Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Відео
Відео
Закрита Зона - Смерть за флот
Програми
Тривалість - 31:33 хв.
Розмір файлу - 182 MB

Україна розташована на берегах одразу двох морів, Чорного і Азовського. У спадок від рядянськго союзу їй дістався великий торговий флот та люди здатні кваліфіковано керувати флотом. Закрита Зона про вбивство на початку 2005 року колишнього керівника Азовського Флоту Анатолія Бандури, про захоплення флоту донецьмики кланами на чолі з Рінатом Ахмєтовим.

 
Закрита Зона - Звичайна Трагедія
Програми
Тривалість - 25:24 хв.
Розмір файлу - 145 MB

Про свавілля осіб які представляють державну владу і покликані охороняти закон, про безправ'я людей які живуть у глибинці, про жорстокість і цинізм, про ціну людського життя, яке може обірватися в будь-який момент поки видані державою погони і зброю носять люди, яких на гарматний постріл не можна підпускати до строктур, що носять ім'я правоохоронних.

 
Закрита Зона - Невиліковна епідемія
Програми
Тривалість - 31:36 хв.
Розмір файлу - 180 MB

Передача про "замісну терапію" для наркоманів, коли натуральний наркотик замінюють синтетичним який продається державою, за та проти.

 
Закрита Зона - Його звали Нікіта
Програми
Тривалість - 25:52 хв.
Розмір файлу - 148 MB

Про те як колишня влада знищує ботанічний сад в Криму, передавши його землі під будівництво елітних котеджів.

 
Закрита зона - Менше одиниці
Програми
Тривалість - 27:48 хв.
Розмір файлу - 158 MB

На цей раз ви дізнаєтеся у передачі “Закрита зона” про стан речей у освітній системі України, та що взагалі змінилося після помаранчевої революції , а саме про проблеми дітей сиріт та про проблеми у середніх школах.

 
Закрита Зона - Територія Клану
Програми
Тривалість - 24:47 + 28:06 хв.
Розмір файлу - 141 + 161MB

На цей раз у передачі "Закрита Зона" розповідається про проблеми демократії в Донецьку

 
Закрита Зона - Заземлення
Програми
Тривалість - 23:33 хв.
Розмір файлу - 140 MB

На цей раз у передачі "Закрита зона" розповідається про те, як близькі друзі колишнього президента Кучми, нелегально продавали макову соломку яка використовувалася для виготовлення наркотиків.

 
Океан Ельзи
Кліпи
К-сть кліпів: 10
Розмір архіву: 380 Мб.

Офіційна дата створення гурту "Океан Ельзи" - 12 жовтня 1994 року, коли тодішні учасники львівського гурту "Клан тиші" - гітарист Павло Гудімов, бас-гітарист Юрій Хусточка та барабанщик Денис Глінін - об'єдналися зі ще одним львів'янином, талановитим автором-виконавцем Святославом Вакарчуком. Постійно прогресуючи гурт “ОЕ” здобуває все нових і нових прихильників і не лише серед українців. Пісні про кохання не залишать байдужим нікого, а патріотизм гурту вимагає ще й глибокої поваги до музикантів. Майже всю музику й тексти до пісень пише сам Вячеслав Вакарчук.

 
Закрита Зона - Голографізація
Програми
Тривалість - 26:13 хв.
Розмір файлу - 168 MB

Цього разу у "закритій зоні" розповідаєтся про те, як на звичайній голографії у часи кучмізму пан Медведчук заробив багато грошей!

 
Закрита Зона - Про Гонгадзе
Програми
ImageТривалість - 22:45 + 26:11 хв.
Розмір файлів - 130 + 150 MB

На цей раз у закритій зоні проводилося розслідування вбивства знаменитого журналіста Гонгадзе. У цьому відео можна побачити інтерв'ю з міністром внутрішніх справ Луценко і також голови СБУ та генерального прокурора Піскуна.

 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 Наст. > Кінець >>

Результати 11 - 20 з 33
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top