Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно
Кіно
«Між Гітлером і Сталіном – Україна в ІІ Світовій війні»
Документальне
Жанр: Документальне
Формат: DivX, DVD-ріп
Тривалість - 57 хв. 37 сек.
Розмір файлу - 570 MB

Фільм Святослава Новицького

Присвячений пам’яті всіх, хто боровся за свободу України, а особливо – пам’яті десяти мільйонів українців, які загинули на війні, пам’яті незчисленних мільйонів жертв комуністичних репресій і двох із половиною мільйонів українців-остарбайтерів.

 
Кисневий Голод (1992)
Драма
Жанр: психологічна драма
Режисер: Андрій Дончик
Сценаристи: Юрій Андрухович, Андрій Дончик
Оператор: Ігор Крупнов
Художник: Володимир Суботовський
Звукорежисер: Сергій Вачі
Композитор: Юрій Саєнко
Актори: Тарас Денисенко, Олег Масленников, Віктор Степанов, Олексій Горбунов, Володимир Ямненко, Мухамед Рахімов
Кіностудія: Кобза Інтернейшнл Корпорейшн (Канада), СП ''Кобза'' (Україна-Канада).
Нагороди: 1992 - Приз ''За операторську майстерність'' І.Крупнову МКФ у Венеції (Італія); 1992 - Приз ''За кращу чоловічу роль'' Т.Денисенку на МКФ у Салоніках (Греція).

Про нестатутні, жорстокі стосунки у Радянській армії. На цьому матеріалі автори простежують ситуацію протистояння особистості і тоталітарної системи. Солдат Роман Білик уперто не бажає визнавати чинними нелюдські закони, які ігнорують його людську та національну гідність. Зрештою, це приводить до трагедії.

 
Камінний Хрест (1968)
Драма
Жанр: Драма
Режисер: Леонід Осика
Сценарист: Іван Драч
Оператор: Валерій Квас
Художник: Микола Рєзник
Звукорежисер: Софія Сергієнко
Композитор: Володимир Губа
Актори: Данило Ільченко, Борислав Брондуков, Костянтин Степанков, Василь Симчич, Катерина Матейко, Борис Савченко, Іван Миколайчук, Антоніна Лефтій, Олексій Атаманюк
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка
Формат: чорно-білий
Нагороди: 1968 - дипломи: Валерій Квас за кращу операторську роботу, Борислав Брондуков за кращу чоловічу роль - ВКФ у Ленінграді; 1995 - перша премія Леоніду Осиці за роботу над фільмом Камінний хрест" - кінофестиваль православного мистецтва "Золота Оранта"

За мотивами новел Василя Стефаника "Камінний хрест" та "Злодій"; про трагічну долю галицького селянина Івана Дідуха, який вимушений на старості літ покинути свою вбогу землю і вирушити з дітьми на чужину в пошуках примарного щастя.

 
Танго смерті (1991)
Драма
Жанр: психологічна драма
Режисер: Олександр Муратов
Сценарист: Олександр Муратов
Оператор: Віталій Запорожченко
Художник: Віктор Мигулько
Звукорежисер: Ольга Верещагіна-Янко
Композитор: В'ячеслав Назаров
Актори: Ірина Малишева, Володимир Литвинов, Вікторія Корсун, Віктор Степанов, Ганна Левченко, Антон Фридлянд, Борис Молодан, Володимир Ямненко, Ігор Стариков
Кіностудія: Національно-культурний виробничий центр ''Рось''
Час: 89 хв.

За твором Миколи Хвильового ''Повість про санаторійну зону''. Про політичні репресії 20-х років в Україні, розчарування революційної інтелігенції в комуністичних ідеалах.

 
Гріх (1991)
Драма
Жанр: драма
Режисер: Олег Бійма
Сценаристи: Олег Бійма, Тамара Бойко
Оператор: Лесь Зоценко
Художник: Ольга Кириченко
Звукорежисер: Геннадій Чупаков
Композитор: Володимир Гронський
Актори: Ярослав Гаврилюк, Костянтин Степанков, Олена Борзова, Борис Невзоров, Богдан Ступка, Наталія Єгорова
Кіностудія: ''Укртелефільм''
Рік: 1991
Час: 150 хв.

За п'єсою Володимира Винниченка. Спочатку бавлячись, а потім уже серйозно, закохується героїня у чоловіка своєї подруги, який бореться за соціальну справедливість. Потім будуть арешт, виснажливі допити зачарованого нею поліцейського, причетність до загибелі свого коханого. Та й це ще не все...

