Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Статті arrow Голівудська зірка - в українському фільмі
Голівудська зірка - в українському фільмі
Сьогодні починаються зйомки повнометражного художнього фільму української режисерки Оксани Байрак "Аврора, або Що снилося сплячій красуні". Одну з ролей у стрічці виконає голівудська зірка Ерік Робертс.

Фільм присвячений Чорнобильським подіям і розповідає про стосунки двох людей -- дівчинки, яка помирає, та актора, що, навпаки -- повертається до життя. В основу сюжету покладено історію вихованки дитячого будинку Аврори, яка стала жертвою аварії на ЧАЕС, -- пишуть "Подробиці".

Головну роль у стрічці виконає 13-річна киянка Анастасія Зюркалова, яка знялася вже у трьох роботах Оксани Байрак. Разом із нею зіграє відомий усім Дмітрій Харатьян. Окрім того, до участі у фільмі запрошений і американський актор Ерік Робертс. Отже, "Аврора" стане першою українською стрічкою, в якій зіграє голівудська зірка. Приїзд Еріка Робертса до України організує українська компанія, яка є співпродюсером фільму.

Режисер планує, що зйомки "Аврори, або Що снилося сплячій красуні" закінчать до осені, а вже в грудні стрічку підготують до виходу на екрани. Це може статися вже на початку наступного року.

Катерина ДРОНЬ | "Поступ"
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top