Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Статті arrow У ролі Праги – Львів
У ролі Праги – Львів
lvivНа львівських вулицях розпочалися зйомки історичної мелодрами “Багряний колір снігопаду” режисера Володимира Мотиля (“Біле сонце пустелі”, “Зірка принадливого щастя”). Він же є і автором сценарію стрічки.

фото: Артем ПастухДія починається 1916 року й розгортається в середині 1920-х. В її основу покладено три романи однієї героїні. “Білий сніг – це незаймана природа. А багряний – колір війни, загибелі, страждань, прапорів революції. Фільм – історичний.

Сюжет охоплює десятиліття, з 1916-го до 1926 року. Моя героїня Ксенія Герстель шукає гармонію зі світом, але їй не пощастило – народилася не в той час.

Історію від початку до кінця придумав я, але в її основі – доля моєї матері. Вона була помічником Макаренка в його харківській колонії. Заміж вийшла за емігранта з Польщі, який повірив, що радянська Росія – країна щастя. На початку 1930-х його заарештували, він загинув на Соловках. Мама була в засланні на Уралі, де й минуло моє дитинство. Репресували й мого діда. Його донька, моя тітка, збожеволіла в засланні, син помер. Суцільні трагедії. Я робив різні фільми, але цей – як попіл Клааса, стукає в моє серце”, – розповів Володимир Мотиль часопису “Смена”.

Події першої половини стрічки (вона має складатися з двох частин) відбуваються в Росії, а її друга частина переносить героїв в еміграцію. Саме роль Праги “зіграє” наш Львів.

Марко Погуляївський | Львівська Газета
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top