводних композицій. Виконавці тут різні, від найвідоміших "Калини" і "Експресу" до не таких розкручених "Волошеньки" і "Березини", але то не відбивається на якості виконання пісень. Мені особисто - дуже подобається, хай навіть то не якась супер-ліцензія, але цього разу й пірати постаралися.
 
Ukrainian Bandurist Chorus - European Tour (2003)
Lossless
Ukrainian Bandurist ChorusЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 40:54 хв.
Розмір: 219 Мб.

Капела Української Бандуристів була сформована в Києві в 1918. Це витримало як Раду, так і заняття Нациста і починаючи з 1949 насолодився свободою артистичного виразу в Північній Америці. Чоловічий хор заснований в Детройті, Мічігані, але має членів всюди в Північній Америці. У 2003, хор повернувся до Європи як частина його 85-го щорічного концертного сезону. Поки в Європі, хор виступав в Англії, Франції, Німеччині, і Австрії, Записані пісні на цій платівці були вибрані з цього історичного турне.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 81 - 90 з 379
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top