Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Статті arrow Вибір-2004 для музикантів: гроші чи ідея?
Вибір-2004 для музикантів: гроші чи ідея?
На виборах 2004 року мистецький ресурс Януковича в основному становили представники української і російської попси.

Тут і персона нон-грата у більшості євроатлантичних держав за зв’язки з мафією Іосіф Кобзон, і російська група “Отпєтиє мошеннікі”. Їм так би мовити сам бог велів підтримати прем’єр-міністра з урахуванням його судимості. У концертах за Януковича брав участь і російський гурт “Балаган Лімітед”, уславлений хітом “Ти колєнкі моі не трєвож, ти мнє прямо скажи, чьо тє надо, чьо надо, может дам, чьо ти хош..”.

Решта ж януковичівської “подпєвки” — українські виконавці, прикормлені продюсерським центром “Таврійські ігри”, які, нагадаємо, очолюються “трудовиком”-“союзянином” (тобто пінчуківцем) М.Баграєвим. Тут і Т.Повалій, і В.Павлік, і Ані Лорак, і Я.Табачнік, Н.Могилевська, А.Вінницька й інші придворні “пєвуни”.

“Наша Україна” мала перевагу в якості виконавців. Хоча в сім’ї не без виродка. Так, гурт “Скрябін” на чолі з Андрієм Кузьменком завжди позиціонував себе як патріот, брав участь у записі альбому “Наші партизани”, який відроджує романтику бандерівського Руху Опору. На виборах 2004 року він сумістив це з другою російською мовою, подвійним громадянством і підтримкою В.Януковича.

До когорти януковичівської “подпєвки” затесався і гурт “Соколи” на чолі з М.Мацялком. Свого часу “Соколи” зловили момент і зробили собі ім’я на партизанській і стрілецькій темі. Тепер же, на виборах 2004 року, “сокіл” Мацялко тішив публіку виступами в підтримку Януковича. Здивувала Ірина Шинкарук. Вона і її батько завжди були близькими до націонал-патріотичних кіл, тому навіть важко коментувати подібну зміну орієнтації. Як і важко коментувати участь у януковичівських турах братів Яремчуків — синів передчасно померлого Назарія Яремчука.

Виборча кампанія 2004 року у розрізі мистецьких уподобань дуже чітко поділилася по лінії “ідея-гроші”. За ідею стоять до кінця, за гроші — поки платять. “Воплі Відоплясова”, Т.Петриненко та багато інших виконавців залишилися з В.Ющенком і після оголошення ЦВК “результатів” виборів.

С.Вакарчук з “Океану Ельзи” ходив разом зі всіма до Адміністрації Президента і вмовляв 3000 спецназівців не застосовувати сили проти власного народу, Руслана протест проти фальсифікації висловила голодуванням.

А що ж януковичівська “тусовка”? Її сьогодні не чути, хіба що в ефірі “5 каналу” ці людці каються у своїх гріхах (як це вже зробив Павлік). Можуть не каятися. Інколи життя може давати лише один шанс для правильного вибору...

Список гуртів і виконавців, що підтримали кандидатів у Президенти України на виборах-2004

За Віктора Ющенка

Українські виконавці та гурти:
Тарас Петриненко “Явір”
Оксана Білозір “Океан Ельзи”
Олександр Пономарьов “ВВ”
Дмитро Гнатюк “Тартак”
Анатолій Пономаренко “Мандри”
Марійка Бурмака “Паніка”
Дмитро Добривечір (“Вій”) “The Watchers”
Руслана (Лижичко) “Їжаки”
“Тінь Сонця”
“Рутенія”
“Танок на Майдані Конго”
“Плач Єремії”
“Кому вниз”
“Мертвий півень”

За Віктора Януковича

Українські виконавці та гурти:
Ірина Білик “Тріада”
Таісія Повалій “Алібі”
Наталія Могилевська “Грін Грей”
Асія Ахат “Друга ріка”
Альона Вінницька (екс-солістка “ВІА-ГРИ”) “Скрябін”
Віктор Павлік
Ірина Шинкарук
Андрій Князь
Валентина Степова
Каріна Плай
Ані Лорак
Тетяна Нєдєльська
Ян Табачнік
Михайло Мацялко
Брати Яремчуки
Іво Бобул

Російські виконавці та гурти:
Іосіф Кобзон "Отпетые мошенники"
Філіп Кіркоров “Сплін”
Бедрос Кіркоров “Балаган Лімітід”
Міхаіл Жванєцкій “Лепріконси” (білоруський гурт) Ніколай Басков "Самоцвєти"
Надєжда Бабкіна “Іванушки Інтернешнл”
Наташа Корольова
Діана Гурцкая
Іріна Салтикова
Валєрій Мєладзе
Лоліта Мілявская

Андрій ДУДА, Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top