Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Різне
Різне
Льюїс Керол - Аліса в Країні Чудес
Аліса в Країні ЧудесЯкість: МР3, 192 кб/сек
Тривалість: 3 години
Розмір: 341 Мб.
Читає: заслужена артистка України Валерія Чайковська

Казкова повість з'явилася в Англії більше ста років тому. Написав її викладач Оксфордського університету. За освітою математик, на ім'я Чарльз Лутвідж Доджсон, але для казки придумав він собі особливе ім'я, яке прославилося разом з Алісою на важ світло, - Льюїс Керол (1832 - 1898).
 
Знамениті казкарі світу - Дитяча скарбничка
КазкиЯкість: Ogg. -1. 20050Гц. Моно.
Тривалість: 5 годин
Розмір: 60 МБ

Ми вже встигли звикнути, що зазвичай платівки містять або одну, або декілька казок одного лише автора. Цього ж разу, Ви й самі бачите, все зовсім інакше. Ця платівка містить добрих півтора десятки казок різних відомих авторів, серед яких Андерсен, Перо, Кіплінг. Автори відомі – а от казки тут представлено не надто заяложені, хоча невідомими їх теж ніяк не назвеш. У всякому разі, десь половину з них, я думаю, Ви пригадаєте не з першого слова, не з назви. І це добре – приємно має бути і дорослим, не тільки дітям. А що дітям буде приємно і цікаво – можете не сумніватися. Бо і казки гарні тут зібрано, і озвучено їх гарно.
 
Казки нашого дитинства - Дитяча скарбничка
КазкиЯкість: Ogg. -1. 20050Гц. Моно.
Тривалість: 5 годин
Розмір: 60 МБ

Не казатиму за всіх, але здебільшого – любимо ми казки, ніде правди діти. А найбільше – любимо ті казки, які знаємо ще з раннього дитинства. Не ті, які першими прочитали, а ті, які нам розповідали, коли ми самі ще читати не вміли, а от слухати – полюбляли. Отже – на цій платівці Ви знайдете, гадаю, саме ті, найперші казки. Ні, не такі прості, як "Колобок" або "Коза Дереза" – але все ж не дуже й складні. Саме те, що потрібно не надто дорослій людині, яка уже здатна слухати з увагою. До того ж, тут зібрано казки народні – а в них містяться зазвичай, вибачте на голосних словах, найголовніші морально-етичні принципи людського життя. Інакше кажучи, вони простими словами виховують в дітях правильне ставлення до світу.
 
Марко Вовчок - Інститутка (2007)
Марко Вовчок - ІнституткаЯкість: МР3
Тривалість: 13 годин, 50 хв.
Розмір: 671.12 Мб.
Читає: народна артистка України Лариса Кадирова

Не зважаючи на те, що Марко Вовчок писала твори дуже різних форм, перше визнання – і одразу серйозне – прийшло до неї, як до майстра короткої прози. Власне, саме цей аспект її творчості і представлено на цім диску. Тут зібрано оповідання та короткі повісті, написані у різні періоди життя. Наприклад, "Сестра" і "Козачка" – твори, які увійшли в самий перший збірник оповідей Марка Вовчка, але саме він вперше привернув до неї увагу Т. Шевченка, І. Тургенєва., М. Некрасова. А "Інститутка", "Три долі", "Павло Чорнокрил" – це вже період розквіту майстерності, коли письменниця розробляє жанри психологічної повісті та оповідання.
 
Ярослав Гашек - Пригоди бравого вояка Швейка
Пригоди бравого вояка ШвейкаЯкість: МР3, 128 kbрs
Розмір: 1,7 Гб.

Для величезної кількості людей, якщо їх спитати про Чехію, однією з головних асоціацій будуть Гашек та його Швейк. Можливо, навіть єдиною. А от якщо спитати про Швейка – далеко не завжди приходить на думку, що родом він саме з Чехії. І зовсім не тому, що країна нічим не примітна. Просто за майже сто років свого життя він вийшов дуже далеко за межі географічні та національні. Якщо не помиляюся, саме "Пригоди бравого вояка Швейка" екранізували вже понад 50 раз – і можна бути певним, що останні спроби не були останніми. Так само і переклади – мабуть, менше є мов, якими його не перекладено, ніж навпаки. Ось, нарешті, і український переклад вистиг. Мені здається – переклад вдалий. Власне, оригінальний текст сповнений, крім всього іншого, і суто розмовними жартами, каламбурами і т.п. – тож приємно, що український текст теж вирізняється соковитістю й колоритом.
 
Любко Дереш - Намiр! (2006)
Любко Дереш - Намiр! (2006)Якість: МР3, 128 kbрs
Тривалість: 9 год 2 хв.
Розмір: 489 Мб.

Увага - книга для дорослих! Читає автор!

Навряд чи хтось після нього наважиться на такий жорстокий і одночасно магічний експеримент – саме тому, що вперше у актуальній молодіжній прозі України це зробив Любко Дереш. Тобто: за написанням роману “Намір!” втілив намір подолання “межи дорослості”. В сенсі історії, яка трапилася з головним героєм, майже мультяшним Петриком П'яточкіним. І в сенсі ставлення до себе, реального Любомира, котрий має певний життєвий досвід і до певної міри є прототипом “хлопчика з феноменальною пам'яттю”. І в сенсі бренду “Любко Дереш як лідер прози для молоді”. Оскільки усі ці іпостасі проходять крізь тунель роману для того, аби нарешті зникнути. Тобто - позбутись інфантильності.
 
