Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно
Кіно
Рятівник (2006) DVDRip
Пригоди
Рятівник (2006)Жанр: Пригоди / Драма
Режисер: Ендрю Девіс
Автор сценарію: Рон Л. Бринкерхофф
Оператор: Стівен Ст. Джон
Композитор: Тревор Рабін
Актори: Кевін Костнер, Ештон Катчер, Села Уард
Українською мовою ролі дублювали: Борис Георгієвський, Ірина Дорошенко, Дмитро Лінартович, Людмила Смородіна
Виробництво: США
Тривалість : 02:13:24
Рейтинг IMDB : 6.5/10 (5,345 голосів)

Морський рятівник Бен Рендалл - справжня жива легенда. На рахунку цього аса берегової охорони десятки вирваних з лап смерті людей. Але жорстокий океан , так або інакше, забирає свою жертву: в ході чергової місії гинуть всі колеги героя. І тепер він повинен знайти заміну полеглим товаришам. Безжально муштруючи новачків-курсантів, Бен намагається розгледіти в цих недосвідчених молодиках відчайдушних шибайголов, здатних на рівних битися з лютою стихією. І незабаром виділяє чемпіона з плавання Джейка Фішера - у того всі завдатки природженого рятівника. Але чи стане той рятувальником? - вирішить лише море. І одного разу, у берегів Аляски, в крижаному пеклі потужного шторму, настане мить, коли вчитель прийме в учня останній іспит. Іспит, за який не ставлять оцінок, - на кону справжні людські життя...
 
Незнаний Голод (1983)
Документальне
Незнаний Голод (1983)Жанр: Документальне
Режисер: Тарас Гукало
У ролях: Тарас Гукало, Джеймс Мес, Очевидці
Інша інформація: Фільм у формі інтерв'ю очевидців та дослідників теми

"Незнаний Голод". Україна 1933. 10 мільйонів жертв. (The Unknown Holocaust),
зроблений 1983 року канадським кінематографістом з Тарасом Гукалом у Квебеку, Монреаль.

Фільм базований на інтерв'ю живих очевидців та дослідників Голодомору, зокрема, показано інтерв'ю з відомим вченим Гарвардського університету Джеймсом Мейсом, з яким автор фільму провів незлічену кількість годин. Ця маловідома документальна стрічка була першим фільмом про Голодомор в Україні, випереджуючи навіть тепер добре відомі “Жнива розпачу“ які теж створені в Канаді.
 
Брати (2004)
Документальне
Брати (2004)Жанр: Документальне кіно
Режисер: Тарас Кляндрук

Даний фільм розповідає про тяжкі часи голодомору 1932-33рр. на Україні. Фільм в основному побудований на архівних документах (письмові джерела, фото та відео матеріали) та на спогадах людей, що жили в той нелегкий для України час. Багато розповідається і про Західну Україну, про організації, які там створювалися на підтримку голодуючих братів на Великій Україні.
 
Ніч у музеї (2006) DVDRip
Комедія
Ніч у музеї (2006) DVDRipРежисер: Шон Лівай
Сценарист: Бен Ґерент, Томас Леннон
Оператор: Ґільєрмо Наварро
Актори: Бен Стіллер, Робін Вільямс, Овен Вілсон, Карла Ґуджіно, Мікі Руні
Країна-виробник: США
Кіностудія: Twentieth Century-Fox Film Corporation, 1492 Pictures, 21 Laps Entertainment
Український дистриб’ютор: "Джеміні"

За загальноприйнятими критеріями Леррі Дейлі – типовий невдаха. Аби зберегти залишки батьківського авторитету в очах маленького сина, він улаштовується на малопрестижну роботу нічного сторожа до музею природознавства. Та, виявляється, у цієї посади є додаткове навантаження, не передбачене контрактом: кожну ніч всі експонати музею – опудала звірів, скелети доісторичних тварин, фігурки людей і навіть восковий Теодор Рузвельт – оживають і починають поводитися як мінімум виклично, а часом відверто аґресивно. Виною всьому – автентична скрижаль з Давнього Єгипту, що має очевидні магічні властивості. Відтепер для Леррі питання чести дотриматися найважливішого принципу роботи наглядача музею: нікого не впускати і, головне, нікого не випускати!
 
Плетена людина (2006) DVDRip
Трилер
Плетена людинаРежисер: Ніл Лаб’ют
Сценарист: Ніл Лаб’ют
Оператор: Пол Сароссі
Актори: Ніколас Кейдж, Еллен Берстин, Лілі Собєскі
Країна-виробник: Німеччина – США
Кіностудія: Millennium Films Inc., Nu-Image Films, Redbus Pictures, Emmett/Furla Films, Equity Pictures Medienfonds GmbH & Co. KG III, Alcon Entertainment, Brightlight Pictures Inc., Nu Image Entertainment GmbH, Saturn Films
Дозвільний індекс: Україна (16), Нідерланди (12), Ірландія (15А), США (PG-13), Велика Британія (12А)
Мова: український професійний переклад / + російський

Екс-детектив Едвард Мейлес через благання матері зниклої дівчинки береться за розслідування, яке приводить його в дикі сільськогосподарські угіддя, де й досі практикують давні язичницькі культи. Так вже йому пощастило, що потрапив він туди у розпал святкувань напередодні чергового ритуального жертвопринесення.

Римейк культового горору, який, за версією часопису Тоtаl Film, увійшов до п’ятірки найкращих британських фільмів усіх часів і народів. Чи загрожує такий поважний статус римейку? Поки що чи не всі рецензенти вголос сміються з недолугого Ніколаса Кейджа та радять режисеру Нілу Лаб’юту змінити професію...
 
