Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно
Кіно
Помаранчеве небо (2006)
Мелодрама
Помаранчеве небоЖанр: Мелодрама
Країна: Україна

Режисер: Олександр Кірієнко

В Ролях: Олександр Лимарєв, Лідія Оболенська, Ксенія Бєлая, Микола Чиндяйкін, Олена Агошкова

Тривалість : 1:30:56

Неймовірно зворушлива історія любові студентки Іванни і сина губернатора області Марка. У Марка блискуче сплановане майбутнє - навчання в престижному західному вузі, така ж забезпечена наречена. Його турботи - вибір марки автомобіля, в якому клубі провести вечір з такими ж снобами і циніками з багатих сімей. Іванна емоційна, непередбачувана, їй не байдуже не тільки її майбутнє, але і майбутнє своєї країни. Вона увірвалася в життя Марка оранжевим вихором і змінила її за лічені хвилини. Вони не такі схожі, вони навіть говорять на різних мовах, але головне тепер - любов.
 
Чорнобиль - Хроніка важких тижнів
Документальне
ЧорнобильТривалість: 01:04:41
Розмір файлу: 700 Mb.

Є катастрофа, і є наслідки цієї катастрофи. Багато фільмів створено вже через роки після вибуху четвертого блоку Чорнобильської АЕС. Та лише небагато людей були свідками самої трагедії. Лише дві кіногрупи прорвалися через чиновницькі перешкоди, однією з них була команда режисера "Укркінохроніки" Володимира Шевченка. 14 травня 1986 року вони виїхали на зйомки на станцію і наступні сто днів провели поряд з пожежниками, енергетиками, військовими, дозиметристами і атомниками, що ліквідовували наслідки вибуху на ЧАЕС. Всі вони розуміли небезпеку, якій піддавалися. Хтось виконував наказ, хтось не мав вибору, але серед кінематографістів були тільки ті, хто приїхав сюди із власної волі. Більше того, Шевченко вів справжню облогу численних, але необхідних інстанцій, щоб потрапити в епіцентр катастрофи. Вже в лікарняній палаті, отримавши велику дозу радіації, режисер записав в щоденнику: "Якщо хтось скаже мені, що якби не ліз, був би з легенею, негайно відповім: краще без легені, ніж, як деякі, без честі".
 
Леся+Рома
Серіали
Леся+РомаЛеся і Рома живуть разом, кохають одне одного й намагаються розібратися з проблемами, що виникають ледь не на кожному кроці.

Серіал побудовано за принципом підглядування: глядач бачить реальних героїв, в українському варіанті Лесю та Рому, і слідкує за тим, як ці двоє закоханих винаходять свій рецепт сімейної ідилії. Прямуючи за сюжетними дороговказами, герої вивчають феномен, що має назву “Кохання”, а разом з ними його секрети пізнають і телеглядачі. Комічні епізоди серіалу – це наче милі замальовки з життя, позитивна енергетика яких збиратиме біля екранів телевізорів як жінок, так і чоловіків.
 
Анничка (1968)
Драма
АнничкаЖанр: Драма
Режисер: Борис Івченко
Сценаристи: Борис Загорулько, Віктор Івченко
Оператор: Микола Кульчицький
Художник: Валерій Новаков
Звукорежисер: Рива Бісновата
Композитор: Вадим Гомоляка
Актори: Любов Рум'янцева-Черновол, Ґріґоре Ґріґоріу, Костянтин Степанков, Іван Миколайчук, Анатолій Барчук, Іван Гаврилюк, Ольга Ножкіна, Борислав Брондуков, Василь Симчич
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Нагороди: 1969 - спеціальна премія журі — "Золота вежа Байона" - МКФ у Пномпені (Камбоджа); 1969 - Диплом Б.Івченку за режисерський дебют - Кінофестиваль республік України і Закавказзя у Києві. Прокат (1969, 19 місце) - 25,1 млн. глядачів.
Формат: чорно-білий

Романтична оповідь про кохання юної гуцулки і радянського партизана Андрія, якому дівчина врятувала життя, вилікувавши від ран. Випадкова зустріч в горах мала трагічну розв’язку. 1943 рік. Випадково опинившись на місці недавніх боїв, молода гуцулка Анничка знаходить в лісі пораненого. Дівчина вилікувала хлопця і палко закохалась в нього... Тепер Анничка зненавиділа нареченого, котрий став поліцаєм. Вирішивши тікати з коханим до партизанів, вона доводить до божевілля батька і гине від його рук.
 
Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці
Драма
Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниціЖанр: Драма
Директор картини: Б. Дубицький
Режисер-постановник: Ростислав Синько
Оператор-постановник: Кирило Роміцин
Художник-постановник: Віталій Ясько
Композитор: В. Гуцал
Балетмейстер: В. Народенко
Звукорежисер: В. Гольдберг

В ролях: Антоніна Лефтій (Маруся), Іван Гаврилюк (Гриць), Констянтин Степанков (Хома), З. Сівач (Дарина), О. Крвавницький (Потап), К. Ніколаєва (Галина), В. Іващенко (Дмитро), О. Смолярова (Вустя Шурай), Н. Копержинська (Степанида), Л. Марченко (Німий)

Співають: К. Радченко, Я. Гнатюк, солісти Державного українського хору ім. Г. Верьовки

По мотивам п'єси Михайла Старицького "Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці"
 
Гори Димлять (1989)
Драма
Гори димлятьУкртелефільм, 1989, в 2-х серіях, 145 хв.
Жанр: Драма
Автор сценарію: Роман Фуртак
Режисер: І. Іващенко
Оператори: Ю. Хорєв, Ю. Гальченко
Режисер-постановник: Борис Небієрідзе
Оператор-постановник: Кирило Роміцин
Художник-постановник: Олег Костюшенко
Звукооператор: Г. Стремовський
В ролях: Іван Гаврилюк, Ольга Битюкова, Лесь Сердюк, Наталія Сумська, П. Бенюк, Ю. Дубровін, Т. Денисенко, І. Крикунов, Л.Белогурова, І.Дмитрієв, Лев Дуров, К. Степанков та інші

За мотивами повісті Ярослава Галана. Західна Україна, кордон з Румунією. Іван Семенюк ( І. Гаврилюк) , місцевий "Робін-Гут" одружений з Марічкою (Н.Сумська), закохується в молоду дружину коменданта - Ольгу (О.Битюкова). Заборонене кохання...Зрада... Поступово вони розуміють, що не можуть один без одного, вирішують тікати але Марічка видасть їхні стосунки коменданту ...
 
Далекий постріл (2005)
Історичне
postrilЖанр: історичне
Автор сценарію, режисер та продюсер: Валерій Шалига
Композитор: Євген Гутнік
оператор-постановник: Вікторія Козловська
Телерадіокомпанія "Прем'єр"
В ролях: Олександр Радько, Максим Какаркін, Валентин Барчук, Світлана Рога, Володимир Постніков, Микола Андрушко, Вячеслав Казімірчак, Богдан Костюк, Микола Коломієць та інші
Тривалість: 01:00:18

Один з найновіших фільмів - прем'єрний показ відбувся в травні 2005 року.

Тему ідейного протистояння бійців Червоної Армії і вояків ОУН-УПА по-своєму дослідив вінницький режисер, він же сценарист, він же продюсер Валерій Шалига.

У німецький полон потрапляють совєтський капітан Краснощок і вояк УПА Блискавка — двоє молодих патріотів України, кожен з яких твердо переконаний у правоті своєї ідеї. Вони непримиренні, хоча в них так багато спільного... Про що вони говорять і сперечаються? Як згадують коханих дівчат? Як тікають із катівень гестапо? І, врешті-решт, за ким залишається останній постріл? Про це ви дізнаєтесь, подивившись картину.
 
Українська революція - За півкроку до крові
Документальне
Українська революціяТривалість - 54:47 хв.
Розмір файлу - 549 MB

Документальний фільм журналіста Святослава Цеголка «Українська революція. За півкроку до крові».

Герої фільму – це, передусім, звичайні люди, учасники подій. А також ті, від кого залежала доля цих людей: Президент ВікторЮщенко, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, колишній прем'єр Юлія Тимошенко, екс-глава президентської адміністрації Віктор Медведчук та колишній голова ЦВК Сергій Ківалов.

Святослав Цеголко: «Ми замало цінуємо те, що перемогли владу без жодної жертви. Сподіваюся фільм змінить ставлення українців до своєї революції»
 
Великий Голод
Документальне
Великий голодГолодомор. Україна, ХХ століття. Не маємо права забути.

Документальний фільм "Великий голод" створено редактором ТСН і журналістом Едуардом Лозовим разом з головним режисером ТСН Павлом Овечкіним.

Едуард Лозовий

Головне – це не перша спроба каналу відтворити і розповісти масовий аудиторії про голодомори в Україні. В 2002 році було здійснено унікальній проект – і його унікальність полягала в тому, що документальне кіно було розбите на частинки по 5-6 хв., що демонструвалися в прайм-таймівских випусках ТСН. І аудиторія, таким чином, складала від 10-15 млн. людей. Той проект було присвячено всім трьом голодоморам, які пережила Україна: 1921-22 рр., 1932-33 рр., 1946-47 рр.
 
Україна: прорив до демократії
Документальне
 Автор – Людмила Немиря
Режисер – Віктор Приходько
Монтаж – Олександр Тименко
Продюсери – Віктор Приходько, Василь Бойчук, Людмила Немиря
Розмір файлів - 994 MB / 3 частини

Фонд розвитку українського кіно, кіностудія ім. О.Довженка, телекомпанія Про TВ, Корпорація NAIPEC (Канада) презентує показ документальної стрічки про помаранчеву революцію, як воно було ...

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 81 - 90 з 125
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top