Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Відео
Відео
750-річчя Львова - Світлове шоу Ґерта Гофа (2006) DVDRip
Концерти
750-річчя Львова - Світлове шоу Ґерта ГофаЯкість: DVDRip +DVD
Тривалість - 44:04 хв.
Розмір файлу - 700 Mб.

Герт Хоф – людина унікальної професії. У Німеччині вона називається Lichtkunstler, дослівно «художник по світлу». Хоф -- це художник, який використовує світло як основний матеріал для своїх робіт. Із цього ефемерного, віртуального матеріалу Гет Хоф створює твори такого масштабу, який може вразити будь-кого.

Дійства Герта Хофа – це унікальні вистави з використанням світла, неонів, лазерів, висотних феєрверків та піротехніки. Навіть на фотографіях світлові шоу Хофа не можуть не дивувати. Кожне шоу німецького художника – це спеціально підібрана або написана музика, особливості зовнішнього вигляду міста з урахуванням ландшафту, особливості архітектури міста і національних традицій країни. Ці критерії є для Хофа визначальними факторами при розробці ним усього проекту.
 
Chris Byrd vs. Volodymyr Klitschko 2
Спорт
КличкоРозмір файлу: 700 Mb.
Тривалість: 01:04:50
Відео: XviD 512x384 1382 Kbps 0,24 b/px
Аудіо: 48000 Hz 128 Kbps

Бій за звання чемпіона світу за версією IBF між Володимиром Кличком та Крісом Бердом який відбувся 22 квітня 2006 р. в Німеччині. Шоу від американської телекомпанії НВО англійською мовою.
 
Червона Рута (1971)
Концерти
Червона Рута 1971Укртелефільм
Режисер: Р. Олексів
Сценарій: М. Скочиляс, Р. Олексів
Ансамблі: «Евріка», «Карпати», «Росинка», «Смерічка», «Червона рута»
Солісти: Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Раїса Кольца, Софія Ротару
Пісні: «Прийшла весна», «На швидких поїздах», «Нічия», «Мила моя», «Залишені квіти», «Незрівнянний світ краси», «Біжить ріка», «Якщо мине любов», «Сизокрилий птах», «Червона рута», «Намалюй мені ніч», «Відлітали журавлі», «Ти повернешся, коханий», «Водограй», «Там, де гори і ліси»
Композиторів: В. Громцева, В. Івасюка, Л. Дутківського, Е. Колмановського, Д. Баккі, Б. Янівського, М. Скорика
На вірші: М. Бучка, В. Івасюка, Р. Іщука, А. Фартушняка, В. Григорака, Р. Кудлика, М. Петренка

В 1971 році на «Укртелефільмі» режисером Романом Олексівим у Карпатах у містечку Яремчі був знятий музичний фільм по сценарію Мирослава Скочиляса про ніжну та чисту любов дівчини-горянки та донецького хлопчини «Червона рута». Роман Олексів поставив перед собою складне завдання: через шляхетність взаємин сучасної молоді, наділеної високими почуттями, що виражаються у піснях, утверджувати красу людського життя. Крім ліричної чарівливості пісень, почуття молодих героїв твору посилюються поетичністю довколишнього світу, привабливість пейзажу. Роман підійшов до цієї картини з набутим досвідом, його добрий смак не схибив: він уник екранних штампів і провів цілковиту гармонію між героями фільму, їхніми піснями та природним тлом, на якому розгортаються події.

Пісні Володимира Івасюка та інших авторів виконали Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Софія Ротару та інші. Ротару та Зінкевич стали головними героями. Це був перший український музичний фільм, він мав значний успіх. Після його показу на екранах «Смерічка» стає найкращим колективом в СРСР, а його солісти — улюбленцями народу. Справжній великий успіх зйомки принесли і Софії Ротару.
 