Подорожні (2005)
Документальне
ПодорожніЖанр: Документальний
Режисер: Ігор Стрембіцький
Сценарист: Наталя Іванівна Конончук
Оператори: Ігор Стрембіцький, Артем Васильєв
Звук: Ігор Стрембіцький, Борис Петер, Вікторія Кулєшова
Монтаж: Ігор Стрембіцький, Таїсія Бойко
Виробництво: Київський національний університет театру, кіна і телебачення імени І. Карпенка-Карого (КНУТКіТ)
Бюджет: 15000 гривень
Тривалість: 9:35 хв.

Ой люлі-люлі, спатоньки хочу, покладу я головоньку на білую постелоньку, може, я засну... Фільм про дитинство, яке не повертається, про мрії, які не здійснюються, і про те, що божевілля може бути і щастям, і горем.

"Подорожні" – перший український фільм, відібраний до участи в офіційній конкурсній програмі (конкурс короткометражних фільмів) Каннського фестивалю.
 
Трагічне кохання до зрадливої Нуськи (2004)
Експериментальне
Трагічне кохання до зрадливої НуськиЖанр: Експериментальне кіно
Режисер: Тарас Ткаченко
У ролях: Наталя Озірська/Natalya Ozirs'ka, Вітя Єриненко/Vitya Yerynenko, Женя Романчук/Zhenya Romanchuk, Яся Яременко/Yasya Yaremenko, Алекс Печериця/Alex Pecherytsya
За мотивами оповідання Юрія Винничука "Граната на двох".
Випущено: КДІТМ ім. І.К. Карпенка-Карого, факультет кінематографії та телебачення

Екранізація оповідання «Граната на двох» Юрія Винничука, відомого своїм специфічним гумором щодо амурних справ. Це історія двох хлопчиків, «найкращих друганів», які безтямно закохані в сільську красуню, так що їхня дружба повсякчас піддається суворому випробуванню. Але третього «юні вертери» вже витримати не можуть. Коли з’являється конкурент — молодик у військовій формі (а дія відбувається в повоєнний час), який одразу приступає «до справи» на сіновалі, — двоє невдах вирішують порішити з життям і таким чином покарати зрадливу Нуську. Картина незмінно зриває оплески молодої аудиторії — мабуть, не так грою дітей, які все ж доволі неадекватні, і не операторським естетством, як гарною трагікомічною закваскою з характерним чоловічим мазохізмом перед обличчям недосяжної жінки.
 
Переможець (2006) DVDRip
Мультфільми
ПереможецьЖанр: анімаційний мультфільм
Оригінальна назва: Everyone's Hero
Режисери: Колін Брейді, Крістофер Рів, Ден Сейнт П’єр
Мова: український професійний двоголосий переклад

Ця історія про маленького хлопчика Янкі Ірвінга. Любитель бейсболу, Янкі, вирушає із Нью-Йорка до Чикаґо, де рятує бейсбольного гравця і вирішує долю матчу, але головне — набуває впевненості в собі і знаходить справжніх друзів.

Разом з Янкі мандрують бейсбольний м’ячик Скрю та біта Дорогуша. Примадона бейсбольного поля Дорогуша, зарозуміла стара дерев’яшка, яка бачить себе аристократкою, за ходом історії набуває теплих відчуттів до хлопчика і розуміє, що цінний не статус, а теплі відношення.
 
Собор на крові (2006) TVRip
Документальне
Собор на крові Жанр: документалістика
Режисер: Ігор Кобрін
Сценарісти: Ігор Кобрін, Євген Шафранський
Тривалість: 10 серій по 30 хвилин.

Фільм розповідає про український національно-визвольний рух ХХ століття.

Співавтор сценарію Євген Шафранський: - Дуже багато міркувань з цього приводу було висловлено, але у «чорно-білому» варіанті: або всі ті, брав участь у національно-визвольному русі – звичайні бандити, або герої. Але основна маса народу не знає, що це був за рух, чого він прагнув. Всіх цих людей називають «бандерівцями», хоча це неправильно, оскільки у цього визвольного руху був величезний спектр: там були й націонал-комуністи, і націонал-демократи, і націоналісти, були навіть ті, хто дотримувався нацистських поглядів. Тому  нам би хотілось показати цю подію в новому ракурсі. Ці проблеми треба розглядати у загальноєвропейському і загальносвітовому контексті, а потім уже в українському. Коли ми бачимо, яке підґрунтя мали ті чи інші факти й події, ми можемо трактувати ту хроніку об’єктивніше.
 
Шрек I (2001) DVDRip
Мультфільми
Шрек I (2001)Жанр: Мультфільм
Режисер: Ендрю Адамсон, Вікі Дженсон
Мова: Український професійний дубляж.
Переклад: Олекси Негребецького.

Жив-був у казковому царстві зелений велетень на ім’я Шрек. Жив він гордою самотою в лісі, на болоті, яке він вважав своїм. Але одного разу злий карлик лорд Фаркуад, володар казкового королівства, безжалісно зігнав всіх казкових мешканців на болото Шрека. І безтурботному життю зеленого троля настав кінець. Але лорд Фаркуад пообіцяв повернути Шреку болото, якщо велетень здобуде йому прекрасну принцесу Фіону, яка мориться у неприступній вежі, яку охороняє вогнедишний дракон...
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 61 - 70 з 125
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top