Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно arrow Історичне arrow Король Артур / King Arthur (2004)
Король Артур / King Arthur (2004)
Режисер: Antoine Fuqua
В ролях: Clive Owen, Ioan Gruffudd, Mads Mikkelsen, Joel Edgerton, Hugh Dancy, Ray Winstone

Фільм – про легендарну історичну особу. У ньому велика увага приділена історичним фактам і політичним подіям, що мали місце в період правління короля Артура. Але картина обіцяє сумістити в собі як реальні історичні події, так і міфи про подвиги лицарів круглого столу.

Фільм “King Arthur” наштовхує на версію, що «лицарі круглого столу» були українцями, на той час племена сарматів які проживали в степах України. За сюжетом фільму (а як говорять сценаристи він базується вже на реальний фактах) римляни напали на сарматів і в тій битві тисячі поклали свої голови і на четвертий день коли битва закінчилась, виявилось, що з війська сарматів залишилась тільки легендарна малочисленна кінна армія. Захопленні їхнею відвагою та вмінням верхової їзди, римляни зберегли їм життя в обмін на їх (та їхніх нащадків) 15 річну службу. Так от саме цими воїнами командував в свій час Артур і були це «лицарі круглого столу» і завдяки їм Артур об'єднав Англію і став королем.

Зйомки картини почалися 23-го червня 2003 року в Ірландії, а закінчилися на початку листопада того ж року. - Коли в 2001 році був анонсований це проект, то режисером значився Майкл Бей. Пізніше він вибув із-за зайнятості з "Поганими хлопцями II". - Джері Брукхаймер на питання, що він думає про одержаний картиною рейтинг R, відповів: "Глядачі хочуть бачити реальність. А якби ми показали війну без крові, то це була б далеко не реальність, а дитячі ігри". - Одна з робочих назв картини "Knights of the Round Table".

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top