 
Украдене Щастя (1984)
Драма
Жанр: Драма
Режисер: Юрій Ткаченко
Оператор: Генадій Енгстрем
Сценарій: Василь Сичевський
Композитор: Євген Станкович
Редактор: Тамара Бойко
Директор: Анатолій Москалюк
В ролях: Нелє Савиченко (Анна) Богдан Ступка (Микола Задорожний) Григорій Гладій (Михайло Гурман) А.Білий, М.Гудзь, Ю.Дубровін, М.Олійник, Ю.Рудченко, М.Шутько, Т.Яценко
Студія: Укртелефільм
Рік: 1984

Драма Франка переростає у трагедію високої напруги, трагічну притчу про те, що на чужому нещасті свого щастя не збудуєш, так само як не можна зло подолати злом. Дія відбувається наприкінці позаминулого століття у прикарпатському селі... Любили одне одного, клялися у вічній вірності Михайло Гурман і Анна. Але забрали Михайла до цісарської армії, і брати Анни, щоб не ділитися із сестрою посагом, сказали, що загинув Михайло, силою віддали дівчину за наймита Миколу, вкравши у неї не тільки спадщину, а й щастя. Проходять роки. Змирившись з долею, живе Анна, і односельцям сім'я їхня здається щасливою. Але несподівано з'являється "воскреслий" Михайло Гурман, жандарм, - колишня любов Анни вибухає з новою силою. Тепер вже Михайло краде щастя у Миколи. Але і йому, Михайлові, не судилося бути щасливим...

 
Альф / ALF (1986-1990)
Серіали
Режисер: Пол Фаско (Paul Fusco) (він же голос Альфа)
В ролях: Max Wright (Віллі Таннер) Anne Schedeen (Кейт Таннер) Andrea Elson (Лінн Таннер) Liz Sheridan (Рахіль Охмонек) John LaMotta (Тревор Охмонек) Paul Dooley (Свистун Дівер) Anne Meara (Дороті Халліган) Carla Gugino (Лаура)

Ми можемо сміливо стверджувати, що своєму існуванню як герой телесеріалу Альф повинен завдячувати Полу Фаско. Саме йому у 1984 році прийшла ідея створити серіал про прибульця, який би жив у звичайній американській родині з усіма наслідками, що з цього могли випливати. Лялька, костюм та сама концепція прибульця були запропоновані на розгляд the Disney Studios та відомому в Америці лялькарю Джиму Хенсону (Jim Henson), однак ніхто не погодився на реалізацію цього задуму. Врешті решт, Фаско зустрівся з представниками каналу NBC, влаштувавши для них презентацію нового героя телесеріалу (яку вони згодом охарактеризували як "найвеселішу презентацію, що їм доводилось коли-небудь бачити").

 
Король Артур / King Arthur (2004)
Історичне
Режисер: Antoine Fuqua
В ролях: Clive Owen, Ioan Gruffudd, Mads Mikkelsen, Joel Edgerton, Hugh Dancy, Ray Winstone

Фільм – про легендарну історичну особу. У ньому велика увага приділена історичним фактам і політичним подіям, що мали місце в період правління короля Артура. Але картина обіцяє сумістити в собі як реальні історичні події, так і міфи про подвиги лицарів круглого столу.

Фільм “King Arthur” наштовхує на версію, що «лицарі круглого столу» були українцями, на той час племена сарматів які проживали в степах України. За сюжетом фільму (а як говорять сценаристи він базується вже на реальний фактах) римляни напали на сарматів і в тій битві тисячі поклали свої голови і на четвертий день коли битва закінчилась, виявилось, що з війська сарматів залишилась тільки легендарна малочисленна кінна армія. Захопленні їхнею відвагою та вмінням верхової їзди, римляни зберегли їм життя в обмін на їх (та їхніх нащадків) 15 річну службу. Так от саме цими воїнами командував в свій час Артур і були це «лицарі круглого столу» і завдяки їм Артур об'єднав Англію і став королем.

 
Як Петрик П'яточкін слоників рахував (1984)
Мультфільми
Автор Сценарію: Н. Гузеєва
Режисер: О. Вікен
Художник-Постановник: М. Журилов
Композитор: В. Бистряков
Оператор: А. Гаврилов
Звукооператор: І. Мойжес
Озвучення: Н. Рожикова
Монтаж: С. Васильєв
Директор Картини: Н. Литвиненко

Творче Об'єднання Художньої Мультиплікації Київнаукфільм
Кіностудія Науково-Популярних Фільмів

 
Один в полі воїн (2003)
Історичне
Жанр: Історичне, Бойовик
Кіностудія: "ЗАХІД фільм"
Сценарій: Генадій Вірста
Режисери: Генадій Вірста, Олег Мосійчук
Продюсери: Володимир, Роман Шувальський
Оператор: Василь Грав'юк
Композитор: Андрій Верхоляк
В ролях: Світлана Зубченко (Аничка), Андрій Малінович (Роман), Володимир Талашко (провідник Юрась), Олена Іванова (Софія), Володимир Солодін (капітан Калінін), Олександр Папуша (Митро Кривий), Олег Мосійчук (кулеметник Левко), Юрій Литвинов (Клаптик), Роман Іваницький (Карпо), Віталій Луговий (Кубанець), Наталія Вірст (Настуння), Микола Бажанов (Гонтар), та інші
Тривалість: 2год. 19 хв.

У картині йдеться про події кінця ІІ світової війни в одному з прикарпатських сіл Західної України. Як особливо наголосили під час прем’єри стрічки її автори, сюжет фільму побудований на реальних фактах. У ньому немає жодного вигаданого героя, як і не вигадано жодної події. Ба більше, під час зйомок фільму творчу групу активно консультували кілька живих свідків тих далеких подій 1944 року.

 
<< Початок < Попер. 11 12 13 Наст. > Кінець >>

Результати 101 - 110 з 125
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top