Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно
Кіно
Червоний ренесанс
Документальне
Жанр: документальне
Режисери: Віктор Шкурін, Олександр Фролов
Кіностудія: «Контакт»
Тривалість: 154 хв.

За період 20—30-х років ХХ століття українська культура пережила своє становлення, розквіт і трагічний фінал. Трисерійна документальна картина розповідає про долі Володимира Сосюри, Павла Тичини, Миколи Хвильового, Леся Курбаса, Миколи Куліша, Михайла Бойчука та Олександра Довженка. У фільмі використані хроніки того часу, автори картини побували на місцях, де розвивалися події цієї похмурої для України епохи, та у численних музеях, що зберегли матеріали, папери й свідчення тих років.

 
Останній бункер (1991)
Драма
Жанр: драма
Режисер: Вадим Іллєнко
Сценаристи: Вадим Іллєнко, Юрій Іллєнко
Оператор: Вадим Іллєнко
Художник: Володимир Веселка
Звукорежисер: Юрій Винарський
Композитор: Володимир Гронський
Актори: Віктор Соловйов, Галина Сулима, Олексій Богданович, Олег Штефанко, Олена Іллєнко, Борис Молодан, Анатолій Пашнін
Кіностудія: ВТО ''Фест-Земля''
Нагороди: 1991 - Приз глядацьких симпатій на І Всеукраїнському кінофестивалі (м.Київ)

Екранізація повісті Леоніда Бородіна ''Перед судом''. Про останній етап боротьби Української Повстанської армії з каральними загонами НКВС. Події відбуваються по закінченні Другої Світової війни.

 
Залізна сотня (2005)
Драма
Залізна сотняЖанр: драма /історичне

Головний продюсер Юрій Борець
Продюсери Орися Борець
Режисер – постановник Олесь Янчук
У ролях: Микола Боклан, Олег Примагенов, Ігор Пісний, Олексій Зубков, В'ячеслав Василюк, Дмитро Терещук, Катерина Кістень, Олеся Жураківська, Тарас Постніков, Тарас Жирко, Іван Гаврилюк

Події у фільмі " Залізна сотня " відбуваються на теренах Східної Польщі, території, на якій споконвічно проживали мільйони українців, і котру спочатку захопила більшовицька Росія, потім Третій Рейх, а після війни Сталін "подарував" комуністичній Польщі .

У вирі цих трагічних подій і опинилася сотня бійців Української Повстанської Армії на чолі з Михайлом Дудою - Громенком ... Зрозуміло, що сили були нерівні, та міць духу, віра в кінцеву перемогу, рухала незламною " Залізною сотнею ",залишки якої у 1947 році здійснили героїчний рейд на Захід, до Баварії, яку тоді контролювала американська військова адміністрація.
 
Жив Був Пес (1982)
Мультфільми
Жанр: Мультфільм
Режиссер: Эдуард Назаров
Художники-постановщики: Эдуард Назаров, Алла Горева
Анiматори: Сергей Дежкин, Владимир Зарубин, Марина Восканьянц, Анатолий Абаренов, Эльвира Маслова, Наталия Богомолова
Ролі Озвучували: Армен Джигарханян (Вовк), Георгий Бурков (Пес)

Нечасто доводиться захоплюватися дитячою лiтературою в дорослому вiцi. Звичайно, це аж нiяк не означає, що дитячi твори не цiкавi - просто написанi для дiтей i розрахованi на їхнє сприйняття. Але я про iнше. Рiдко доводиться спостерiгати те тонке поєднання доступностi й фiлософiчностi, що їх засвоюють однаково i дiти, й дорослi. Прикладiв багато не набереться. На думку спадають хiба зразки мультиплiкацiї: "Їжачок у туманi", "Жив-був пес" i рiдко демонстрована "Шинель". Одну з цих мультиплікаційних стрічок про дружбу стариків пса та вовка пропоную Вам і вважаю цiлком гiдної уваги сучасної дiтвори.

 
Котик Та Півник (1991)
Мультфільми
Жанр: Мультфільм
Автор Сценарію та Кінорежисер: А.Грачова
Художник-Постановник: М.Чурилов
Композитор: Ю.Шевченко
Художники-Аніматори: А.Грачова, І.Бородаєва
Монтаж: Л.Мокроусова

Котик і півник з однойменної української казки, яку ілюстрував Лавро, є пострілом у десятку, можна навіть сказати, що українськими архетипами цих звірів. Тепер вже просто неможливо уявити, що вони могли б виглядати інакше. Недарма ж саме на цю казку одне з найбільших американських книжкових видавництв "Альфред Кнопф" накинуло оком і викупило права, розтиражувавши наших домашніх улюбленців до 30 тисяч.

