Skip to content

Сайт закрито
Хата arrow Відео arrow Концерти arrow Червона Рута (1971)
Червона Рута (1971)
Червона Рута 1971Укртелефільм
Режисер: Р. Олексів
Сценарій: М. Скочиляс, Р. Олексів
Ансамблі: «Евріка», «Карпати», «Росинка», «Смерічка», «Червона рута»
Солісти: Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Раїса Кольца, Софія Ротару
Пісні: «Прийшла весна», «На швидких поїздах», «Нічия», «Мила моя», «Залишені квіти», «Незрівнянний світ краси», «Біжить ріка», «Якщо мине любов», «Сизокрилий птах», «Червона рута», «Намалюй мені ніч», «Відлітали журавлі», «Ти повернешся, коханий», «Водограй», «Там, де гори і ліси»
Композиторів: В. Громцева, В. Івасюка, Л. Дутківського, Е. Колмановського, Д. Баккі, Б. Янівського, М. Скорика
На вірші: М. Бучка, В. Івасюка, Р. Іщука, А. Фартушняка, В. Григорака, Р. Кудлика, М. Петренка

В 1971 році на «Укртелефільмі» режисером Романом Олексівим у Карпатах у містечку Яремчі був знятий музичний фільм по сценарію Мирослава Скочиляса про ніжну та чисту любов дівчини-горянки та донецького хлопчини «Червона рута». Роман Олексів поставив перед собою складне завдання: через шляхетність взаємин сучасної молоді, наділеної високими почуттями, що виражаються у піснях, утверджувати красу людського життя. Крім ліричної чарівливості пісень, почуття молодих героїв твору посилюються поетичністю довколишнього світу, привабливість пейзажу. Роман підійшов до цієї картини з набутим досвідом, його добрий смак не схибив: він уник екранних штампів і провів цілковиту гармонію між героями фільму, їхніми піснями та природним тлом, на якому розгортаються події.

Пісні Володимира Івасюка та інших авторів виконали Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Софія Ротару та інші. Ротару та Зінкевич стали головними героями. Це був перший український музичний фільм, він мав значний успіх. Після його показу на екранах «Смерічка» стає найкращим колективом в СРСР, а його солісти — улюбленцями народу. Справжній великий успіх зйомки принесли і Софії Ротару.


За сценарієм, пісню «Водограй» головні герої мали співати разом. Але вони не змогли її заспівати і записати в дуеті. Тому в фільмі звучить виконання Назарія Яремчука з Марією Ісак, хоча у кадрі Василь і Софія.

  • Тривалість 0:45:05, тип AVI, 1 аудіо потік, якість 64 %
  • Відео : 648 Мб, 2010 Kbps, 25.0 fps, разширення 456*382 (4:3), DX50 = DivXNetworks Divx v5
  • Аудіо : 41 Мб, 128 Kbps, 48000 Hz, 1 канал, 0x55 = Lame MP3

 
ХмараПара
Останні повідомлення на arrow ФОРУМІ
 
Зв'язок Адміністрація Форум Галерея Лінки Пошук Мапа сайту Top