Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно arrow Серіали arrow Альф / ALF (1986-1990)
Альф / ALF (1986-1990)
Режисер: Пол Фаско (Paul Fusco) (він же голос Альфа)
В ролях: Max Wright (Віллі Таннер) Anne Schedeen (Кейт Таннер) Andrea Elson (Лінн Таннер) Liz Sheridan (Рахіль Охмонек) John LaMotta (Тревор Охмонек) Paul Dooley (Свистун Дівер) Anne Meara (Дороті Халліган) Carla Gugino (Лаура)

Ми можемо сміливо стверджувати, що своєму існуванню як герой телесеріалу Альф повинен завдячувати Полу Фаско. Саме йому у 1984 році прийшла ідея створити серіал про прибульця, який би жив у звичайній американській родині з усіма наслідками, що з цього могли випливати. Лялька, костюм та сама концепція прибульця були запропоновані на розгляд the Disney Studios та відомому в Америці лялькарю Джиму Хенсону (Jim Henson), однак ніхто не погодився на реалізацію цього задуму. Врешті решт, Фаско зустрівся з представниками каналу NBC, влаштувавши для них презентацію нового героя телесеріалу (яку вони згодом охарактеризували як "найвеселішу презентацію, що їм доводилось коли-небудь бачити").

Справу було зроблено, доцільність знімати такий серіал було доведено, і Пол Фаско, разом зі своїм помічником Томом Патчеттом та відповідальним продюсером Берні Брилштайном розпочали работу. Спочатку було відзнято декілька перших пілотних серій, які було показано, щоб перевірити реакцію глядача, а вже після того, як стало зрозуміло, що новий серіал обіцяє стати дуже популярним, стали знімати подальші серії. Серіал " Альф" йшов в Америці по тому ж каналу NBC, що дав добро на зйомки, з 1986 року по 1990 рік та в останній його редакції складався з 102 серії (або як телевізійники називають "епізодів"), поділених на 4 сезони. Hезважаючи на те, що телеканали як правило ніколи вже більше не показують один і той же серіал повторно, канал NBC після 1990 року запустив " Альфа" по другому колу. Після того, в Америці цей серіал показуют час від часу багато інших каналів завдяки його досить висому рейтингу серед глядачів.

Відео
  • Якість: TVRip
  • Кодек: DivX 5.0
  • Розмір: 360x270
  • Кадрів/секунду: 24
  • Бітрейт: 610 кБіт/секунду

Звук
  • Кодек: MP3 (MPEG-2 Layer 3)
  • Моно/Стерео: Моно
  • Бітрейт: 22050 Гц 56 кБіт/секунду

  • переклад український (ICTV)

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top