Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Кіно arrow Документальне arrow «Між Гітлером і Сталіном – Україна в ІІ Світовій війні»
«Між Гітлером і Сталіном – Україна в ІІ Світовій війні»
Жанр: Документальне
Формат: DivX, DVD-ріп
Тривалість - 57 хв. 37 сек.
Розмір файлу - 570 MB

Фільм Святослава Новицького

Присвячений пам’яті всіх, хто боровся за свободу України, а особливо – пам’яті десяти мільйонів українців, які загинули на війні, пам’яті незчисленних мільйонів жертв комуністичних репресій і двох із половиною мільйонів українців-остарбайтерів.

Документальний фільм «Між Гітлером та Сталіним: Україна у Другій світовій війні» був знятий на замовлення Україно-Канадського Дослідчо-Документаційного Центру відомим американським режисером українського походження Святославом Новицьким і є першою спробою подати історію найкривавішої війни саме з української позиції.

Стрічка спирається на нові архівні матеріали, секретні документи, досі непоказані зйомки та свідчення очевидців. Створенню фільму передувала кількамісячна робота в архівах України, зокрема, з фото- та відеоматеріалами. Аналізують події та коментують роль України у Другій світовій війні у стрічці провідні західні науковці – Збігнев Бжезинскі, Норман Дейвіс, Роберт Конквест та Джон Армстронг.

Прем'єра оригінальної, англомовної, версії фільму «Між Гітлером та Сталіним: Україна у Другій світовій війні” відбулася ще у вересні 2003 року в Торонто. Стрічка була відзначена на Конкурсі Фільмів та Відео (Нью-Йорк, США) та демонструвалася на 4-ому Міжнародному фестивалі документальних фільмів в Стокгольмі (Швеція).

  • Роздільність - 416x304
  • Звук - 112 kbps Mp3 Стерео
  • Якість відео 1258 kbps DivX 5.0 codec

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top