Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Веб-Культура arrow Особистості arrow Сашко Положинський: - "Набридло бути толерантним та миролюбивим Українцем"
Сашко Положинський: - "Набридло бути толерантним та миролюбивим Українцем"
pologinskyЗ 27 листопада в Україні офіційно розпочалася передвиборча компанія. І зараз актуальне питання: -„Які партії будуть підтримувати українські виконавці?”. Сьогодні ми пропонуємо вам думку лідера гурту „Тартак” Сашка Положинського.

Після того, як розпочалася громадська акція „Не будь байдужим”, багато людей почали говорити, що це прихована політична агітація, але якої саме партії ніхто не міг второпати. Більшість схилялась до партії українських націоналістів. Тим більше, що гасло акції –„Ні малорісії, зробимо країну Україною!”. Багато „псевдоукраїнців” вважають, що це гасло звучить досить агресивно.
„Набридло бути толератним та миролюбивим українцем. Наша вікова толерантність та миролюбність привела до того, що ми знаходимось на межі зникнення. Для прикладу: якщо в Україні хто скаже щось про росіян, то його звинуватять в націоналізмі. Проти євреїв – в антисемітизмі. Проти жовтих або чорних –в расизмі. Фактично не можна говорити погано ні про кого, крім самих українців. А от українців можна і лайном поливати і звинувачувати у всіх гріхах. І це не тільки сприймається нормально, але й подається як плюрализм думок, як прояв свободи слова. Але хочу наголосити, що якщо ми виступаємо проти когось і проти чогось, то це тільки ті люди і явища, які шкодять всій країні та всьому народові. Ми переконані, що всі люди, які проживають на території України тільки виграють від того, коли Україна припинить бути „Малоросією” і, нарешті, стане справді незалежною Україною – країною європейського зразка” – сказав Положинський під час онлайн конференції на сайті „оглядач”.
І в котрий раз наголосив, що акція „Не будь байдужим” є виключно громадською, і ніякого відношення до політики не має. І, якщо „Тартак” виконую чиєсь віртуальне замовлення, то лише народу України.

А стосовно того, яку саме партію буде підтримувати група „Тартак”, то вони поки не бачать жодної конкретної сили. Хоча хлопці симпатизують деяким людям з Блоку Юлії Тимошенко і готові їх підтримувати, бо вірять в них. А роблячи свій вибір 26 березня 2006 року, Положинський буде звертати увагу на дві речі: в списку політичної партії не повинно бути жодного народного депутата попереднього скликання, та програма партії має бути побудована на націоналістичних засадах –головним пріоритетом має бути український народ.

Що стосується української музики, то Сашко вважає, що більшість українських музикантів створюють щось своє власне, але в сучасному світі неможливо творити відірвано від загальносвітових тендінцій. Але переконаний, що наша українська музика має свої особливості – ритмічні, гармонійні, емоційні. Тому завжди заявляє, що українською можна називати тільки україномовну музику.

Ситуація в українському шоу-бізнесі поганенька, але вона поступово змінюється на краще. І в цьому чимала заслуга людей, які по-справжньому люблять українську музику.
В цьому списку перше місце завжди займала Текриторія А. Однак, зараз саме в час пробудження української музики її знову хочуть закрити. Це ставить під сумнів появу нових талановитих українських виконавців.

Данило Жук Територія А
 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top