Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Особистості arrow Інопланетяни з «Esthetic Education»
Інопланетяни з «Esthetic Education»
У Львові їх не злякала ані темрява, ані «німі» мікрофони. У ніч з четверга на п’ятницю у львівському клубі “Пікассо” приземлився “неопізнаний літаючий об’єкт” – “Esthetic Education” (з англійської – “Естетичне виховання”). “Екс-океанівці” – гітарист Юрко Хусточка і клавішник Дмитро Шуров на чолі із фронтменом Луї Франком “прийшли з миром”. І, як запевняють музиканти, вони не збираються нікого виховувати. А дарма. Їхні музика і професійність заслуговує на педагогічний “диплом”.

В український шоу-бізнес “Esthetic Education” увірвалися трохи більше року тому. До групи відразу сформувалося упереджене ставлення. До неї причепилося звання “уламки “Океану Ельзи”. Та хлопці не зважали на таку “критику” і робили свою справу. Випустили дебютний альбом “Face Reading”. Неодноразово виступали у Великобританії, Франції та Росії. Поступово завоювали прихильність відвідувачів київських клубів. Нещодавно їх запросили “розігріти” публіку перед концертом в українській столиці відомого у всьому світі рейв-гуру Moby. І ось музиканти вперше вибралися за межі Києва – до Львова.

Послухати “Esthetic Education” зібрався повний зал. “На розігріві” працював львівський гурт “Горгішелі” (у минулому – “Чорний вересень”). “Вихователі” з’явилися на сцені після опівночі. І понад годину заряджали публіку оригінальною музичною енергетикою – органічним синтезом різних рок-напрямів. Своєрідна манера виконання Луї Франка і якась інопланетна його поведінка на сцені як магніт притягували увагу. Вокаліст, який українською знає лише два слова – “привіт” та “дякую” і співає англійською та французькою, порозумівся з львів’янами з півпогляду. Луї – космополіт за натурою. Він народився у швейцарському місті Цюріху, навчався і жив у Нью-Йорку, Лондоні, Москві та інших містах, тому вважає себе особою позанаціональною.

Успіх львівського дебюту “Esthetic Education” не захмарив навіть перебій з електрикою. Десь на середині виступу у клубі на 5 хвилин зникла електрика. Та темрява і “німі” мікрофони не злякали музикантів – вони продовжили в акустичному режимі. Публіка їм підіграла, підсвічуючи сцену запальничками і мобільними телефонами. Урешті гості з Києва двічі виходили “на біс”.

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top