Запальні Хіти від LG - диск перший (2003)
Кліпи
Запальні Хіти від LGЖанр: самоспів
Формат: Кольоровий, Video CD запакований у віртуальний образ .nrg (Nero)
Замовник: LG
Видав: Сiдiком-Україна 2003
Розмір: 719 МБ

Настав час підтвердити репутацію нашого народу-УКРАїНЦІВ!
Теперка прихильники живої пісні мають можливість позмагатися з найкращими українськими виконавцями.

Зустрічайте - перша українська збірка із справді запальними хітами на караоке VCD від LG.

 
Дорогами України (discovering Ukraine) 2003
Програми
dorohamy UkrainyПроект: Василя Ілащука
Національна Телекомпанія України за підтримки "Укрзалізниці"

Все наше життя устелене стежками, шляхами, дорогами. Вони є пішоходні, автомобільні, залізничні, повітряні, водні... І скільки нам доводиться їх подолати. Щоправда, у кожного в житті своя дорога - довга, чи коротка, важка, чи легка, правдива, чи оманлива. Але ми її обираємо самі. Вони бувають різними. та є дороги, яких нам в житті не оминути: дорога додому, дорога до храму, дорога до вічності...

А ми запрошуємо Вас у мандри дорогами країни з історією в кілька тисяч років, де живуть працьовиті, гарні люди, які цінують свою історію, люблять свою землю і будують свою дорогу в майбутнє.

І нехай дорога кожного з нас буде щасливою.
 
Українська революція
Програми
 Проект Святослава Цеголка

Юрій Луценко
Сергій Ківалов
Віктор Ющенко
Юлія Тимошенко
Віктор Медведчук
Петро Порошенко

Шість ексклюзивних інтерв'ю з політиками які назавжди змінили цю країну
 
Закрита Зона - Козаки розбійники
Програми
Тривалість - 22:26 хв.
Розмір файлу - 129 MB

Усе найкраще - дітям! Таким було одне із гасел рядянської влади, за таким принципом діють усі розвинені суспільства. Турбота про виховання майбутнього покоління у багатьох державах є одним з приорітетів, на папері так є і в Україні. Реально, державі не вистарчає коштів, діти полишені на сім'ю або на самих себе. Але навіть там де кошти знаходять приватні структури, представники держави не завжди дбають про дитячі інтереси. Усе найкраще у нас як правило дістається чиновникам і товстосумам.

 
Закрита Зона - Колотнеча по Київськи
Програми
Тривалість - 22:32 хв.
Розмір файлу - 130 MB

Конфлікти навколо майна відбуваються сьогодні чи не в кожному регіоні України. Історія сталася у Київській області, де протягом 8,5 років безроздільно хазяйнував голова обласної адміністрації Анатолій Засуха, нині у розшуку. Тут були майже повністю знищені споживчі кооперативи ті, що існували ще часів російського царя, не через дії Засухи але при його мовчазній згоді бо без відома подружжя із цим прізвищем на Київщинні не відбувалося майже нічого.

 
Закрита Зона - Зневоднені Землі
Програми
Тривалість - 23:11 хв.
Розмір файлу - 133 MB

Про авантюри россійських підприємців в Херсонській області. Офіційно затвердженна "реставрація" Систем меліорації (зрошування) аграрних земель, перетворилась на безпардонне викопування труб водоводу для здачі в металобрухт.

 
Танок На Майдані Конго
Кліпи
Кількість Файлів: 15
Розмір Архіву: 325мб

Незмінні учасники проекту «ТнМК» - лідер-вокаліст Олександр «Фоззі-бой» Сидоренко та бас-гітарист Костянтин «Спец Котя» Жуйков разом з літа 1989 року. З приходом в 1993 році гітаристів Олександра «J.Zee» Зеньковича, Ярослава «Мудрого» Вєрьовкіна, а згодом вокаліста-клавішника Едуарда «Діля» Приступа, навесні 1994-го кристалізувалося ядро команди, що стала називатися «Танок на майдані Конґо» Думаю пісні цьогу гурту протягом останніх 10-ти років чули всі. Сьогодні пропоную до Вашої уваги збірку відео кліпів найпопулярніших їхніх пісень.

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 Наст. > Кінець >>

Результати 1 - 10 з 33
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top