Юрій Андрухович - Рекреації
Юрій Андрухович - РекреаціїЯкість: MP3, CBR 128
Тривалість: 04.18 год.
Розмір: 242 Мб.

Нова українська література почалася з "Енеїди" Котляревського – це й діти знають. Література ж найновіша – і про це знає все більше дорослих – почалася з "Рекреацій" Андруховича. Надруковані в першому числі першого українського року "Сучасності" "Рекреації" весело, по-карнавальному, попрощалися з колоніальним минулим. Але покладена в основу твору карнавальна поетика з її перевертанням догори оголеними ногами трагічного й комічного, піднесеного й ницого, прекрасного й потворного, патосного й іронічного – ця поетика здійняла в читацькому морі дві різнозаряджені хвилі, які кинулися назустріч одна одній. "Огидство", "порнографія", "стріли в нашу самостійність!" – голосилося з одного боку. "Свобода", "Европа", "меніппея, лопухи!" – відповідалося з іншого. Хто мав рацію? Чого на цьому святі більше – Воскресаючого Духу чи Воскресаючого Х..? Вирішуйте самі. Не забувайте лише, що для повного щастя годилося б пережити обидва воскресіння. О. Бойченко.
 
Юрій Андрухович - Дванадцять обручів
Юрій Андрухович - Дванадцять обручівЯкість: MP3 128kbps
Тривалість: 10 год. 41 хв.
Розмір: 558 Мб

Увага - книга для дорослих! Читає: Юрій Андрухович

"Дванадцять обручів": здавалося б, зрілий, спокійний роман із класичним епічним розмахом. Ну, може, й не такий спокійний: криза середнього віку людини – як не крути… Але все одно: здавалося б, любовна історія, поетичний антоничівський підтекст, міфологічний орфеївський метатекст (чи навпаки?), одне слово – жодних причин для скандалів. Виявилося: є! Треба тільки вміти шукати. Бо виявилося, що автор підступно "спаплюжив" світлий образ Богдана Ігоря Антонича. А що саме Антонич є улюбленим поетом Андруховича – це справа дванадцята і для проникливих захисників суспільної моралі не дуже цікава. Тим часом у романі розповідається трохи про інше. Наприклад, про те, що перший обруч – це пояс невинності на дівчатах, другий – це такий танець, коли всі танцюють у колі, третій… ось прослухаєте – та й будете знати
 
Пригоди Барвінка і Ромашки
Пригоди Барвінка і РомашкиЯкість: MP3 + BONUS ClideShow
Тривалість: 6 год 44 хв.
Розмір: 527 Мб

Казки Богдана Чалого про Барвінка і Ромашку стали улюбленими для багатьох поколінь малих українців, а також дітей інших країн. Перекладені багатьма мовами світу. Пропонований аудіоальбом - це перший випуск у цифровому форматі усіх пригод Барвінка і Ромашки. Сподіваємося, що саме ці веселі, добрі й милі українські герої відкриють Вашим дітям чарівний світ казки.
 
Проспер Меріме - Богдан Хмельницький (2006)
Богдан ХмельницькийЯкість: MP3 vbr + обкладинки
Тривалість: 6 год. 07 хв.
Розмір: 540 Мб.

У далекому 1987 році до рук мені потрапив журнал «Жовтень», у якому привернуло увагу есе Проспера Меріме «Богдан Хмельницький». Невже це той самий блискучий французький новеліст, автор знаменитої «Кармен»? Я був палким шанувальником творчості Меріме, однак не знав, що він писав про українську минувшину.

Але як звучить українська історія в інтерпретації славетного француза? Я з цікавістю взявся читати твір, і з перших рядків неповторний стиль Меріме-оповідача захопив мою уяву. Я прочитав «Богдана Хмельницького» «на одному диханні», і мушу зізнатися, що й досі перебуваю під враженням від прочитаного. Меріме належить до тих майстрів слова, чиї тексти викликають у читача ефект візуалізації - у якийсь момент ловиш себе на думці, що не читаєш, а «дивишся кіно». У випадку із «Богданом Хмельницьким» цьому також сприяє чудовий переклад Яреми Кравця. Поштовхом до зацікавлення Проспера Меріме історією України стало захоплення творчістю, а потім і особисте знайомство Із Миколою Гоголем. Натхненниками та порадниками Меріме в його українських студіях були також Марко Вовчок, Іван Тургенєв та Микола Костомаров.
 
Мультимедійний курс "Природознавство, 3-4 клас" (2007)
ПриродознавствоФормат: образ *.iso + обкладинки
Системні вимоги: P-I 166 MHz, 32 RAM, 500 Mb HDD
Сумарний розмір: 968 Мб.

Комплекс розроблено згідно з чинними навчальними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Мета педагогічного програмного засобу полягає в посиленні позитивної мотивації до навчання історії, активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення природознавства, розвитку їх умінь самостійно здобувати знання, формуванні інформаційної компетентності особистості, що передбачає оволодіння уміннями здобувати, критично осмислювати та використовувати різноманітну інформацію. Зміст і структура педагогічного програмного засобу зорієнтовані на розширення можливостей виконання практичної частини навчальної програми з природознавства.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 Наст. > Кінець >>

Результати 1 - 11 з 45
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top