 
Карпатське золото (1991)
Драма
Жанр: драма
Режисер, сценарист: Віктор Живолуб
Оператор: Валерій Рожко
Художники: Віталій Шавель, Валерій Новаков
Звукорежисер: Лариса Орлова
Композитор: Віталій Філіпенко
Актори: Іван Гаврилюк, Костянтин Степанков, Наталія Сумська, Євген Паперний, Ольга Сумська, Борислав Брондуков, Михайло Горносталь, Альгіс Матуленіс, Євген Миронов, Микола Олійник
Кіностудія: Кінофірма "Воля-ХХ"

Західна Україна, 1945 рік. За даними розвідки Першого Українського фронту в район Карпат увійшов загін особливого призначення під керівництвом гауптмана Гінце на пошуки золота для потреб Німеччини. Ці події по-різному позначаються на долі героїв фільму.

 
Круглячок (1992)
Мультфільми
Жанр: мульфільм
Режисер: Т.Павленко
Художник: М.Черкаська
Композитор: О.Спаринський
Аніматори: А.Педан, В.Дахно, М.Бондар, М.Титов, В.Віленко, Н.Карнасюк та інші
Українська кіностудія анімаційних фільмів

Розмір: 81,46 Mb. Формат: MPEG, Тривалість: 8хв.09сек.

За мотивами української народної казки - Зміївна, заманює діток, щоб з'їсти, а Круглячок (лісовий чарівничок) допомагає Юрку врятувати сестричку Оленку та решту діточок. Оригінально мультфільм входить до сд попереднього релізу "Музичні казки з України - О.Спаринського (2002)"

 
Чудо в краю забуття (1991)
Драма
Жанр: соціальна драма
Режисер: Наталія Мотузко
Сценарист: Наталія Мотузко
Оператор: Віктор Ноздрюхін-Заболотний
Художники: Володимир Прохоров, Іван Пуленко
Звукорежисер: Олександр Піров
Композитор: Володимир Губа
Актори: Валентин Троцюк, Анатолій Хостікоєв, Костянтин Степанков, Неллє Савиченко, Раїса Недашківська, Олег Савкін, Тарас Денисенко, Лев Перфілов, Сергій Лісной, Олександр Мовчан
Кіностудія: Одеська кіновідеостудія
Тривалість: 01:37:19

За твором Валерія Шевчука ''Петро Утеклий''. Історія вбивства двох братів-близнюків, яких мешканці села вважають однією людиною. Від страху, що прийшов Мессія і чинитиме страшний суд, люди коять нові злочини.

 
Фучжоу (1993)
Історичне
Режисер: Михайло Іллєнко
Сценарист: Михайло Іллєнко
Оператор: Богдан Вержбицький
Художники: Оксана Тимонішина, Ігор Влазнєв
Звукорежисер: Юрій Риков
Композитор: Володимир Гронський
Актори: Тарас Денисенко, Іванна Іллєнко, Валентин Троцюк, Богдан Ступка, Наталія Розкокоха, Богдан Бенюк, Тетяна Печонкіна, Галина Сулима, Юрій Рудченко, Дмитро Миргородський, Дар'я Рашеєва, Олексій Горбунов
Кіностудія: Національна кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка
Жанр: історико-романтична притча
Нагороди: 1995 - Гран-прі ''За кращий дебют'' актрисі І.Іллєнко - Кінофестиваль ''Стожари'' (Київ).

Придніпровські містечка й села в Україні, узбережжя Флоріди, Бермудський трикутник - місця дії фільму. Нащадка українців, які колись емігрували за океан, Ореста шаленим вітром стихій закидає в українське село. Власне, це стихія самої історії, котра розвіяла українців по світах. В стилістиці поетичного кіно, через химери людських фантазій і вчинків, автори поєднують свого героя з коханою дівчиною, Катериною.

 
Вир (1983)
Драма
Жанр: Драма
Режисер: Станіслав Клименко
Сценарист: Олександр Сацький
Оператор: Віктор Політов
Художник: Анатолій Добролежа
Звукорежисер: Віктор Лукаш
Композитор: Олександр Білаш
Актори: Ігор Тарадайкін, Ніна Вовденко, Федір Стригун, Анатолій Барчук, Володимир Волков, Богдан Ступка, Ірина Буніна, Дмитро Наливайчук, Йосип Найду/є, Олег Мосейчук, Віктор Данилов, Людмила Сосюра, Таїсія Литви ненко, Ольга Кондратюк, Олена Амінова, Олександр Ящук, Коста Турієв, Володимир Антонов, Борис Молодан, Леонід Слісаренко
Кіностудія: Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Нагороди: 1983 - Головний приз - Республіканський кінофестиваль у Жданові. 1983 - Диплом Дмитрові Наливайчуку за дебют у кіно - МКФ "Молодість".

За мотивами однойменного роману Григорія Тютюнника; про те, як мешканців українського села Троянівка, людей з різним світоглядом і долею, в лиху годину Великої Вітчизняної війни об'єднало почуття патріотизму, відповідальності і любові до Батьківщини.

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 91 - 100 з 125
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top