Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Різне
Різне
Самчук Улас - Марія (2006)
Самчук УласЯкість: MP3 128 kbps
Тривалість: 10:05 год.
Розмір: 359 Мб.

"Марія", мабуть, перша правдива книга, присвячена українському Голодоморові 1932-33 років – адже її було написано у 1933 році. Написано так, що часом кров холоне – хоча, здавалося б, тут практично немає сцен жорстокості і насильства. Принаймні, у звичному вже для сучасного суспільства сенсі. Я маю на увазі, що, якщо ви чекаєте на купу хронікальних подробиць – їх тут немає. А що тут є – так це глибока і дуже людяна історія про долі звичайних українських селян. Працьовитих, простих і мудрих – а саме на таких людях у всі часи і трималася жива земля.
 
Букварик Котигорошка (2006)
БукварикВиробник: Сорока Білобока

"Букварик Котигорошка" - навчальна гра для дітей від 3 років. Гра проходить з допитливим Котигорошком та тітонькою Совою у чарівномі лісі, де можна в грі погратись, послухати веселі віршики, вивчити скоромовки та числомовки, відгадати загадки. Так в ігровій формі Ваша дитина навчиться розрізняти голосні та приголосні звуки, утворювати і читати склади, слова, прості речення. Нехай перше знайомство з Буквариком стане для Вашої дитини приємним і цікавим!
 
Володимир Винниченко - Записки кирпатого Мефістофеля (2006)
Володимир ВинниченкоЯкість: MP3 128 kbps stereo
Тривалість: 9 год. 44 хв.
Розмір: 535 Мб.

З перших секунд, почувши перші слова роману, розумієш достовірно – вже не зупинишся. Цю книжку буде прочитано, себто прослухано, від початку і до кінця. Уважно, дбайливо – так, як читаються і, особливо, перечитуються найбільш улюблені книжки. Власне, од самого початку вже знаєш – ця книжка стане однією з них, з улюблених... І, між іншим, цій книжці дуже пощастило із читцем. Її прочитав актор театру ім. Івана Франка – Олександр Форманчук. Сказати, що прочитав добре – не сказати нічого. Прочитав серцем – це дуже добре чутно. Ані натяку на байдужість, на те, що це просто робота. Ані натяку на акторство, нічого показного – текст звучить настільки природно, що наче читаєш його про себе, тобто очима, а не слухаєш. Та й голос – дуже теплий, щирий. Людяний.
 
Мультимедійний "Кобзар" Шевченка (2004)
Тарас Шевченко. КобзарФормат: NRG (NERO)
Розмір: 489 Мб.

Мультимедійне видання Тараса Шевченка. Офіційно його видавцем є Товариство української мови ім. Т. Шевченка – «Просвіта». Автором ідеї і практичним виконавцем проекту – генеральний директор Телерадіокомпанії «TV-Просвіта», заслужений працівник культури Дмитро Ломачук. (...)

До диску увійшли твори митця у виконанні відомих українських читців і співаків. Тут уперше подано запис поеми «Гайдамаки» в постановці львівського театру імені М. Заньковецької. А для порівняння і самовдосконалення одні й ті ж поезії можна прослухати у виконанні різних майстрів, наприклад, твір «Тополя», який звучить і в читанні, і покладений на музику.
 
Золота скарбниця України - Бібліотека української літератури для школярів
Бібліотека української літературиФормат: ISO
Розмір: 394 Mб.

Диск містить твори 125 авторів. Загальна кiлькiсть текстiв наближується до 1300.
Майже всi вони наведенi у повному обсязi, без будь-яких скорочень.

Диск також мiстить 136 бiографiчних довiдок. Крiм основних фактiв, пов'язаних з життям та творчим шляхом певного автора, такi довiдки часто включають бiльш або менш докладнi критичнi матерiали.
 
Антологія історії України
Історія УкраїниФормат: RAR
Розмір: 51 Мб.

