Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Музика arrow Lossless arrow Віталій Козловський - «Холодная ночь» (2005)
Віталій Козловський - «Холодная ночь» (2005)
КозьолЯкість - APE/EAC
Розмір: 301 МБ + обкладинки

Молодий, але вже популярний спiвак Вiталiй Козловський народився 6 березня 1985 року у прекрасному мiстi Львовi. Вже з дитинства намагався згуртовувати навколо себе людей (друзiв у дитсадку), зачаровуючи своїм спiвом.У 1991 роцi Вiталiк пішов до Львiвської загальноосвiтньої середньої школи №69,яку успiшно закiнчив у 2002 роцi. "Доленосним" у його життi стало заняття сучасними естрадними танцями (з 1993 року Вiталiй займається танцями).

З 2002 року модерн-балет "Життя", учасником якого донедавна вiн був,спiвпрацює зi співачкою Русланою. Постiйнi репетицiї, концерти, гастролi,зйомки - такою була перша сходинка до успiху та водночас тяжкої працi.

У 2002 році Вiталiй вступає до Львiвського нацiонального унiверситету iменi Івана Франка на факультет журналiстики, де зараз навчається на другому курсi. Однiєю зi сходинок до вимрiяного майбутнього Вiталiка є перемога у телепрограмi "Караоке на майданi" бiля стiн рiдної альма-матер у жовтнi 2002 року. Саме тодi на всю Україну вiн майстерно виконав пiсню "Вона" львiвського гурту "Плач Єремiї". Перемога на Хрещатику у Києвi вже не була несподiванкою, адже Вiталiй помiтно ирізнявся з-поміж iнших учасникiв: сильний голос, блискуча зовнiшнiсть,природнiй артистизм, а головне - величезне бажання бути естрадним cпiваком, професiйним артистом.Програма "Шанс" зайвий раз пiдкреслила яскраву зiрку Вiталiя Козловського.По-новому заспiванi ним "Чорнобривцi" вiдродилися другим життям для молодi України. Всеукраїнське визнання
таланту Вiталiя прийшло разом з виконанням прекрасної пiснi Володимира Івасюка "Жовтий лист". 28 грудня Вiталiк прокинувся вiдомим... Тепер у його руках ключ до дверей, за якими його професiйнемайбутнє: контракт з продюсерським центром "Нова-менеджмент". Вiдоме у свiтi українського шоу-бiзнесу iм'я Юрiя Нiкiтiна (продюсер Ірини Бiлик,Андрiя Данилка) обiцяє зоряне майбутнє Вiталiю Козловському.

Залишається вiрити, що чарiвна казка здiйсниться i мрiї Вiталiка втiляться у реальнiсть. Мiсце кращого молодого спiвака на українськiй естрадi вакантне. Вiталiй Козловський - артист, на якого чекає Україна від 24 серпня 1991 року. Вiн гiдно представить нашу вiтчизняну естраду у свiтовому музичному контекстi.

 • 1. Холодная ночь
 • 2. Шекспир
 • 3. Жовтий лист
 • 4. Цепочка
 • 5. Comme toi
 • 6. Скажи мені (Може любов)
 • 7. Сладко
 • 8. Вернись із спогадів
 • 9. Секрет
 • 10. Відправила меседж — В. Козловский & К. Могилевская
 • 11. Чорнобривці

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top