Михайло Грушевський: Ілюстрована Історія України (репринт видання 1913 року).
Орест Субтельний: Історія України (видання 1991 року).
Наталія Полонська-Василенко: Історія України (у двох томах, 3-тє видання 1995 року).
Серiя книг "Реабiлiтованi iсторiєю"
Україна сьогодні
Результати соціологічного опитування - що українці думають про свою державу.
 
Вчіть Українську
Вчіть УкраїнськуФормат: NRG (NERO)
Розмір: 583 Мб.

До курсу увійшли прості слова та сталі вирази, що зустрічаються в побутових ситуаціях. Матеріал розділений на декілька тем: знайомство, транспорт, їжа, кольори, час, країни тощо. Слова й вирази озвучені носіями мови.

Ви маєте можливість записати свій голос та порівняти його з еталонним записом, і вдосконалити свою вимову. Вікторини, ігри, завдання різної складності покажуть, як добре ви опанували матеріал який вивчаєте.

Диск дійсно для початківців, які не знають майже жодного слова україською і роблять перші кроки у її вивченні. Він не може замінити будь-який підручник, але внесе різноманітність у навчальний процес.
 
Казки - 4,5,6
КазкиЯкість - APE/EAC
Тривалість: 37:50 + 37:44 + 43:57 хв.
Розмір: 205 + 204 + 244 Мб.

Пропонуємо вам та вашим дітям продовження чудової серії казок на компакт дисках. Українських народні казки та колискові у виконанні гумористичного театру "КУМ".
 
Казки - 3
КазкиЯкість - APE/EAC
Тривалість: 34:28 хв.
Розмір: 184 Мб.

Вашій увазі дещо новеньке - а саме збірник українських народних казок. Дорослим, гадаю, приємно буде їх пригадати. Але ще приємніше те, що для дітлахів це нагода відкрити для себе цілий казковий світ - адже українські казки неабияк відрізняються від, скажімо, англійських або африканських. При цьому, однак, як і повинно бути, ці казки навчатимуть дітей головному - правді та любові, мудрості та кмітливості. До того ж казки тут розказані не в один голос, а художньо, з досить різноманітним звуковим супроводом, тому слухаються вони з цікавістю. І, як завжди - бонус, себто дві колискові.
 
Українська література для школярів, 5-9 клас (2006) 3 CD
Українська літератураФормат: образи *.iso + обкладинки
Тривалість: понад 30 годин.
Розмір: 504+648+663 Мб.

Збірка охоплює твори, передбачені новою "Програмою з курсу української літератури" для учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл. Однак цінність його є високою не тільки для школярів, часто і багатьом дорослим не завадить (навіть, буває, хочеться) познайомитися з творами українських поетів та прозаїків у голосовому виконанні професійних читців. До збірки входять кращі зразки усної народної творчості, літописні оповіді, вірші та оповідання українських авторів. Твори начитані професійно і подаються без скорочень. У якості додатку до збірки включені біографії та портрети авторів.
 
Казки лірника Сашка - Химерні оповіді (2006)
Казки лірника Сашка - Химерні оповідіЯкість: APE/EAC + обкладинки
Тривалість: 66:20 хв.
Розмір: 352 Мб.

Олександр Власюк більше відомий як лірник Сашко – але знають його і як музиканта гурту "Вій". Лірник Сашко, власне, є сьогодні одним з самих відомих складачів та оповідачів казок на Україні – і через те, що постійно приймає участь у всіляких фестивалях, і через те, що диски ось видає. Але насамперед через те, що казки складає – вправні, і розповідає їх – живо, цікаво. То коли сам розповідає. А коли на диску – то ще краще воно все звучить, бо тут не тільки талант оповідача грає, і не тільки ліра звучить. Тут тобі і десь із десяток інструментів всіляких – гітара, дудук, сопілка, дримба та варган, акордеон, флейта, скрипка тощо.
 
<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 Наст. > Кінець >>

Результати 12 - 22 з 45
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Мир картин и Репродукций печать картин.
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top